8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Vonios kambario baldai

(5659)
Patarimai renkantis ir perkant vonios kambario baldus. Tai pirmadienio rytas, o jūs išlipate iš lovos pavargę. Galbūt šiek tiek vėluosite, bet vis tiek einate į vonios kambarį, kad pasiruoštumėte dienai. Laimei, jūs žinote, kur viskas yra net pusiau
Skaityti daugiau


Patarimai renkantis ir perkant vonios kambario baldus


Turinys
> Daugiau dekoravimo ir tvarkos - taip jūsų vonios kambarys spindės naujai
> Vonios kambario baldų variantai: galite pasirinkti iš šių vonios baldų
> Šiltas ar šaltas? Jūsų stiliui tinkami vonios kambario baldai
> Didelis ar mažas? Taip jūs sukuriate geriausia ką galima iš savo vonios kambario
> Planavimas: patarimai, kaip įrengti vonios kambarį
> Išvada: funkcionalūs baldai, skirti daugiau vietos daiktams vonioje
 
Daugiau dekoravimo ir tvarkos - taip jūsų vonios kambarys spindės naujai
Ar jūs kraustotės ir norite harmoningai įrengti vonios kambarį, ar jums tiesiog reikia kažko naujo ir norite padidinti atsipalaidavimą namuose? Turėdami tinkamus baldus ir keletą aksesuarų galite greitai užtikrinti, kad jūsų vonios kambaryje būtų jaukesnė atmosfera. Nauja dušo užuolaida, suderintos spalvos muilo dozatoriai, dekoratyvūs skalbinių krepšeliai ir vonios lentyna ant ratukų sukuria tvarką ir suteikia daugiau ramybės kambaryje. Be to, jūs galite susitvarkyti daug greičiau naudodami gerai sudėtas kosmetikos priemones ir higienos reikmenis vonios spintelėje.
 
Vonios kambario baldų variantai: galite pasirinkti iš šių vonios baldų
Vonios kambario baldų pasirinkimas yra didelis - nuo funkcinių daiktų laikymo baldų iki modelių su integruotu apšvietimu. Čia rasite skirtingų baldų variantų ir atitinkamų aksesuarų apžvalgą.
 
Vonios baldų serijos ir komplektai: harmoningam vaizdui
Vonios baldų serijos ir komplektai yra ypač naudingi, kai norite visiškai pertvarkyti savo vonios kambarį. Praustuvo pagrindinę spintelę, sieninę spintelę ir lentynas iš serijos galite pasirinkti individualiai, atsižvelgdami į savo poreikius, tik būkite tikri, kad galų gale bus sukurtas harmoningas vaizdas. Su vonios baldų komplektais jums tai labai lengva - rinkitės rinkinio dydį pagal savo vonios dydį.
 
Vonios lentynos: apžvalga
Dėl atviros formos vonios lentynos yra labai erdvios ir lengvos. Pakabinamiems modeliams, kuriuos pritvirtinate prie sienos, kad sutaupytumėte vietos, net nereikia grindų ploto, jos taip pat tinka mažiems vonios kambariams. Pvz., Laisvoje saugojimo vietoje jūsų rankšluosčiai ar kvepalų buteliukai atrodys puikiai. Savo kosmetiką taip pat turite ant atviros lentynos, kad lengvai pasiektumėte.
Patarimas: turėdami vonios lentynas su ratukais galite legvai pasiekti viską, kas jums reikalinga. Šiuos baldus galite lengvai nustumti valydami vonios kambarį.
 
Vonios veidrodžiai ir spintelės su veidrodžiais: jūsų veido priežiūrai
Gražus vonios veidrodis užbaigia jūsų vonios kambarį. Ypač praktiški yra modeliai su integruotu apšvietimu, užtikrinančiu tinkamas apšvietimo sąlygas. Didinantį efektą turintis kosmetinis veidrodis ir reguliuojamas veidrodžio paviršius taip pat gali palengvinti veido priežiūrą.
Vonios kėdės ir skalbinių krepšiai: patogios sėdimos vietos
Galite sėdėti ant vonios kėdės, kol vonia yra pilna, arba galite užsidėti rankšluosčius ir drabužius, kad turėtumėte juos pasiruošę, kai išeisite iš dušo. Ypač praktiški yra modeliai su skalbinių krepšeliu po sėdyne, kuriuose pasislėpia drabužiai, kurie netrukus bus dedami į skalbimo mašiną. Daugelį vonios kėdžių taip pat galima sulankstyti ir taip tilpti į mažas erdves.
Norėdami sutaupyti vietos, vonios kampe arba už durų galite laikyti kompaktiškus skalbinių krepšius. Variantai su keliais skyriais padės rūšiuoti skalbinius. Skalbinių krepšiai, pagaminti iš rotango ar plastiko, yra stabilūs ir lengvai transportuojami - pavyzdžiui, skalbimo kambaryje.
 
Vonios kambario lempos: vienodam apšvietimui
Vonioje rekomenduojama derinti lubinius ir tikslinius šviestuvus. Pagrindinis kambario ryškumas patenka iš lubų, o ryški šviestuvų šviesa, kurią montuojate ant veidrodžio, pavyzdžiui, kaip vonios kambario lempa, tolygiai apšviečia jūsų veidą, kai jūs darotės makiažą ar skutatės. Vėsiai mėlyna šviesa padeda atsibusti ryte, o šilta geltona ar rausva šviesa atpalaiduoja vakare.
 
Vonios aksesuarai: įvairovei
Savo vonios kambarį galite papildyti suderintais praustuvo priedais, gražiomis dušo užuolaidomis ir praktiškomis rankšluosčių lentynomis. Spalvingi muilo laikikliai, kosmetiniai kibirėliai ir dantų šepetėlių laikikliai suteikia daugiau įvairovės, o vienspalviai vonios aksesuarai atrodo ypač tvarkingai.
 
Šiltas ar šaltas? Jūsų stiliui tinkami vonios kambario baldai
Kad jums patinktų būti savo vonios kambaryje, jūsų baldai turėtų gerai derėti ir papildyti vienas kitą. Čia rasite tris įkvepiančias idėjas, kurios turėtų padėti įrengti vonios kambarį pagal jūsų skonį.
 
Užmiesčio stilius
Medinės ir austos krepšio konstrukcijos suteikia vonios kambariui žemiško stiliaus įspūdį. Čia savo vietą randa lentynos, pagamintos iš bambuko ar baldai iš drėgmei atsparios maumedžio medienos. Tai papildo dekoratyviniai mediniai dubenys ant lentynos, kuriuose yra jūsų aksesuarai ir minkšti rankšluosčiai šiltais žemės tonais. Šviežios pievų gėlės gražioje vazoje ar emalio indelyje sudėtos kriauklės, kurias surinkote per savo paskutines atostogas paplūdimyje, sukuria užmiesčio  stilių.
 
Modernus stilius
Savo vonios kambaryje viską sudedate į blizgančias vonios spinteles ir net šaltos baldų spalvos atrodo švarios ir tvarkingos. Jūs sukuriate jaudinantį kontrastą su juodais vonios baldais šalia baltos vonios ir šviesiomis plytelėmis dekoruotų sienų. Rami mėlyna spalva - kartu su pilkais rankšluosčiais, muilo dozatoriais ir kitais nerūdijančio plieno priedais, mėlynos vonios spintelės arba baltos spintelės su mėlynais priekiais taip pat atrodo ypač madingai.
 
Skandinaviškas stilius
Jei kuriate savo vonios kambarį skandinavišku stiliumi, venkite daug dekoracijų, kad kambarys atrodytų atviresnis. Naudokite daug šviesių ir šviežių spalvų, tokių kaip pilka, smėlio arba šviesiai mėlyna, ir pabrėžkite šiaurietišką išvaizdą tokiomis natūraliomis medžiagomis kaip mediena, keramika ir rotangas. Vonios veidrodis su plonu mediniu rėmu tam tinka. Kopėčios su siauromis pakopomis tarnauja kaip rankšluosčių laikiklis. Keli kambariniai augalai ir kuklios detalės su grafiniais raštais paverčia jūsų naująjį vonios kambarį išbaigtu.
 
Didelis ar mažas? Taip jūs sukuriate geriausia ką galima iš savo vonios kambario
Priklausomai nuo to, kokia didelė ar maža yra jūsų vonia, turite įvairių dizaino variantų. Čia galite sužinoti, kaip padaryti didelį vonios kambarį jaukesniu ir kaip mažam vonios kambariui sukurti daugiau edvės.
 
Mažas vonios kambarys: ryškios spalvos ir veidrodžiai
Norėdami, kad mažas vonios kambarys būtų jaukus, turėtumėte naudoti šviesias spalvas ir natūralias medžiagas, nes dėl to kambarys atrodo didesnis. Atviros lentynos ar siauros aukštos spintelės taip pat atrodo labai erdviai. Savo aksesuarams ir kosmetikai galite naudoti veidrodį su lentyna arba veidrodžio spintelę. Kai visi daiktai dings už fasadų, jūsų mažasis vonios kambarys atrodys tvarkingas ir didesnis.
Patarimas: Veidrodžiai suteikia optinį gylį ir pašviesina jūsų vonios kambarį, net jei jie atspindi vonios kambario lempos šviesą.
 
Didelis vonios kambarys: gilios spintelės ir kilimai
Dideliame vonios kambaryje galite išnaudoti aukštį ir gylį, naudodamiesi didelėmis vonios spintelėmis, taip pat turite vietos patogiam suoleliui. Turėdami harmoningą bendrą koncepciją vienodomis spalvomis, sukuriate aiškią ir tvarkingą atmosferą. Laisvai statomos vonios atrodo ypač elegantiškai. Jūs suteikiate jaukumo šiltais žemės tonais ir švelniais vonios kilimėliais. Didelių lapų augalai pagerina patalpų klimatą ir užpildo tuščius kampus.
Patarimas: Tvirti vonios kilimėliai suformuoja kambarį ir sušildo jūsų kojas.
 
Planavimas: patarimai, kaip įrengti vonios kambarį
Kad būtų mažiau streso, verta iš anksto suplanuoti vonios kambario dizainą. Šis klausimynas padės jums pasiruošti.
 
Ką kur norite sudėti?
Prieš pirkdami vonios kambario baldus, turėtumėte pagalvoti, ką norite į juos dėti ir į kurias spinteles tilps jūsų daiktai. Jei turite daug buteliukų ir tubelių, kuriuos reikia sudėti, turėtumėte naudoti pakabinamas spinteles ir bazines spinteles, kad sutaupytumėte kuo daugiau vietos ir sukurtumete didesnę erdvę. Jei turite aiškų kosmetikos kiekį, gali pakakti veidrodžių spintelės kartu su maža lentyna. Taip pat pagalvokite, ar norite rankšluosčius ir skalbinius dėti į vonios kambarį, ar juos galima laikyti kituose kambariuose.
 
Kur turėtų būti baldai?
Kitas žingsnis yra pagalvoti apie tai, kur turėtų stovėti baldai. Ar iš viso turite pakankamai vietos naujajai aukštai lentynai? Ar naujoji bazinė spintelė tikrai telpa po kriaukle? Norėdami išvengti nusivylimo ir susierzinimo, turėtumėte įsitikinti, kad nauji baldai telpa numatytoje vietoje ir tiksliai išmatuoti jūsų vonios kambarį. Mažose patalpose atkreipkite dėmesį, kokie gilūs yra nauji baldai, taip pat ieškokite nenaudojamų vietų, pavyzdžiui, aukštai lentynai. Tam svarbu žinoti jūsų vonios kambario lubų aukštį. Kampinės lentynos yra tinkamos užpildyti mažas nišas, o jei turite nuožulnų stogą, apsvarstykite žemas spinteles.
 
Į ką reiktų atkrepti dėmesį montuojant?
Kad galėtumėte sieninę spintelę ar lentyną tvirtai įmontuoti į sieną, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti su savo savininku, ar galite gręžti vonios kambaryje plyteles ar plytelių jungtis. Taip pat turėtumėte įsitikinti, nėra kliūčių. Norėdami patikrinti, ar naujoji sieninė spintelė kabo, naudokite gulsčiuką. Taip pat galite pritvirtinti kai kurias lentynas ar veidrodžius be gręžimo. Šie modeliai yra tiesiog klijuojami specialiais klijais, o tai ypač praktiška nuomojamuose butuose, nes tokiu būdu jūs apsaugote plyteles. Mobilios rankšluosčių lentynos, kurias dedate ant grindų ar pakabinate ant durų, yra gera alternatyva sienų laikikliams.
Patarimas: atsižvelkite į atstumą, nuo lempos iki kriauklės, dušo ir vonios, kad išvengtumėte sąlyčio su vandeniu. Vadinamoji IP klasifikacija suteikia informacijos apie tai, kaip gerai lempos yra apsaugotos nuo drėgmės. Vonios kambaryje jie turėtų atitikti IP X4 apsaugos klasę
 
Išvada: funkcionalūs baldai, skirti daugiau vietos daiktams vonioje
Kiekvieną dieną vonioje praleidžiate daug laiko, todėl ypač svarbu, kad joje jaustumėtės patogiai. Tinkamais baldais ir suderintais aksesuarais galėsite savo vonios kambarį įrengti pagal savo skonį ir suprojektuoti taip, kad jis atspindėtų jūsų asmeninį stilių. Čia galite trumpai perskaityti, ką turėtumėte žinoti:
•  Naudodami spalvomis suderintus skalbinių krepšius, lentynas ir spinteles galite sukurti tvarką savo vonios kambaryje ir taip užtikrinti aiškią bei harmoningą atmosferą.
•  Baldai, pagaminti iš medžio ir stiprių žemės tonų, suderinami su vonios kambariu užmiesčio stiliumi. Kaip modernių baldų mėgėjas, jūs vertinate aiškius blizgančių vonios spintelių priekius, o jei jums labiau patinka skandinaviškas stilius, turėtumėte pasirinkti prislopintas ir šviesias spalvas, daug šviesos ir baldus, pagamintus iš natūralių medžiagų.
•  Veidrodžiai ir ryškus apšvietimas vizualiai padidina mažus vonios kambarius. Veidrodinės spintelės taip pat siūlo papildomos vietos saugyklai. Turėdamas atvirą lentyną, mažas vonios kambarys atrodo lengviau.
•  Didelis vonios kambarys atrodo jaukesnis dėl šiltų žemės tonų baldų. Uždarose vonios spintelėse jūsų daiktai bus švarūs ir tvarkingi, kilimai dalija erdvę, o laisvą vietą galite panaudoti suoleliui ar kambariniams augalams.
Į viršų