8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Moteriški namų drabužiai

(1095)
Patarimai perkant namų aprangą: jūs greitai nuvalėte dulkes ir išplovėte grindis, kad galėtumėte patogiai įsitaisyti ant sofos be sąžinės. Jūs pasiliekate dėvėti savo namų aprangą, nes patogaus kirpimo kelnės ir švarkelis leidžia jums patogiai
Skaityti daugiau
Turinys
> Aptemptos kelnės ir tamprės
> Kasdieniai marškiėliai ir švarkai
> Kombinezonai ir naminiai kostiumai
> Žaismingi chalatai ir kimono
> Lengvi ar šilti? Galite pasirinkti iš šių medžiagų
> Medžiagos priežiūra: Kad jūsų namų drabužiai ilgą laiką išliektų gražūs
> Namų apranga: iš pirmo žvilgnsio
 
Aptemptos kelnės ir tamprės
Ilgos tamprės yra labai populiarūs modeliai, kurios dėl laisvo kirpimo ir elastingo juosmens leidžia patogiai sėdėti ir niekur neveržia, kai patogiai atsiguliate ant sofos. Galite susiveržti virvelę siauriau ar plačiau, kaip jums patinka. Jei jums patinka būti madingoms, tamprės yra puikus pasirinkimas. Prie jų galite derinti sportbačius ir ilgus marškinius, pavyzdžiui, ryte einant į kepyklą. Vasarą tinka malonūs šortai, kurie suteikia daug judėjimo laisvės.
 
Kasdieniai marškiėliai ir švarkai
Kasdieniniai megztiniai, trumpi marškinėliai ar moteriški džemperiai, pasiūti iš minkštos medvilnės audinių, yra populiarūs kaip topai namuose, ar norintiems atsipalaiduoti per priešpiečius su draugais.  Užtrauktukai, elastiniai rankogaliai ir šoninės kišenės, kuriose galite susidėti nosines ar plaukų segtukus, yra praktinės detalės. Madingas spalvas, tokias kaip rožinė ar subtiliai pilka, marškinius ir švarkus galima lengvai derinti ir lygiai taip pat gerai atrodyti su tamprėmis, kaip ir su įprastais džinsais.
 
Kombinezonai ir namų aprangos kostiumai
Galite sutaupyti sau ieškodami tinkamų kelnių prie tinkamų marškinėlių rinkdamiesi naminius kostiumus, nes šių dviejų dalių kostiumų komponentai yra vizualiai suderinti ir sudaro harmoningą rinkinį. Dar lengviau, visas kostiumėlis yra vienas rūbas, pavyzdžiui, laisva marškinių suknelė ar kombinezonas. Užtrauktuką galite lengvai užsisegti ir nusisekti, o jaukiai prigludę namų drabužiai praktiškai seka kiekvieną judesį - net užsiimdami joga niekas netrukdo.
 
Žaismingi chalatai ir kimono
Jūs ką tik atsikėlėte ar dar tik išeinate iš dušo? Dabar reikalingas chalatas, kurį lengvai užsidėsite ant pižamos ar apatinių. Žaismingas diržas išlaiko chalato formą ir tuo pačiu pabrėžia jūsų siaurą taliją. Egzotiška alternatyva yra Azijos įkvėptas kimono, kuris atrodo labai elegantiškas ir egzotiškas dėl plačių šikšnosparnių rankovių.
 
Lengvi ar šilti? Galite pasirinkti iš šių medžiagų
Įvairių medžiagų dėka galite pasirinkti savo namų drabužius pagal sezoną ir asmeninius pageidavimus. Čia skaitykite, kokie yra populiariausių audinių pranašumai.
 
Lengva medvilnė
Medvilnė yra maloni odai ir gerai sugeria skysčius. Kadangi medvilnė yra labai lengva ir beveik nekaupia šilumos, ji ypač tinkama orui vasarą. Medvilnės mišiniai su elastanu yra elastingesni ir mažiau glamžosi.
 
Elastiškas trikotažas
Trikotažas dažnai naudojamas aptemptiems drabužiams, nes jis yra natūraliai elastingas, o drabužiai, nepaisant aptemptumo, jūsų nevaržo. Kadangi trikotažas turi vėsinantį poveikį, jis taip pat yra geras pasirinkimas vasarą.
 
Pūkuotas “Sweat”
“Sweat” audinys yra grubus iš nugaros, o iš vidaus pūkuotas ir minkštas. Jis gali gerai izoliuoti šilumą ir yra populiarus minkštas audinys šaltuoju metų laiku. Taip pat galite tampyti medžiagą, neprarasdami jos formos.
 
Šilta vilna
Vilna yra minkšta ir švelni, labai šilta. Kadangi audinys sunkiai praleidžia drėgmę, vilnoniai namų drabužiai taip pat idealiai tinka pasivaikščioti rudenį.
 
Medžiagos priežiūra: Kad jūsų namų drabužiai ilgą laiką išliektų gražūs
Namų apranga yra tokia patogi, kad nenorėtumėte jos nusivilkti. Kartkarčiais turėtumėte nusiimti kelnes ir džemperius bei juos išskalbti. Šie patarimai parodys, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, skalbiant skirtingas medžiagas.
1.    Vykdykite gamintojo priežiūros instrukcijas.
2.    Namų aprangą, pagamintą iš medvilnės mišinių ar trikotažo, išverskite į išorę ir skalbkite ant švelnaus ciklo ne daugiau kaip 30 laipsnių temperatūroje.
3.    Jūs taip pat galite skalbti išverstą vilną 30–40 laipsnių temperatūroje, tačiau turėtumėte pasirinkti žemo sukimosi ciklą. Naudokite švelnų skalbiklį ir venkite audinių minkštiklio. Kadangi vilna neturi raukšlių, jums nereikia drabužio lyginti.
4.    “Sweat” namų apranga dažnai toleruoja net iki 60 laipsnių temperatūrą. Nenaudokite audinių minkštiklio ir leiskite drabužiui išdžiūti.
 
Namų apranga: iš pirmo žvilgnsio
Kai tik grįžtate į namus, galite iškeisti palaidinę ir sijoną į patogią namų aprangą ir mėgautis vakaru ar savaitgaliu. Čia mes apibendrinome svarbią informaciją apie skirtingus variantus:
•  Dėl elastingo audinio kelnės ir tamprės suteikia daug laisvės kojoms. Liemens dydį galite patys reguliuoti laisvai reguliuojamomis virvelėmis.
•  Marškiniai ir švarkeliai su gobtuvais, užtrauktukais ir kišenėmis atrodo kasdieniškai, juos taip pat galima dėvėti su džinsais.
•  Kombinezonai ir namų kostiumai yra vizualiai suderinti rinkiniai arba vienetiniai elementai, kurie yra labai patogūs dėl savo laisvos kirpimo.
•  Po dušo ar atsikėlę galite tiesiog užsivilkti chalatus ir kimono, būti maloniai šilta. Diržas palaiko, kad paltai būtų geros formos.
Į viršų