8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0
Taisyklės

Taisyklės

Šios Elektroninės prekybos taisyklės (toliau – Taisyklės) yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp UAB „Bermeta“ valdomos elektroninės parduotuvės www.otto.lt (toliau – OTTO.LT, e-parduotuvė, mūsų, mumis, mes) ir OTTO.LT kliento (toliau – Jūs, Jūsų, Jums, Jus) dalis, supažindinančios Jus su e–parduotuvės prekių pirkimo – pardavimo sąlygomis bei nustatančios OTTO.LT ir Jūsų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu e-parduotuvėje.
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1 veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2 nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu, stipendija ar asmeninėmis lėšomis;
1.3 juridiniai asmenys;
1.4 visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
2 Užsisakyti prekes e-parduotuvėje OTTO.LT Pirkėjas gali dviem būdais:
2.1.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;
2.1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.
3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis e-parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
4. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius PVM ir gali skirtis nuo kainos užsienio e-parduotuvėse arba poperiniuose kataloguose užsienio kalba.
5. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Jūsų ir OTTO.LT laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę (formuodami užsakymą pažymėję varnelę ties „Su užsakymo sąlygomis susipažinau) su šiomis taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką „Kitas žingsnis“.
6. Apie prikimo-pardavimo sutarties sudarymą OTTO.LT Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
II. JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS
7. Jūs galite pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš e-parduotuvės ir katalogų pateikiamų prekių.
8. Jūs, naudodamasis e-parduotuvės paslaugomis, sutinkate su šiomis pirkimo-pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalote jų laikytis.
9. Jūs e-parduotuvės registracijos formoje privalote pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Jūsų asmens duomenys ir mes apie tai nebūsime informuoti, Jūs prisiimsite visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
10. Jūs atsakote už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
12. Jūs privalote būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
13. Jūs įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Jūs prarandate prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant informuoti OTTO.LT el.paštu info@otto.lt. OTTO.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju OTTO.LT ir turi teisę laikyti, kad veiksmus e-parduotuvėje atlikote Jūs.
14. OTTO.LT neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudodami e-parduotuvės paslaugomis.
15. Kad galėtume nuolat tobulinti Jums siūlomas paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime rinkdami svetainės lankomumo bei prekių užsakymo statistiką, fiksuodami prisijungimo sesijos trukmę. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.
  Be to, informuojame, kad siekdami pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, įrašome Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime tinkamų paslaugų Jums suteikimui užtikrinti, atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) ištrindami dalį ar visus įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos
III. OTTO.LT TEISĖS IR PAREIGOS
16. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Jūs nesilaikote kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, OTTO.LT turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Jūsų pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik Jūs pats.
17. OTTO.LT pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Jūsų registraciją ir naudojimosi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Jūs užsiimate neleistina veikla ar kitaip bandote pakenkti e-parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
18. OTTO.LT e-parduotuvėje nurodomas prekių pristatymo terminas yra preliminarus. Tikslų pristatymo terminą ir prekės statusą informuoja OTTO.LT darbuotojai prieš įvykdant užsakymo procedūras.
 
IV. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS
19. Už prekes, užsakytas OTTO.LT e-parduotuvėje ar iš internetinių katalogų mokate atsiimdami prekes.
Kai kuriais atvejais (pavyzdžiui, viršijant mūsų nustatytą prekių grąžinimo procentinę dalį, užsakant didesnį prekių kiekį) taikomas avansinis mokėjimas ir/arba papildomas administravimo mokestis.
20. Suformuotame užsakyme suma nurodoma eurais (€) kartu su mokesčiais (PVM, pristatymas iki OTTO.LT sandelio Vilniuje).
21. Užsakant didelių matmenų arba sveriančias daugiau negu 30 kg. prekes būtina sumokėti papildomą transporto mokestį (40,00 €) OTTO.LT aptarnavimo biure arba pavedimu į UAB „Bermeta“ (a/s banke. Įmonės kodas 110661798, a/s sąskaita LT027044060007668882 SEB banke) nurodant mokėjimo paskirtį „Papildomas transporto mokestis“.
22. Atsiimant užsakymą jis apmokamas eurais (€).
V. PRISTATYMAS
24. Prekės, esančios tiekėjo sandėliuose, pristatomos per 1-3 savaites.
25. Kai kurioms prekėms pristatymo terminas nustatomas individualiai prieš įvykdant užsakymo procedūras ir apie tai informavus vartotoją.
26. Pristatymo kaina nurodoma formuojant prekės užsakymo krepšelį greta galutinės užsakymo sumos.
27. Didelių matmenų arba sveriančios daugiau negu 30 kg. prekės pristatomos klientams „iki namų durų“ už papildomą transporto mokestį (40,00 €), mokamą už kiekvieną didelių matmenų prekę (pvz., lova, šaldytuvas, spinta ir t.t.).
28. Į pristatymą iki kliento „namų durų“ įeina prekės atvežimas kliento nurodytu adresu be prekės nunešimo/atnešimo paslaugų.
29. Sezono metu didėja tikimybė negauti prekių dėl jų trūkumo sandėliuose.
Gabaritinių ir didelių matmenų prekių pristatymas
30. Prekės kaina skelbiama internetiniame tinklapyje www.otto.lt ir yra nurodyta Sutarties 1.1 punkte.
31. Tuo atveju, jei Pirkėjui pristatoma didelių matmenų (svoris didesnis kaip 30 kg arba užimantis daugiau kaip 1 europadėklo plotą = 1 kv.metrą) - Pirkėjas papildomai turi sumokėti 40,00 € (keturiasdešimt eurų) pristatymo mokestį už kiekvieną tokią didelių matmenų Prekę. Jei Prekė arba prekių komplektas užima keletą europadėklų (pvz.: sofa) mokama už užimamų europadėklų kiekį. (sofa - 2 europadėklai, minkštų baldų komp. - 3 europadėklai). Šis mokestis sumokamas avansu iš anksto į elektroninės parduotuvės puslapyje nurodytą Pardavėjo banko sąskaitą. Šiuo atveju Pirkėjas apmokėdamas elektroninės bankininkystės būdu pinigų pavedime turi nurodyti: “Prekės pristatymo mokestis pagal sutarti Nr. XXX., su sutarties sąlygomis sutinku“
32. Prekei atkeliavus i Lietuvą, Pirkėjas sumoka Prekės kainą į elektroninės parduotuvės puslapyje nurodytą Pardavėjo banko sąskaitą pavedimu (nurodant sutarties numerį) arba atsiskaitant kurjeriui iki Prekės perdavimo Pirkėjui.
  Gabaritinių prekių pristatymo sutartis
VI. DAIKTŲ GRĄŽINIMAS
33. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.
34. Prekės keičiamos ir grąžinamos per 14 dienų vartotojo rašytiniu prašymu, prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš pardavėjo patvirtinantis dokumentas. Grąžinamos prekės privalo būti visiškai sukomplektuotos ir pateiktos su originalia pakuote. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
35. Prekes grąžinate Jūs savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės. Grąžinant prekes paštu, prekės siunčiamos originalioje pakuotėje su grąžinimo lapu adresu UAB „Bermeta“, Liepkalnio g. 110, Vilnius 02121 arba pristatomos į sandėlį adresu: Liepkalnio g. 110, Vilnius 02121.
36. Grąžinant netinkamą, nekokybišką prekę klientui grąžinama visa suma, sumokėta už šią prekę ir pristatymo išlaidos. Pinigai grąžinami tik užsakovui, kiekvieną savaitės ketvirtadienį gavus grąžintas siuntas iš AB "Lietuvos paštas".
37. Grąžinant tinkamą, nenaudotą prekę per 14 dienų klientui grąžinama visa suma, sumokėta už grąžinamą prekę išskyrus pristatymo išlaidas. Pirkėjas turi įvertinti prekės siuntimo laiką ir neviršyti 14 dienų grąžinimo termino.
38. Buitiniams ir elektros prietaisams OTTO.LT yra suteikiamas bendras dvejų metų garantinis terminas atitinkantis Lietuvos Respublikos teisės aktus.
Garantija netaikoma defektams, kurie atsirado dėl Pirkėjo kaltės arba netinkamo prekės naudojimo.  
  Prekių grąžinimo forma
Į viršų