8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Pagalvėlės

(3450)
Patarimai perkant pagalvėles: filmas ką tik baigėsi, o tu vis dar dedi  paskutines stiklines  į indaplovę. Laimei, tu jau persirengei  ir išsivalei dantis, kad galėtumėte eiti tiesiai į savo miegamąjį. Tu atsidarai antklodę ir iš karto palendi po
Skaityti daugiau
Turinys
> Ramus miegas su tinkama pagalve
> Pagalvės: yra šie variantai ir medžiagos  
> Kaip tavo miegamajam  rasti tinkamą pagalvę
> Patarimai, kaip prižiūrėti: taip tavo pagalvės ilgai išliks  gražios 
> Išvada: pagalvės įvairiems poreikiams    
 
Ramus miegas su tinkama pagalve
Gera pagalvė turėtų užtikrinti ramų miegą. Tam, kad  išrinkti tinkamą pagalvę, turėtum atkreipti dėmesį į savo asmeninius miego poreikius. Individuali pagalvė yra nepaprastai svarbi norint sveikai išsimiegoti ir taip pat prisideda prie malonaus miego. Gera pagalvė turėtų palengvinti tavo gulėjimą  ant stuburo ir užtikrinti tiesų slankstelių išsitiesimą. Taigi,  gali išvengti rytinės įtampos, jaustis  atsipalaidavęs ir dieną gali pradėti atsipalaidavęs. 
 
Patarimas: Jei, nepaisant naujos pagalvės, vis tiek nenori miegoti, patarimus  apie nemigą gali rasti reBLOG straipsnyje „8 patarimai, kaip ramiai išsimiegoti“. 
 
Pagalvės: yra šie variantai ir medžiagos 
Pagalvėlių  yra įvairių variantų ir modelių. Jie skiriasi užpildo medžiaga ir naudojama forma. Pasirink tinkamą asmeniniams poreikiams pritaikytą pagalvėlę.
 
Pūkinės ir plunksninės pagalvėlės didelių užpildymu
Pūkinės ir plunksninės pagalvės laikomos labai minkštomis ir lengvomis ir turi didelį užpildą. Plunksnos geriausiai  nepraleidžią orą ir padaro pagalvę elastinga. Pūkas užtikrina minkštumą, plunksnos gerai palaiko pagalvę. Kadangi šių pagalvių modelių audinys yra ypač sandariai austas, jis nepraleidžia plunksnų ar erkių. Taigi, plunksninės ir pūkinės  pagalvės taip pat yra naudingos alergiškiems žmonėms. 
 
Mikropluošto pagalvės alergiškiems žmonėms
Jos neleidžia  plisti erkėms  ir yra labai lengvai prižiūrimos. Gali jas plauti esant aukštai temperatūrai, užmušant  dulkių erkes ir kitus alergenus. Šeimoms su vaikais mikropluošto pagalvės taip pat yra geras pasirinkimas, nes jas lengva valyti. Be to, šios pagalvės yra ypač malonios ir palaikančios galvą. 
 
Žolelių ir speltos pagalvės kaip šilumos atsargos
Žolelių ir speltos pagalvės yra ekologiškai nekenksminga tradicinių pagalvių alternatyva. Natūralios medžiagos skatina daugelio žmonių miegą ir netgi gali užkirsti kelią migrenai. Jos yra gana patvarios ir sulaiko šilumą, todėl yra geras pasirinkimas greitai sušąlantiems žmonėms. Žolelių pagalvių ypatumas - tylus triukšmo garsas, kuris kyla judant. Kai kuriuos žmones tai ramina. 
 
Pagalvės kaklui nuo įtampos
Pagalvės kaklui  gerai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo įtampos ir kaklo skausmo. Stabilizuojantis medžiagos ir formos poveikis suteikia gerą pečių ir kaklo palaikymą. Atraminės pagalvės gali užtikrinti teisingą gimdos kaklelio stuburo padėtį ir tokiu būdu užkirsti kelią įtampai ir skausmui arba jį sumažinti. 
 
Šoninė miegamojo pagalvė patogiai laikysenai
Ypatinga šoninių miegamųjų pagalvių forma palaiko patogią ir ramią šoninę  gulėjimo padėtį. Šios pagalvės ypač tinka klubams, kai  klubai miego metu nusileidžia, sukurdami nepatogią pozą. Kojų srityje gali padėti  šonines miegamojo  pagalves ir stabilizuoti klubus, kad kitą rytą nebūtų skausmo. 
 
Trijų dalių pūkinės ir plunksninės pagalvėlės
Trijų dalių  pagalvėles sudaro vidurinė dalis  su plunksnomis ir dvi  išorinės erdvės, užpildytos  pūku. Tokiu būdu suderinsi abiejų užpildų teigiamas savybes. Lanksčios spyruoklės palaikys  tavo galvą, taip pat kaklo, kaklo ir pečių raumenis, o pūkas užtikrina minkštą jaukumo jausmą. 
 
Vandeninės pagalvės individualiam pritaikymui
Vandeninės  pagalvės turi vandens šerdį, todėl yra ypač patogios. Jos palaikys  tavo kaklą, nugarą ir pečius miegant. Taip išvengsi stuburo sulenkimo naktį ir sumažinsi įtampą ir skausmą. Kadangi pagalvę gali užpildyti atskirai, ji puikiai prisitaikys  prie tavo poreikių. Vandeninės  pagalvės taip pat tinka, jei daug judi  miegant, nes jos prisitaiko prie nuolat besikeičiančios miego padėties.  
 
Kaip tavo miegamajam  rasti tinkamą pagalvę
Tau  tinkamos pagalvės paieška prasideda nuo klausimo, kaip tu miegi. Kadangi dauguma žmonių juda, sukasi miegant, turėtum pradėti nuo miego padėties, kai užduosi klausimą, kaip miegi. 
 
Pagalvės nugarai
Jei esi vienas iš žmonių, kurie miega ant nugaros, pagalvė turėtų visiškai užpildyti plotą tarp galvos ir pečių. Pagalvė neturėtų būti per aukštai, kitaip kaklas bus per daug ištemptas. Tai gali sukelti nepatogią įtampą ir kaklo skausmą. Plokščių  ar specialių kaklo atraminių pagalvių pagalba stuburas išlaiko natūralią S formą ir palaiko tavo galvą bei kūną. Todėl šie du variantai gerai tinka miegantiems ant nugaros.   
 
Pagalvės miegantiems ant šono
Miegantiems ant šono svarbu pasirinkti pagalvę, kuri užpildytų plotą  tarp čiužinio ir galvos bei kaklo. Todėl gali pasirinkti šiek tiek aukštesnę pagalvę, kad kaklo ir krūtinės ląstos stuburas būtų kiek įmanoma tiesesnis. Tinkama  pagalvė taip pat priklauso nuo tavo  čiužinio kietumo. Pvz., Kietam čiužiniui turėtum pasirinkti  aukštesnę pagalvę, kad pečiai gulint ant šono nebūtų per daug pastumti į viršų. Jei miegant tavo pečiai ir tarpslanksteliniai diskai palengvėja, o stuburas ir galva sudaro tiesią liniją, tu radai tinkamą gulėjimo padėtį. Tuomet plotas  tarp čiužinio ir galvos šone suteikia pagalvei aukštį. Taip pat yra specialių šoninių miegamųjų pagalvių, užtikrinančių ramią miego padėtį.
 
Pagalvės miegantiems ant pilvo 
Miegantys ant pilvo turėtų pasirinkti ypač plokščią pagalvę, kad naktį kaklas nebūtų per daug įtemptas. Tu neturėtum išsiversti be pagalvės, nes, priešingu atveju, keičiant padėtį, tu neturėsi  jokio kaklo ar galvos palaikymo. Taigi mažai užpildyta plokščia pagalvė idealiai tinka gulintiems ant pilvo. 
 
Patarimas:  Jei ryte dažnai jauti  įtampą ar turi kaklo problemų, verčiau griebkite mažą pagalvę, nes ji gerai palaikys kaklą. Šiuo atveju tinkamas pasirinkimas yra 40 x 80 cm dydžio pagalvė. Kita vertus, 80 x 80 cm dydžio modeliai siūlo didelį, tvirtą paviršių, į kurį galima atremti galvą, pečius ir kaklą.  
 
Patarimai, kaip prižiūrėti: taip tavo pagalvės ilgai išliks  gražios 
Tu beveik kiekvieną vakarą guli ant savo pagalvės. Prakaitas, pleiskanos ir dulkės, be abejo, gali greitai ten įsikurti. Tam, kad tavo pagalvės ilgai išliktų gaivios, minkštos ir jaukios, turėtum  atsižvelgti į keletą patarimų.
 
Rytais reguliariai vėdink pagalvę, kad po nakties išlikusi drėgmė galėtų išdžiūti ir pakratyk pagalvę, kad neliktų pūlinio. 
Turėtum plauti pagalves bent kartą ar du per metus. Esant stipriai alergijai, patartina dažnai skalbti. 
Dažniausiai  pagalves gali  skalbti skalbimo mašinoje esant 60 laipsnių temperatūrai  su mažu gręžimo greičiu. Venk  audinių minkštiklio ir naudok  švelnų ploviklį. 
Plaunant pagalves, į skalbimo mašinos būgną įdėk vieną ar du teniso kamuoliukus. Tai atpalaiduoja užpildą ir užtikrina, kad jis nesuliptų, o pasiskirstytų tolygiai. 
Daugeliu atvejų pagalvės gali būti džiovinamos džioviklyje. Tačiau rinkis  žemą temperatūrą.  
Laikykis  priežiūros instrukcijų, nurodytų gaminio etiketėje.
 
Išvada: pagalvės įvairiems poreikiams  
Pagalvėlės, individualiai pritaikytos  individualiems tavo miego poreikiams, yra miego reikmenų dalis kartu su minkšta pūkuota antklode. Atraminės pagalvės  yra tam, kad užtikrinti komfortą ir ramų miegą, kad ryte pabustum be įtampos. Svarbi informacija yra apibendrinta čia:
 
Gera pagalvė turėtų būti minkšta ir palaikanti tuo pačiu metu, kad būtų išvengta į tampos.
Pagalvės turėtų palengvinti stuburą, kad galėtum pasirinkti sveiką ir patogią laikyseną. 
Miegantiems ant nugaros tinka specialios kaklo atraminės ar plokščios pagalvės, o miegantys ant šono renkasi šiek tiek aukštesnę pagalvę, kuri užpildo turinį tarp čiužinio ir kaklo. Miegantiems ant pilvo tinka žemo aukščio pagalvėlės. 
Pūkinės ir plunksninės pagalvės yra minkštos ir tuo pačiu metu pasižymi maloniai minkštomis ir palaikančiomis savybėmis ant jų gulint. 
Mikropluoštą lengva valyti ir jis tinka alergiškiems žmonėms. Žolelių pagalvės gali skatinti miegą, o vandenines  pagalves gali užpildyti individualiai pagal savo poreikius.   
Į viršų