8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Roletai ir žaliuzės

(1801)
Patarimai perkant žaliuzes: prieš patogiai  įsitaisydamas vakare prieš televizorių nuleisk nepermatomas žaliuzes ir apsaugok  nuo smalsių žvilgsnių  iš lauko. Kai filmas baigiasi, tu žiovauji pakeliui į savo miegamąjį - laimei gali  išsimiegoti
Skaityti daugiau
Turinys 
> Tavo  privatumas  ir privatumo apsauga
> Peržiūrėk apžvalgą: žaliuzių variantai  
> Spyruoklines žaliuzes galima suvynioti žaibišku greičiu
> Apžvalga: pasinaudok  šiais patarimais ir rask  sau tinkamiausias  žaliuzes 
> Greitai tikrinamos: šeši patarimai prieš perkant
> Išvada: žaliuzės  yra gražus tavo kambarių privatumo ekranas
 
Tavo  privatumas  ir privatumo apsauga
Tam, kad išvengti smalsių akių, gali  pasirinkti iš įvairių variantų, įskaitant plisuotas žaliuzes arba roletus.  Priešingai nei šie du variantai, žaliuzės susideda iš vieno audinio lapo. Vienoda išvaizda vizualiai suteikia ramybę kambaryje, o tai ypač naudinga mažuose kambariuose. 
 
Naudojant užtemdomas žaliuzes, jokia šviesa negali prasiskverbti pro mažus įtrūkimus - pavyzdžiui, miegamajame gali  nuspręsti, kada nori, kad jis bus tamsus. Pavyzdžiui, su  žaliuzėmis gali  padidinti savo gyvenimo komfortą, jei gyveni  nuomojamame bute be nuolat montuojamų langinių. Žaliuzės yra įvairių spalvų ir net su motyvais. Be privatumo, jie taip pat turi dekoratyvinį charakterį.
 
Be to, žaliuzes  ypač lengva valyti: tu  gali  jas tiesiog pasiurbti dulkių siurbliu. Todėl žaliuzės yra geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms.
 
Peržiūrėk apžvalgą: žaliuzių variantai 
Galima įsigyti įvairių variantų  žaliuzių, kurios atlieka tam tikras funkcijas. Mes tau sukūrėme aiškią apžvalgą. 
  
Užtemdytos žaliuzės ramioms naktims
Užtemdytos žaliuzės yra tam, kad užtemdytų kambarį. Jos blokuoja šviesą ir užtikrina, kad miegosi tinkamai, o gatvių žibintai, automobilių žibintai ar mėnulio šviesa tau netrukdys. Žaliuzės yra pagamintos iš tamsaus, gana storo audinio arba turi šviesą atstumiančią dangą, pavyzdžiui, aliuminio. 
 
Stoginės  langinės pagal specialius reikalavimus
Dėl kūgių, ypač stoglangiams, reikia padaryti žaliuzes, kad jos būtų saugios. Kadangi saulės stoglangis yra ypač aukštai, o tuo pačiu sunku vėdinti, daugelis stoglangių žaliuzių yra labai nepermatomos ir izoliuojančios. Taip žaliuzės palaiko gerą vidaus klimatą. Yra net šilumą atstumiančių stoglangių žaliuzės.
 
Kaip įprasta, tvirtink žaliuzes ant stogo prie lango nagais ar kreipiamaisiais bėgiais, kad jos, nepaisant nuolydžio, gulėtų tiesiai priešais langą. Praktiška: paprastai šias žaliuzes surink be gręžimo.    
 
Šiluminės žaliuzės užtikrina gerą vidaus klimatą
Šiluminės žaliuzės atlieka keletą funkcijų. Priklausomai nuo modelio, jos tamsėja arba suteikia privatumo.  Tuo pačiu metu jos  yra dengiamos pusėje, nukreiptoje į langą, ir tokiu būdu reguliuoja temperatūrą. Danga atspindi saulės spindulius ir atspindi šilumą. Tai apsaugo kambarį nuo perkaitimo. Žiemą šiluminės žaliuzės yra  kaip užtvara neleidžia šaltam orui cirkuliuoti priešais langą - o šiltas oras lieka kambaryje.
 
Šiluminės žaliuzės gerina patalpų klimatą ir gali padėti sumažinti energijos sąnaudas. Gali sutaupyti iki 30% šildymo energijos, jei naudojate šilumines žaliuzes. Tai reiškia, kad per lango paviršių  prarandama mažiau šilumos. 
 
Dvigubos žaliuzės su skirtingomis plokštėmis
Dvigubos žaliuzės  turi du skydelius, kuriuos gali  įstumti vienas į kitą. Tada, atsižvelgiant  į situaciją, turi galimybę nuspręsti, kiek nepermatomos ir šviesai nenuolaidžios turėtų būti tavo žaliuzės.  Tokios žaliuzės yra praktiškos patalpose, kur praleidžiate daug laiko ir miegate naktis, nes gali naudoti žaliuzes tam, kad gerai išmatuoti šviesos kiekį. 
 
Roletai tiesiog susitraukia
Roletai   ir išvyniojami  skirtingais būdais. Kartu su šoniniais roletais  turėsi virvelę ir grandinę iš šono. Šio tipo traukiniai leidžia tiksliai nustatyti, iki kokio aukščio nuleidi  žaliuzes.  Jei, pavyzdžiui,  saulė atsispindi tavo monitoriuje, dažnai pakanka tik šiek tiek pavynioti žaliuzes. Kadangi šonines traukiamas žaliuzes lengva naudoti ir nereikia jokių pastangų, jos taip pat gerai tinka vaikų kambaryje.   
 
Spyruoklines žaliuzes galima suvynioti žaibišku greičiu  
Vasarinės žaliuzės yra klasikinės žaliuzės.  Tu leidi joms slysti į vidurį su trumpa rankena ir vėl šiek tiek patrauki  aukštyn.  Kai kurių modelių viduryje yra laidas, su kuriuo taip pat gali lėtai pakelti žaliuzes.  Paprasti  roletai be grandinėlės ar virvelės atrodo labai tvarkingai. 
 
Apžvalga: pasinaudok  šiais patarimais ir rask  sau tinkamiausias  žaliuzes   
Kaip ir daugelio namų tekstilės gaminių atveju, tinkamas žaliuzių pasirinkimas yra detalės. Šie pirkimo kriterijai padės rasti tavo  poreikius atitinkančias  žaliuzes. 
 
Skaidrumas: nuo permatomų iki tamsėjančių  
Roletai gali būti skaidrūs skirtingai. „Tamsaus“ skaidrumo kategorija naudojama norint pašalinti šviesą iš išorės. Palyginimui, apsaugos  priemonė nuo saulės  šiek tiek apšviečia, bet neleidžia saulei apakinti. 
 
Už skaidrių žaliuzių gali  pamatyti kontūrus. Su pusiau permatomomis žaliuzėmis vaizdas yra šiek tiek mažesnis, pavyzdžiui, su dryžuotomis žaliuzėmis, kurias sudaro skaidrios ir nepermatomos juostos. Nepermatomos reiškia, kad nesi matomas ir išsaugomas tavo privatumas. Taigi nepermatomos žaliuzės yra geras pasirinkimas vonios kambariui, užtemdomos ir nepermatomos žaliuzės miegamajam. Roletai su privatumo apsauga  ir apsauga nuo šviesos yra naudingi gyvenamajame kambaryje ir studijose. 
 
Ritės tipas: virvelės, grandinė ir elektrinis valdymas
Virvelė  yra klasikinis būdas užsukti  plisuotas žaliuzes. Žaliuzes  gali  tik iš dalies nuleisti virve. Nuleisdamas visada gali  visiškai paslinkti žaliuzes.  Tai naudinga, jei nori kuo greičiau pakelti roletą - pavyzdžiui, norint greitai išvėdinti po dušo.
 
Tam, kad iš dalies pakelti arba nuleisti  plisuotas  žaliuzes, gali  naudoti grandininį keltuvą. Grandinėlės  dažniausiai yra žaliuzių pusėje. Su daugybe modelių galite nuspręsti, kurioje pusėje kabo  grandinėlė.  Šio metodo dėka gali  ypač kontroliuoti savo privatumą - tai apsaugo mechaniką ir gali trukti ilgai. Jei turi mažai jėgų ar tiesiog nori jaustis  patogiai, rinkitės žaliuzes su elektriniu valdymu. Gali  pasukti aukštyn ir žemyn su nuotolinio valdymo pultu arba paspaudžiant  mygtuką. 
 
Patarimas:  Su šiomis žaliuzėmis įsitikink, kad šalia tavo lango būtų rozetė. 
 
Medžiaga: medvilnė, poliesteris ir kitos galimybės
Kokią žaliuzių medžiagą pasirenki,  paprastai priklauso nuo skonio. Tačiau kiekviena medžiaga turi ypatingų savybių, kurias čia tau trumpai paaiškinsime: nailonas ir poliesteris yra gana nejautrūs. Priklausomai nuo audinio tipo, kai kurios medžiagos taip pat gali būti antipireninės. Jos  ypač rekomenduojamos  virtuvėje ir vaikų kambaryje, todėl pasižiūrėk  į norimų žaliuzių  produkto aprašą.
 
Natūralios medžiagos, tokios kaip medvilnė, paprastai yra labai lengvos, todėl šios žaliuzės ilgą laiką išlaiko savo spalvą. Be bambuko, medvilnė taip pat gerai toleruoja drėgmę, o žaliuzes galite pritvirtinti ir vonios kambaryje.
 
Greitai tikrinamos: šeši patarimai prieš perkant 
Ar jau įsimylėjai  gražią privatumo kaukę ar dar pateikti apžvalgą? Nesvarbu, kiek esate apsisprendę - štai šeši trumpi patarimai prieš perkant. 
 
Gręžtos ar ne? Gręžtos žaliuzės laikosi labai saugiai, „Klemmfix“ metodas ypač tinkamas nuomojant butus. Tokiu būdu gali  nuimti žaliuzes  nepaliekant  liekanų ir jums nereikės užpildyti jokių gręžimo skylių, kai jūs judate.
Fiksuotas dydis ar norimas dydis? Tiksliai išmatuok  savo langą ir pažiūrėk, ar nėra fiksuoto dydžio. Fiksuoti matmenys tinka daugeliui standartinių langų, todėl kai judinsi, gali paimti savo žaliuzes. Norimi dydžiai ypač reikalingi senuose pastatuose. 
Tam, kad sužinoti, kaip tiksliai įvertinti, priklausomai nuo modelio, turėtum žiūrėti  į roletų produkto aprašymą.
Jei roletą uždėsi tiesiai ant lango varčios, jis užsidarys labiau praplatėjęs ir įleis mažiau šviesos.
Jei tavo langas lango nišoje yra netoli sienos, montuoti sienas priešais lango nišą dažnai yra protingiau. Tada gali toliau gerai atidarinėti  langą. 
Jei  tavo lango niša leidžia, išlygink  po 10 cm žaliuzių medžiagos iš abiejų pusių - taip užtikrinsi gerą apsaugą nuo šviesos.    
 
Išvada: žaliuzės  yra gražus tavo kambarių privatumo ekranas
Roletai yra gražios langų dekoracijos, turinčios funkcionalumą. Gali  juos naudoti daugelyje gyvenamųjų kambarių ir pasirinkti tavo poreikius atitinkančius modelius. Šie patarimai padės pasirinkti.
 
Svetainėje rekomenduojamas permatomas, skaidrus arba pusiau skaidrus privatumo ekranas. Tai apsaugo nuo saulės akinimo. Dėl to  taip pat gali  mėgautis mėgstamiausiais  serialais ryškioje saulės šviesoje.
Virtuvėje naudok  antipireną ir valomą poliesterį. Valymui pakanka drėgno audinio.
Vaikų kambaryje naudingos  ugnį sulaikančios medžiagos. Grandininis keltuvas šonuose yra gerai pritaikytas, kad vaikai galėtų valdyti roletą. Draugiški motyvai, tokie kaip žvaigždės, ramina daugelį vaikų. 
Miegamajame turėtų būti  tamsėjančios žaliuzės. Tam, kad  užtikrinti, kad kambario temperatūra būtų maloni net vasarą, rinkis  šilumines žaliuzes.  
Vonios kambariui  reikalingas  privatumo ekranas. Natūralios medžiagos, tokios kaip bambukas ar medvilnė, gerai toleruoja drėgmę. 
Nuomojamuose butuose rekomenduojama montuoti be gręžimo. Tam naudok  spaustukų tvirtinimo modelius.
Į viršų