8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Maudymosi mada

(2053)
Maudymosi kostiumėliai – vienas iš būtiniausių daiktų jūsų spintoje ne tik vasarą, bet ir vėsiuoju metų laikotarpiu. Nesvarbu ar vilkėtumėte jį prie jūros ar mėgstamame SPA centre – svarbiausia, kad jaustumėtės daili! Internetinėje
Skaityti daugiau
Turinys
> Maudymosi kostiumėlis: klasikinis vientisas
> Bikinis: patrauklus dviejų dalių
> „Tankini“: maudymosi marškinėliai ir bikini apatinė dalis
> „Mixkini“: individualus derinys
> Patarimai skirtingoms figūroms: jūsų figūrai tinkama maudymosi apranga
> Puikūs aksesuarai: galite prie jų derinti su savo maudymosi aprangą
> Keturi patarimai maudymosi mados valymui: tam, kad ji liktų švari
> Moteriška maudymosi apranga: viskas vienoje vietoje

Maudymosi kostiumėlis: klasikinis vientisas
Šis maudymosi kostiumėlis yra klasikinis vientisas kostiumėlis, kuris gali atrodyti tiek sportiškai, tiek ypač moteriškas. Jis neslysta ir gali paslėpti problemines vietas esančias ant pilvo ir klubų, jei mėgstate rodyti mažiau odos. Sportiniai maudymosi kostiumėliai su uždara nugara suteikia aukštą komforto lygį ir atrodo ypač sportiškai, o modeliai su gilia V - formos iškirpte pabrėžia švelnesnį įvaizdį.
Ypatinga maudymosi kostiumėlio forma yra „monokinis“, kurio šonuose yra modernūs iškirpimai arba iškirptos asimetriškos formos. Šis maudymosi kostiumėlis atveria šiek tiek daugiau odos nei klasikinis, tačiau su „monokiniu“ pilvas gali būti taip pat uždengiamas.

Bikinis: patrauklus dviejų dalių
Daugiau odos bus matoma su dvidaliu bikiniu. Viršutinė dalis primena liemenėlę, kuri patogiai prilaikydamą Jūsų krūtinę, tuo pačiu ją formuojadama. „Push up“ bikinis suteikia daugiau apimties Jūsų krūtinei, o su bikini viršutine dalimi be petnešėlių įdegsite vientisiau, kadangi šis modelis palieka jūsų pečių sritį atvirą.
Modeliai, kurie yra užrišami kaklo srityje taip pat užtikrina, kad deginimosi metu nebūtų šviesių juostelių ant pečių. Juos taip pat galima individualiai rišant pritaikyti pagal Jūsų dydį. Todėl jie yra ypač lankstus pasirnikimas.

„Tankini“: maudymosi marškinėliai ir bikini apatinė dalis
„Tankini“ yra puikus bikinio ir klasikinio maudymosi kostiumėlio derinys. Dvi dalis sudaro prailginta viršutinė dalis, kuri paprastai tęsiasi iki klubų ir gali apimti jūsų pilvo bei klubų sritis. Tarp šios maudymosi aprangos viršutinės dalies, yra modelių, kuriuose nėra metilinių sutvitinimų, kurie spaustų. Taip pat yra modelių su integruotais krutinės pakietinimais bei be jų, kurie prisitaikys prie Jūsų figūros. Atskiros kelnaitės gali būti aukštesnio arba žemesnio kirpimo, atsižvelgiant į skirtingus modelius.

„Mixkini“: individualus derinys
„Mixkini“ sudaro viršutinė ir apatinė dalys, kurias galite taip sudėti, kad jis atitiktų konkrečiai Jūsų figūrą ir skonį. Vientisos spalos apatinė bikinio dalis ir spalvinga viršutinė? Jokių problemų. Galite lengvai pasirinkti laisvai derinamas dalis pagal savo asmeninius pageidavimus. Naudodami „Mixkini“, viršutinę ir apatinę dalis galite taip pat derinti įvairius dydžius, tam, kad galėtumėte bikini individualiai pritaikyti prie savo kūno formų.

Patarimai skirtingoms figūroms: Jūsų figūrai tinkama maudymosi apranga
Bikinis, „tankinis“ ar vientisas maudymosi kostiumėlis? Dažniausiai nuspręsite pagal individualų skonį bei, aišku, pagal tai,  kuriame jaučiatės patogiusiai. Toliau keletas patarimų, kurie modeliai turėtų tikti Jūsų figūrai.
Figūros tipas X: didelė krūtiė ir stambesni klubai
Jei turite didelę krūtinė, svarbu, kad ji būtų gerai prilaikoma. Bikini su metaline konstrukcija arba maudymosi kostiumėlis su integruotais pakietinimai yra tinkamas pasirinkimas Jums. Taip pat rinkitės modelį su platesniais dirželiais, kurie neįsirėž į Jūsų odą. Platesniu klubus pridengs vienspalvės bikinio kelnaitės su aukštu juosmeniu, siekiančios Jūsų bambą. Jei norite paslėpti dar šiek tiek daugiau odos, galite pasirinkti maudymosi kostiumėlį su formuojančiu efektu.
Figūros tipas H: maži klubai ir maža krūtinė
Jei turite mažą krūtinę, galite rinktis „push up“ bikinį arba bikinį, kurio viršutinė dalys yra su klostėmis ar ryškiu raštu. Taip pat tinka trikampė viršutinė bikinio dalis, kuri gražiai formuos Jūsų krūtinę. Kelnaitės su horizontaliomis juostelėmis tinks tam, kad klubams suteiktų daugiau apimties. Su šortus primenančia apatine dalimi, siauri klubai taip pat atrodys platesni.
Figūros tipas A: dideli sėdmenys ir didesnis pilvukas
Ar norite paslėpti esamą mažą pilvuką? Tada galite rinktis laisvai krentantį „tankinį“. Aukšto juosmens apatinė dalis užtikrina plokščią pilvą, taip pat Jum tiks braziliško stiliaus kelnaitės. Rinkitės tamsias spalvas, tokias kaip juoda arba mėlyna.

Puikūs aksesuarai: prie jų derinkite savo maudymosi aprangą
Žinoma, maudymosi apranga tinka tik paplūdimyje ar baseine. Tačiau jei norite pasivaikščioti paplūdimyje, pažaisti tinklinį ar vakare nueiti į paplūdimio vakarėlį, savo maudymosi aprangą galite derinti su tam tikrais paplūdimio aksesuarais. Pateikiame keletą idėjų.
Sportinei veiklai
Tiesiog mūvėkite šortus virš savo maudymosi aprangos, kurie nevaržys Jūsų fizinio aktyvumo. Lankstūs modeliai, pagaminti iš minkšto elastano, taip pat yra patogūs dėvėti bei suteiks daug judėjimo laisvės.
Pasivaikščiojimui paplūdimyje
Spalvinga skara, kuri laisvai susijuos aplink klubus, vaikščiojant paplūdimyje pridengs juos, tačiau suteiks klubams patrauklų įvaizdį. Su skirtingais rišimo būdais, didesnes skaras galite nešioti kaip suknelę ar ilgą sijoną.
Paplūdimio vakarėliui
Užsivilkite dailią paplūdimio suknelę ir būsite pasiruošę šiam vakarėliui. Spalvotų raštų modeliai puikiai tinka atostogoms ir lengvai krentantys audiniai nelesi Jums prakaituoti.
Keturi patarimai maudymosi mados valymui: tam, kad ji liktų švari
Kad galėtumėte ilgai mėgautis nauja maudymosi apranga, turite pasirūpinti keliais dalykais. Toliau pateikti keli patarimai Jums.
1. Niekada nepalikite šlapių drabužių ilgą laiką rankinėje, iš karto juos išplaukite, nes priešingu atveju jie gali pradėti nemaloniai kvepėti.
2. Laikykitės priežiūros instrukcijų, nurodytų gaminio etiketėje.
3. Skalbkite ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje ir nustatykite lėtą sukimasį. Venkite audinių minkštiklio. Tai gali sugadinti elastinius pluoštus.
4. Leiskite maudymosi aprangai išdžiūti, bet venkite tiesioginių saulės spindulių, kitaip spalvos gali išblukti.

Moteriška maudymosi apranga: viskas vienoje vietoje
Moteriški maudymosi kostiumėliai yra neįtikėtinai universalūs. Atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus, galite pasirinkti tinkamą modelį. Čia dar kartą pateikiama, kokie modelių variantai yra.
Vientisi kostiumėliai: sportiškas vientisas pridengia daugiau odos nei dviejų dalių bikinis su pakietinimais, kurie formuos Jūsų krūtinę. Modeliai su formuojančiu efektu kurs tobulą figūrą.
Bikinis: dviejų dalių atidengs daugiau odos, o viršutinė dalis gali sukelti Jūsų krūtinę ir suteikti jai paramą. Kelnaitės gali dengti daugiau ar mažiau odos, atsižvelgiant į jų kirpimą.
Tankiniai: Naudodami tankinus galite paslėpti mažą pilvuką ir platesnius klubus. Viršutinė dalis paprastai tęsiasi iki klubų ir laisvai krenta ant Jūsų figūros.
Mixkinis: šiuos dviejų dalių rinkinius galite derinti atskirai. Taigi galima sudėti skirtingus apatinės ir viršutinės dalies dydžius bei taip sukurti spalvingą maudymosi aprangą.
 
Į viršų