8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0
Pirkimo gidas
Apmokėjimas
Už prekę nereikia mokėti iš anksto. Už ją mokate tuomet, kai atsiimate prekę jums patogiu būdu.
Kai kuriais atvejais taikomas avansinis mokėjimas.

Kainos el.parduotuvėje OTTO.lt yra nurodomos eurais (€) su visais mokesčiais (įskaičiuotas PVM ir pristatymas iki OTTO sandelio Vilniuje). 
Pristatymas
Prekės pristatomos per 1-3 savaites. Kai kurių prekių pristatymo terminas nustatomas individualiai.

Pristatymo kainos:
  • astiimant LP Express paštomate – 1,90 €
  • pristatymas kurjeriu LP Express – 2,90 €


Didelių matmenų prekės arba prekės sveriančios daugiau negu 30 kg klientams pristatomos „iki namo durų“ už papildomą transporto mokestį – 40,00 € už kiekvieną stambiagabaritę prekę (pvz. lovą, šaldytuvą, spintą ir t.t.). Skaityti daugiau >>
Užsakant didelių matmenų prekes būtina avansu sumokėti papildomą pristatymo mokestį pavedimu nurodytais rekvizitais, nurodant mokėjimo paskirtį – „papildomas transporto mokestis“.
Grąžinimas ir garantijos
Prekes, kurių kokybe klientas nėra patenkintas, gali pakeisti arba grąžinti (su originalia pakuote) per 14 dienų. Pirkėjas turi įvertinti prekės siuntimo laiką ir neviršyti 14 dienų grąžinimo termino. 

Grąžinamos prekės siunčiamos su originalia pakuote adresu: UAB „Bermeta“, Liepkalnio g. 110, Vilnius 02121 arba į LP Express paštomatą  LIDL, Liepkalnio g. 102A (tel. nr. paštomatui: 8 650 80118).

Kartu su grąžinama preke pridedamas užpildytas prekių grąžinimo lapas. Pinigai grąžinami tik užsakovui, kiekvieną savaitės ketvirtadienį gavus grąžintas siuntas iš AB "Lietuvos paštas".

Buitiniams ir elektros prietaisams OTTO.LT yra suteikiamas bendras dvejų metų garantinis terminas atitinkantis Lietuvos Respublikos teisės aktus.

Prekių grąžinimo forma

Gabaritinių prekių pristatymo sutartis
Į viršų