8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Džinsai dideli dydžiai

(1660)
Patariami didelių dydžių džinsai ir tendencijos. Visų moterų mėgstami visų mados dešimtmečių ir aprangos dydžiai yra džinsai - dideli dydžiai pabrėžia apvalius klubus ir puiki pozicija ant scenos ir apgauna pilvuką ar stiprias šlaunis. Nesvarbu, ar norite
Skaityti daugiau
Turinys
> Kodėl džinsai yra tokie nuostabūs, tinkami naudoti kasdien
> Didelių dydžių  džinsai – taip galite rasti sau tinkamą figūros modelį 
> Džinsai atrodo didelių dydžių ir džinsų tendencijos 2020 m.
> Kaip prižiūrėti Jūsų mėgstamą daiktą 
> Išvada: tinkami džinsai kiekvienai figūrai!
 
Kodėl džinsai yra tokie nuostabūs, tinkami naudoti kasdien
Daugeliui moterų tai yra mėgstamiausia prekė, iš kurių keletą turite savo spintoje. Išvardyti septynis džinsus gali vidutiniškai kiekvienas vokietis! Priežastis: penkių kišenių klasika yra turbūt universaliausia drabužių dalis. Su marškinėliais, parka ir sportbačiais džinsus galima lengvai ir greitai derinti sportiškai - su palaidine, didelių dydžių palaidine ir aukštakulniais Jūs galite sukurti nuostabų įvaizdį. Be to, džinsai yra suderinami su tendencijomis kaip ir kitos kelnės.
 
Jie mėgstami ne tik dėl savo madingų kozirių, bet ir dėl patvarumo. Kaip ypač stiprus medvilninis audinys, džinsinis audinys daugiau nėra problema sodininkystei arba pasivažinėti rogėmis. Į penkias kišenes galima sudėti nosines, mažus daikčiukus ir kitus smulkius daiktus, kuriuos reikia greitai sudėti kasdieniame gyvenime. Ypač didelių dydžių džinsai vertinami dėl didesnio tamprumo, turinčio daug judėjimo laisvės ir didelį dėvėjimo komfortą. 
 
Didelių dydžių  džinsai – taip galite rasti sau tinkamą figūros modelį 
„Hip“ džinsai ilgą laiką buvo madingi, dabar modelis su aukštu juosmeniu pagaliau grįžta į mados radarą! Putlioms moterims tai tiesioginis pataikymas, nes madingi džinsai su juosmeniu šiek tiek paslepia pilvuką ties bamba ir išryškina gražų moterišką apvalių klubų siluetą. Peržiūrėję šią apžvalgą, galite lengvai sužinoti, ar jums labiau tinka „Skinny“ džinsai įprasti džinsai ar džinsai „Boot-Cut“.  
 
„Skinny“ džinsai skirtos lieknoms mados sekėjoms  
Taip, apkūnios moterys taip pat gali dėvėti siaurus džinsus – jeigu jos turi X formą  ir turi tiesias, palyginus ilgas kojas.  Jei proporcijos nėra tokios subalansuotos, geriau pasirinkti įprastus džinsus, nes jie laisvesni. 
 
Įprastas prigludimas prie pilnesnės viršutinės kūno dalies be ryškaus juosmens
V formos moterims, turinčioms didelį krūtinę ir pilvuką, bet santykinai lieknas kojas, patartina dėvėti figūrą formuojančius džinsus. Šis iškirpimas ištempia visą siluetą ir nukreipia vaizdą toliau nuo klubo.
„Boot-Cut“ arba paplėšyti džinsai su stipriomis  šlaunimis ir dideliais sėdmenimis
Džinsai su šiek tiek paaukštinta kelnių klešne šiek tiek stipresnėmis šlaunimis ir sukuria  harmoningą, labai moterišką figūrą. Paplėšyti džinsai, atvirkščiai, ypač tinka aukšto ūgio, gana sportiškam moters tipui.   
 
Džinsai atrodo didelių dydžių ir džinsų tendencijos 2020 m. 
Tikriausiai pati svarbiausia spalvų taisyklė: tamsiai mėlynos arba juodos spalvos džinsinio audinio, ploni, šviesūs, iš kitos pusės, vizualiai prideda figūrai kilogramų. Rankinukai  taip pat daro įtaką vizualiam poveikiui.  Tokiu būdu didelis dugnas atrodo daug mažesnis, kai mažos užpakalinės kišenės yra arti viena kitos ir yra  kuo arčiau centro linijos. Jis atrodo plokštesnis, kai kišenės yra šiek tiek žemiau. Turėtumėte vengti aplikacijų ar madingų detalių prie klubų, nes jos pritraukia dėmesį.
 
2020 m. džinsų mada sukurta apkūnioms moterims! Plačios  kelnės vėl tapo septintojo dešimtmečio tendencija. Vadinamieji plevėsuojantys džinsai yra tikri figūros bruožai, nes jie atvaizduoja ilgas kojas ir tinkamai pabrėžia moterišką siluetą. Nereikėtų išsiversti be aukštakulnių, nes jie taip pat ištempiami.
Džinsus derinkite prie plačių kojų, o ne prie aptempiančio megztiniu su aukštu kaklu, bet su laisvomis tunikomis, kurios Jūs vilioja V formos iškirpte. Įsitikinkite, kad kraštas prie klubu nesibaigia plačiai, kad jo nepabrėžtumėte.  
 
Kaip prižiūrėti Jūsų mėgstamą daiktą 
Rūšiuokite savo džinsus pagal spalvą ir plaukite ne daugiau kaip tris vienu metu, kad išvengtumėte per daug raukšlių. Ištemptiems į kairę,  skalbimo mašinoje jiems leidžiamas švelnus skalbimo ciklas, neviršijant 30 laipsnių. Naudojant švelnų spalvotą skalbiklį be balinimo priedų, Jūsų tamsių, švelnių modelių spalva išliks ilgai. Džinsų elastinui reikia keleto atsargumo priemonių, kad pluoštai nesusidėvėtų: Vietoj audinio minkštiklio kiek įmanoma švelniai susukite  kelnes ir pakabinkite kelnių klešnes ant pakabo. 
 
Patarimas: Tiesiog nuplaukite išblukusius džinsus, kad atnaujintumėte spalvą kartu su tamsesne, naujesne kopija!  
 
Išvada: tinkami džinsai kiekvienai figūrai! 
Džinsai su elastinu – tai mados išskirtinė detalė gerai savijautai, kuri sukurta apkūnioms moterims!  Svarbu žinoti: džinsinis audinys plečiasi dėvint. Todėl, pirkdami juos, įsitikinkite, kad džinsai yra aptempti, bet ne per siauri, kad tinkamu laiku jie idealiai susiformuotų, be susiaurinimo ir neišsipūtimo.
 
Džinsai su aukštu juosmeniu ypač gerai tinka prie  apvalių klubų ir pilvo.
Šiuo metu tendencija yra pripažinti aštuntojo dešimtmečio stiliaus džinsai.
Venkite skalbimo mašinos audinių minkštiklio ir slydimo, kad nepakenktumėte pluoštams.
Į viršų