8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Spintos

(6251)
Renkantis ir perkant spintas: persikraustę su savo partneriu jūs jaučiatės, kad dabar turit net ne du, o tris kartus daugiau daiktų, nei anksčiau. Kad butas nebūtų chaotiškas, jums reikia didesnių spintų, kuriomis dalinsitės su savo partneriu. Atskiros
Skaityti daugiau


Spintos: Elegancija ir Funkcionalumas Jūsų Namams

Turinys
> Už uždarų durų: spintelės tvarkai
> Iš miegamojo į virtuvę: kur kokia spintelė tinka?
> Apdaila: jūsų spintos matmenys, medžiagos ir reikmenys
> Nuo klasikinės iki modernios: kuri spintelė jums tinka?
> Išvada: spintelės yra praktiški baldai tvarkai palaikyti
 
Už uždarų durų: spintelės tvarkai
Laikui bėgant daiktai kaupiasi ir tada jūs džiaugiatės viena ar daugiau spintelių, kuriose galite tinkamai laikyti drabužius, batus, knygas, virtuvės reikmenis ir dar daugiau. Spintelės baldai yra maždaug dvigubai didesni nei komodos, todėl jame yra ypač daug vietos.
Skirtingai nuo lentynų, spintelių duris galite tiesiog uždaryti, kad butas atrodytų gražiai ir tvarkingai. Jūsų daiktai yra ne tik apsaugoti nuo smalsių akių, bet ir nuo dulkių bei nešvarumų. Daugelis spintelių sujungia uždarytas duris su atviromis lentynomis ar permatomu stiklo paviršiumi, kuriame galite eksponuoti savo mėgstamus dekoratyvinius daiktus ir specialius lobius.
 
Iš miegamojo į virtuvę: kur kokia spintelė tinka?
Ieškodami tinkamos spintelės, pirmiausia turėtumėte pagalvoti, ką norite laikyti ir kur norite ją pastatyti. Čia rasite įvairių tipų spintelių apžvalgą ir sužinosite, kuris variantas yra praktiškas kuriame kambaryje.
 
Drabužių spintos: miegamajame
Be lovos ir naktinio stalo, drabužių spinta yra pagrindinė miegamojo baldų dalis. Šių spintelių vidus yra aiškiai sukonstruotas taip, kad būtų kuo daugiau vietos. Kelnės, megztiniai ir marškinėliai yra sudedami ant reguliuojamų lentynų. Ilgos suknelės, kostiumai ar paltai tvarkingai kabo ant drabužių turėklo, o apatinius, kojines ar papuošalus galite rūšiuoti mažuose stalčiuose. Dideliuose skyriuose taip pat yra vietos patalynei, pagalvėms ar papildomoms antklodėms.
Spintos, daugiausia siekančios lubas, daugiausia skiriasi durų tipu. Stumdomos durys tyliai slenka ant bėgio ir jas galima paprasčiausiai stumti į kairę arba į dešinę. Durys yra šiek tiek platesnės, tačiau joms nereikia jokios erdvės atidaryti priekyje, todėl jos yra ypač praktiškos siauros formos miegamuosiuose. Spintelės su klasikinėmis durelėms yra idealios poroms, nes jas galima atidaryti atskirai, kad abu žmonės galėtų tuo pačiu metu pasiekti savo spintos skyrių.
 
Spintos knygoms: jūsų biblioteka svetainėje ir darbo kambaryje
Daugelį knygų spintų sudaro spintelės ir didelės lentynos, kurios gali išsikišti kelis metrus išilgai kambario sienos. Baldą atlaisvina atviros lentynos ir jūs gerai matote visas savo mėgstamas knygas. Tinkamomis kopėčiomis taip pat galite lengvai pasiekti viršutinius skyrius ir sukurti jaukią bibliotekos išvaizdą.
Vietoj knygų, spinteles galite užpildyti ir DVD, kompaktiniais diskais ar įrašais. Darbo kambaryje erdviose lentynose yra vietos jūsų byloms ar specialiajai literatūrai. Svarbius dokumentus galima saugiai laikyti už uždarų spintelių durų ir apsaugoti nuo smalsių akių.
Patarimas: ypač gražiai atrodo, kai rūšiuojate knygas lentynos spintelėje pagal spalvas arba nustatote akcentus.
 
Vonios spintelės: jūsų higienos partneris vonioje
Funkcionalios vonios spintelės yra praktiškos vonios kambaryje, kur galite laikyti produktus kasdienei veido ir kūno priežiūrai. Kiekvienas centimetras skaičiuojamas, ypač mažuose vonios kambariuose. Dantų šepetėliai, skustuvai, dezodorantai ir kvepalai sieninėje spintelėje su įmontuotu veidrodžiu virš kriauklės yra greitai ir po ranka.
Atskirame siauros spintelės aukšte galite susidėti plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ir kitus didesnius įrenginius kartu su rankšluosčiais ir jūsų vonios kambarys bus tvarkingas. Trūksta keleto gražių kambarinių augalų, kuriuos galite išdėstyti atvirose lentynose, ir čia tikrai galėsite jaustis gerai.
Patarimas: norėdami palengvinti vonios spinteles, miegamajame galite pasistatyti tualetinį staliuką su visais savo makiažais, nagų lakais ir lūpų dažais.
 
Vitrinos: jūsų vitrina svetainėje ir valgomajame
Turėdami didelius stiklinius paviršius, vitrinos yra daugiau skirtos jūsų daiktams demonstruoti, o ne tam, kad jose nematomai būtų galima laikyti. Visiškai įstiklinti variantai yra puikūs kaip dekoratyvinės vitrinos, kuriose galite apžiūrėti kolekcionuojamus daiktus iš visų pusių ir tuo pačiu apsaugoti jūsų lobius nuo pirštų atspaudų, dulkių ir nešvarumų. Iš dalies įstiklintos vitrinos taip pat turi uždarus durų skyrius arba stalčius apačioje arba šonuose.
Vitrinos yra ne tik siauros spintelės, bet daugybė modelių gali būti pakabinami ant sienos, kad sutaupytų vietos. Stikliniai priedai puikiai tinka valgomajame, kuriuos galite pritvirtinti prie spintelės viršaus, kad pateiktumėte porcelianinius ar gražias stiklines, o kasdienius indus saugiai laikytumėte pagrindinėje spintelėje.
Patarimas: ryškūs dekoratyviniai daiktai ypač gerai išsiskiria iš tamsaus vitrinos fono.
 
Sandėliavimo spintos: jūsų multimedijos įrangai svetainėje
Be sofų ir šoninių stalų, sekcijos sudaro svetainės pagrindą ir atrodo labai jaukiai, kaip sienų užpildymo derinys. Sudėtinius rinkinius paprastai sudaro fiksuotas tiksliai suderintų spintelių, lentynų ir vitrinų rinkinys. Tai suteikia daug vietos knygoms, filmams ar dekoratyviniams daiktams laikyti. Visų pirma, didelės sekcijos yra multimedijos centras. Viduryje paprastai yra televizorius su garsiakalbiais ir DVD grotuvu - įrėminamas aukštomis spintelėmis ir siauromis lentynomis.
Be pritvirtintų sienų su atskirais baldais, kurie susijungia vienas su kitu, populiarūs ir lankstūs yra rinkiniai, su kuriais jūs galite patys nuspręsti, kur įstatyti spintelę. Panašios išvaizdos baldai, sekcijos atrodo kaip bendri. Privalumas yra tas, kad savarankiškai pagamintą ansamblį galima lengvai papildyti ar paversti papildomomis dalimis, ir jūs galite savo sieninį bloką individualiai pritaikyti prie jūsų erdvės.
Patarimas: palikite šiek tiek vietos tarp atskirų baldų, kad didelė sekcija neatrodytų per grubi. Tokiu būdu jums taip pat reikia mažiau individualių baldų, kad užpildytumėte ilgą sieną. Tiesiog įsitikinkite, kad tarpai yra vienodi.
 
Spintos avalynei: jūsų drabužių spintos kompanionas prieškambaryje
Jūs nežinote, kur dėti visus savo sandalus, sportbačius ir batus? Batų spintelėje jie yra gerai ir tvarkingai laikomi, kad jūsų prieškambaris ar įėjimo zona padarytų tvarkingą įspūdį. Jei turite tik keletą batų, galite juos laikyti ant atviros batų lentynos šalia buto durų. Jei lentynoje pasidaro painu, uždara batų sistema padės.
Batų spintelės užima mažai vietos ir siūlo vietą trims poroms batų kiekviename skyriuje. Kadangi sulankstomos spintelės yra gana plokščios, jos labiau tinka mažų batų modeliams iki 46 dydžio. Aukšti batai ir aukštakulniai batai tinka tik horizontaliai ir geriau laikomi didelėje batų spintelėje su aukštesniais skyriais. Erdviuose skyriuose dažnai yra ir žemų batų skyrių, ant kurių galite patogiai įsitaisyti, kad apsiautumėte batus.
Patarimas: naudodamiesi drabužių spinta, vienu šūviu galite nušauti du zuikius, nes daugelyje modelių, be įmontuotos batų lentynos, yra striukių, skrybėlių ir skėčių kabliukai.
 
Virtuvės spintelės: jūsų aptarnavimo partneris virtuvėje ir valgomajame
Spintelės yra vienas iš svarbiausių virtuvės baldų. Dėl suderinamų spintelių viryklė, orkaitė ir kriauklė suteikia vienodą rėmą, kad virtuvė atrodytų harmoningai. Sunkūs puodai ir keptuvės gerai laikomi pagrindinėse spintelėse, o lengvus daiktus, pavyzdžiui, cukrų, kavą ar kukurūzų dribsnius, galima laikyti sieninėje spintelėje.
Galite įgyvendinti savo svajonę turėti savo namo barą valgomajame su baro spintele. Mini spintelėse dažnai yra sulankstoma lentyna, kurioje galite patogiai maišyti gėrimus. Puikios kokteilių taurės patenka į vitrinas, o nepermatomoje pagrindinėje spintelėje yra pakankamai butelių, servetėlių ir kitos įrangos laikymo vietos.
 
Apdaila: jūsų spintos matmenys, medžiagos ir reikmenys
Ar turite daug vietos didelei spintelei ar ieškote mažesnio modelio pasirinktiems daiktams? Spintelės skiriasi ne tik savo matmenimis, taip pat galite pasirinkti medžiagą ir įrangą.
Čia skaitykite apie įmanomas spintelių versijas.
 
Matmenys: aukšti, platūs ar gilūs?
Prieš priimdami sprendimą dėl spintelės, turėtumėte tiksliai išmatuoti turimą plotą. Palikite pakankamai vietos atidaryti kabineto duris ir taip pat orientuokitės į lubų aukštį. Mažuose kambariuose galite pasinaudoti aukščiu, todėl kambarys su siaura aukšta spintele atrodo mažiau apkrautas. Čia taip pat praktiškos kampinės spintelės ir kabantys modeliai. Kad būtų daugiau vietos, keletą mažų sieninių spintelių galima derinti viena šalia kitos arba išdėstyti kampu. Jei yra daug vietos, galite naudoti erdvią spintelių sistemą su giliais vidiniais skyriais.
 
Medžiaga: medis, metalas ar stiklas?
Medinės spintelės yra klasika ir dėl savo natūralaus rašto sukuria saugumo ir šilumos jausmą. Tikros medienos modeliai yra ypač tvirti ir patvarūs. Taip pat yra spintelių, pagamintų iš lengvai prižiūrimų medienos medžiagų, kurios yra blizgios ir įvairių spalvų. Balta spinta atrodo mažesnė ir atveria kambarį. Modeliai su stiklinėmis durimis ar vitrinomis taip pat atrodo lengvi ir erdvūs. Nesijaudinkite, įstiklinimas paprastai yra atsparus dūžiams stiklas.
Metalas naudojamas ne tik spintelių rankenoms ir kitoms dekoracijoms, taip pat biuro spintelės dažnai gaminamos iš tvirtos medžiagos. Plastikas yra labai lengvas ir toks pat universalus, ypač populiarus tarp batų ir universalių spintelių. Daugelyje modelių yra orlaidės, todėl turinys vis tiek gali kvėpuoti, o pelėsiai negali lengvai susiformuoti.
Patarimas: Kambariuose, kuriuose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, virtuvėje ir vonios kambaryje, svarbu, kad mediena būtų padengta vandeniui nepralaidžia danga. Turėtumėte reguliariai atnaujinti apsaugą baldų aliejumi, kad jūsų baldas išliktų gražus kuo ilgiau.
 
Priedai: apšvietimas, veidrodžiai ir apsauga
Tamsoje galite nustatyti akcentus su baldų lempa. Patogūs žibintai tiesiog dedami ant spintelės viršaus ir suteikia netiesioginę atmosferos šviesą. Švelnus papildomas apšvietimas yra ypač praktiškas miegamojo spintelėms. Tai suteikia jums švelnią šviesą, kai jūs rengiatės, netrikdant jūsų partnerio ryškiomis lubų lemputėmis.
Spintelės su įmontuotais veidrodiniais priekiais padaro kambarį didesnį. Jei veidrodis atspindi šviesą iš lempos ar pro langą, kambarys atrodo dar šviesesnis. Į veidrodines duris nuo grindų iki lubų galite žiūrėti į save nuo galvos iki kojų, kaip ir į pilno ilgio veidrodį, todėl Tokie modeliai tampa labai praktiški miegamajame.
Spintelės turi atlaikyti daug svorio nuo knygų ar kitų daiktų. Saugumo sumetimais baldus turėtumėte prigręžti prie sienos. Paprastai tam tiekiami atitinkami kabliukai ir kampai. Ypač sunkūs daiktai paprastai gerai laikomi apatinėje spintelės dalyje. Veltinio pagalvėlės apatinėje spintelės pusėje apsaugo jautrias grindis nuo įbrėžimų.
 
Nuo klasikinės iki modernios: kuri spintelė jums tinka?
Dėl savo dydžio spintelės yra labai pastebimos. Todėl dar svarbiau, kad baldai taip pat vizualiai atitiktų likusį butą. Čia yra keletas idėjų, kaip įrengti klasikinius, užmiesčio ir modernius stilius.
 
Klasikinis stilius: ryškus ir natūralus
Spinta su baltu rėmu ir stumdomomis durimis iš natūralaus medžio atrodo elegantiškai ir tinka klasikiniam miegamajam. Ansamblį užbaigia ilgos užuolaidos iš neutralios smėlio spalvos ir lengvas natūralus kilimas šalia jaukios minkštos lovos.
 
Užmiesčio stilius: kaimiškas ir jaukus
Užmiesčio stiliaus medžio masyvo baldai su raižiniais sukuria jaukią atmosferą. Miegamajame tęsiasi nostalgiška nuojauta su kaimiška spintele. Viskas, ko trūksta, yra lenktas lovos rėmas, pagamintas iš tos pačios medienos ir šiltas rytietiškas kilimas.
 
Modernus stilius: šaunus ir spalvingas
Ar tau patinka ekstravagantiškas stilius? Tada moderni ypač blizgi sekcija su violetinės ar antracito spalvos akcentais yra jums skirtas. Puošnų žvilgsnį pabrėžiate apšviestu stikline vitrina, kurioje net vakare iš tamsios odinės sofos galite stebėti savo mėgstamus daiktus.
 
Išvada: spintelės yra praktiški baldai tvarkai palaikyti
Spintelės yra neprilygstamos tvarkos priemonė, nes jose yra daug vietos daiktams laikyti ir sudaro puiku visą skyriaus vaizdą. Uždaros spintelės durys apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų bei paslepia jų turinį nuo smalsių akių. Čia dar kartą galite trumpai perskaityti, kuriuos variantus galima rasti:
•  Spintos su stumdomomis durimis ypač taupo vietą, o įprastos vyriai yra tinkami poroms, nes duris galima atidaryti atskirai.
•  Vonios spintelės su veidrodžiais padeda vykdyti kasdieninę priežiūros rutiną ir suteikia pakankamai vietos higienos reikmenims, rankšluosčiams ir tualetiniam popieriui laikyti. Tinkama bazinė spintelė užpildo erdvę po kriaukle ir paslepia kanalizacijos vamzdžius.
•  Vitrinos demonstruoja jūsų mėgstamus daiktus ir apsaugo juos nuo dulkių ir nešvarumų už apsauginio stiklo. Spintelės su stiklo intarpais atrodo lengvesnės, taip pat gerai atrodo mažuose kambariuose.
•  Sieniniai elementai užpildo visą sieną ir vizualiai įrėmina televizorių. Baldų komplektus sudaro suderintos spintelės, vitrinos ir lentynos, kurias dažnai galite susidėti pagal savo skonį ir pritaikyti savo patalpoms.
•  Batų spintelės užtikrina tvarką prieškambario zonoje. Pasirinktus batus galite laikyti atvirose lentynose ir leisti jiems išdžiūti. Uždarų batų sistemos paprastai suteikia vietos kur kas daugiau batų.
•  Virtuvės spinteles galite sujungti į individualią virtuvėlę ir jose laikyti buitinę techniką. Turėdami savitarnos spintelę valgomajame, sutaupysite vietos, kad virtuvėje galėtumėte legvai pasiekti indus, o baro spintelės yra puikios kokteilių gerbėjams.
Į viršų