8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Suknelės dideli dydžiai

(3170)
Patariamos didelių dydžių suknelės moterims ir tendencijos. Šiandien kalba eina apie atostogas su “viskas įskaičiuota“. Svarbus lagamino turinys: dvi, trys XXL dydžio suknelės. Su patogiais mėgstamais daiktais, paplūdimyje jausies taip pat patogiai,
Skaityti daugiau
Turinys
> Biurui: klasikinė pamaininė suknelė
> Laisvalaikiu: lengvi audiniai ar šilti mezginiai
>Šventės proga: nėrinių suknelės elegantiškai išvaizdai  
>Penki patarimai, kaip tinkamai formuoti sukneles
> XXL dydžių suknelės: viskas iš pirmo žvilgsnio   
 
Biurui: klasikinė dalykinė suknelė 
Klasikinė iškarpa yra geras pasirinkimas darbui. Dalykinės  yra stilingos ir nerodo per daug odos. Atkirpkite kelio ilgį, padarykite nedidelį elegantišką plyšį. Jei Jūsų dalykinė suknelė neturi rankovių, bet norėtumėte uždengti pečius, tiesiog ant jos dėvėkite švarką. Naudodami pritaikytą modelį, galite suteikti liemeniui gražią formą arba pabrėžti juosmenį. Aukštakulniai vizualiai pailgina kojas. Didelėje rankinėje, kurią geriausią rinkti pagal avalinės spalva, gali saugoti dokumentus verslo susitikimui.
 
Patarimas:  Raukšlėms atsparus audinys, toks kaip viskozė, atrodo lygus ir tvarkingas net ir atsikėlus iš biuro kėdės. Sijonas su pamušalu yra geresnės formos nei be pamušalo.   
 
Laisvalaikiui: lengvi audiniai ar šilti mezginiai 
Suknelės ypač patogios laisvalaikiu, nes jos jūsų nevaržo. Rudenį Plius dydžio suknelės išlaiko šilumą. Dėl megztų suknelių galite atrodyti lieknesni. Stipresnėms blauzdoms su taše balnams ir paltu derinkite plokščius batus su elastingu velenu. Vasarą laisvalaikio suknelės yra ypač plačios, jei jos pasiūtos iš lengvų audinių. Lengva viskozė gražiai krenta ir tuo pačiu kvėpuoja. Kad jaustumeisi patogiai net ir ilgesniais atstumais, naudok pleištinius sandalus - nepaisant aukšto kulno, jie yra labai patogūs. Į prekių rankinę tu gali susidėti išvykos antklodę ir knygą arba savo pirkinius. 
 
Patarimas: Tam, kad tavo šlaunys vasarą nesusitrintų, po drabužiais gali dėvėti trumpus dviračių šortus – arba  vadinamuosius bandletus su nėriniais, kaip  juostas „Hipso“ iš JAV. 
 
Šventės proga: nėrinių suknelės elegantiškai išvaizdai 
Kaip vestuvių svečias, tu esi tinkamai apsirengęs švelnių sorbeto spalvų elegantiška suknele. XXL  dydžių kokteilinės suknelės ar nėriniuotos suknelės  yra visada geras pasirinkimas tokioms progoms. Su odos spalvos aukštakulniais tavo kojos atrodo ypač ilgos, nes batai vos skiriasi nuo tavo kojų. Jei norėtum elegantiškai pasipuošti Kalėdoms, tiktų marškinėlių suknelė su ilgomis rankovėmis. Su tokiomis detalėmis kaip balta „Peter Pan“ apykaklė ar trimito rankovės spintoje turėk šventinį žiemos modelį, prie kurio gali derinti juodus aukštakulnius. 
 
Patarimas: „Shapewear“ formuoja jūsų figūrą ir pabrėžia ją po šventine suknele. Ji turėtų būti paprastai ir be siūlių dailiai sutvarkyta, taip, kad nieko neliktų.  
 
Penki patarimai, kaip tinkamai formuoti sukneles 
Čia mes jums pasakysime, kurie maži stiliaus triukai optiškai daro nuostabų efektą.
 
Įsitikinkite, kad XXL dydžių suknelės yra tolygiai laisvos, neatrodo kaip maišas. Elastanas daro medžiagą lankstesnę. 
Apsiuvai ir įdėklai leidžia atrodyti liekniau, kai jie prigludę prie siaurų kūno dalių.
Patikrinkite, ar jie tinka iš visų pusių: drabužiai neturi susiglamžyti ant nugaros, net jei ištiesi rankas. 
V formos kaklo ir vertikalūs raštai yra naudingi, nes apvyniotos detalės slepia mažą pilvuką.
Taikomi maži raštai, blizgus audinys, raukšlės ir raišteliai. Geriau naudoti tiesias linijas ir tamsius, paprastos spalvos ir matinius audinius.   
 
XXL dydžių suknelės: viskas iš pirmo žvilgsnio   
XXL dydžio suknelės yra elegantiškos biure, laisvalaikiu ir šventinėmis progomis, o patogios jų iškirptės ir audiniai užtikrina, kad jaučiatės gerai. Elastano procentinė dalis audinyje suteikia daugiau judėjimo laisvės ir užtikrina, kad suknelė išlaikytų savo formą. Kai figūriniai drabužiai yra apatiniai, niekas neišsiskiria. Čia yra keli pagrindiniai faktai apie XXL dydžių suknelių pirkimą: 
 
Pamaininės XXL dydžių suknelės tinkamos biure - švarkas tinka su suknelėmis be rankovių.
Rudenį ir žiemą  laisvalaikiu geras pasirinkimas yra megztos suknelės, vasarą rinkis lengvą ir plačią viskozės suknelę.
Šventinės kokteilinės suknelės ar nėrinių suknelių šerbeto spalvos  tiks šventėms, žiemą šventinės atrodo tokios detalės kaip „Peter Pan“ apykaklė ar trimito rankovės.
XXL dydžio suknelės gerai tinka, jei jos laisvos.
Savo siaurą kūno dalį gali pabrėžti su apsiuvais ir įdėklais.
Drabužiai neturėtų susiglamžyti ant nugaros.
Naudingi yra apvyniokite detales, V formos iškirptė ir vertikalūs raštai. 
Dėl tiesių linijų ir matinių audinių atrodai lieknesnė.    
 
 
Į viršų