8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Marškinėliai

(9296)
Marškinėliai moterims – puikus pasirinkimas šiltai dienai, jaukiam vakarui namuose ar tiesiog dėvėjimui po mėgstamu švarkeliu. Jų gali būti įvairių audinių, spalvų ir modelių, tad tikrai išsirinksite norimai progai tinkamą variantą. Asortimente rasite
Skaityti daugiau
Turinys:
 • Pasipuošus ypatingai progai
 • Elegantiška apranga biure
 • Laisvo stiliaus marškinėliai
 • Seksuliai vakarėlio proga
 • Marškinėliai pritaikyti figūros formai
 • Taip marškinėliai tampa švarūs: šeši marškinėlių priežiūros patarimai
 • Marškinėliai: trumpa apžvalga
 
Pasipuošus ypatingai progai
Šventinei progai kaip palaidinės alternatyvą taip pat galite pasirinkti vasarinius marškinėlius su nėriniais. Subtilių pastelinių atspalvių ar ryškių uogų spalvų modeliai puikiai tinka vestuvėms. Atkreipkite dėmesį į puošnias detales, tokias kaip subtilūs nėrinių įdėklai, blizgančios detalės ant apykaklės, pabrėžti apsiuvai ar įliemenavimas. V tipo iškirptė prailgina jūsų liemenį bei suteikia vietos elegantiškam kaklo papuošalui.
 
Elegantiška apranga biure
Norėdami elegantiškos ir klasiškos biuro aprangos, galite pasirinkti marškinius, pagamintus iš krentančių lengvų audinių, tokių kaip viskozė ar šilkas. Tokie marškinėliai atrodo puikiai ir gražiai papuošia jūsų kūną.
 
Laisvalaikio stiliaus marškinėliai
Laisvalaikiu, jūsų apranga turėtų būti kuo paprastesnė ir laisvesnė. Marškinėliai ir yra lyg būtent tam ir sukurti. Spalvingi modeliai, su šmaikščiomis frazėmis arba įdomiais logotipais tinka kuo puikiausiai kasdieniniam stiliui ir gali būti universaliai derinami. Pasirinkite didelio dydžio (oversize) marškinėlius, kurie yra plataus kirpimo ir taip suteikia pakankamai judėjimo laisvės. Kutai, sluoksniuotos iškirptės ar suraukti apsiuvai yra gražios detalės.
 
Seksuliai vakarėlio proga
Ar tai įdomi vakarėlio naktis? Išsiskirti iš minios padės klasikiniai juodi marškinėliai su permatomis detalėmis nugaroje arba iškirpte. Taip pat iškirptės pečių srityje ar ant rankovių suteikia seksualų įvaizdį. Tokiam vakarui išskirtiniais tampa modeliai su figūrą pabrėžiančiu kirpimu ir gilia krentančia iškirpte bei prožektoriuje atsispindinčios mažos detalės, tokios kaip blizgučiai ar žvyneliai. Ypač romantiškai atrodo atvirų pečių laisvi marškinėliai, kurie apnuogina ir pabrėžia pečių liniją.
 
Marškinėliai pritaikyti figūros formai
Tam kad jūsų marškiniai atrodytų gerai, jie turėtų atitikti jūsų figūrą. Tuo pat metu jūs turėtumėte jaustis ypač patogiai. Su tinkamais kirpimais ir prigludimu, jūs netgi galite paslėpti mažas problemines vietas. Čia pateiksime kelis patarimus.
A tipas: Siaura viršutinė kūno dalis ir platesni klubai
Jei turite A tipo kūno sudėjimą, siūlome pasirinkti marškinius iš šviesaus arba blizgančio audinio. Raštai, marškinėliai su V iškirpte ar apykakle taip pat sudaro siauro liemens įvaizdį. Norėdami šiek tiek paslėpti klubų sritį, galite pasirinkti ilgus marškinius, kurie laisvai krinta aplink klubus. Jei norite suteikti pečiams šiek tiek daugiau formos, puikiai tinka marškinėliai su ispaniško tipo iškirpte.
O-tipas: mažesnis pilvas ir didesnė krūtinė
Moterys, turinčios apvalesnį kūno sudėjimą, turėtų pasirinkti marškinius plačiomis rankovėmis. Kita vertus, viršutinėje kūno vietoje turėtumėte vengti įvairių aplikacijų, suraukimų ar banguotų detalių. Geriausiai tinka paprastų spalvų modeliai su ilgesne V formos iškirpte ir pagaminti iš krentančių audinių, kurie siekia klubus.
V tipas: platesni pečiai ir siauresnė viršutinė rankų dalis
Norėdami išlyginti siauresnę klubų sritį, galite pasirinkti įliemenuotus marškinėlius. Sluoksniuoti modeliai taip pat siaurina platesnius pečius ir V formos iškirptė pailgina siluetą. Taip pat platesnę viršutinę rankų dalį galite užmaskuoti plačiomis ¾ rankovėmis, kurios nukreips dėmesį link dilbio.
 
Taip marškinėliai tampa švarūs: šeši marškinėlių priežiūros patarimai
Marškinius reikia reguliariai valyti ir plauti, kad jie ilgai išliktų gražūs ir išlaikytų savo formą net ir po ilgo dėvėjimo. Šioje apžvalgoje rasite keletą naudingų patarimų.
 1. Laikykitės priežiūros instrukcijų, nurodytų gaminio etiketėje. Jie pateikia informaciją apie skalbimo temperatūrą ir gręžinių skaičių.
 2. Prieš dėdami marškinėlius į būgną, atskirkite juos pagal spalvas.
 3. Marškiniai su atspaudais ar aplikacijomis prieš skalbimą turėtų būti išversti į blogąją pusę. Subtilioms, plonoms medžiagoms galite naudoti skalbinių tinklelį.
 4. Marškinius plaukite ne daugiau kaip 40 laipsnių temperatūroje. Iš viskozės pagamintiems modeliams rekomenduojama naudoti švelnesniu skalbimo miltelius.  Medvilnės valymui galima naudoti skalbiklius.
 5. Norėdami išdžiovinti, marškinėlius galite įdėti į džiovinimo mašiną nustatytą žema temperatūra.
 6. Lygindami marškinėlius, išverskite juos į blogąją pusę.
 
Marškinėliai: trumpa apžvalga
Su marškinėliais turite puikią ir universalią pagrindinę dalį savo individualiam įvaizdžiui. Modelių įvairovė yra tokia didelė, kad galite modeliuoti savo įvaizdį nuo kasdienio iki šventinio. Čia yra trumpa aptartų dalykų apžvalga.
 • Šventiniai marškinėliai: subtilūs pasteliniai ar stiprūs uogų tonai puikiai dera šventinėms progoms. Nėriniai, žvilgančios aplikacijos ar įliemenavimas yra išsiritinės detalės.
 • Elegantiški marškinėliai: palaidinių tipo marškinėliai su pritvirtintinomis sagomis, kaspinai ar apykaklės puikiai tinka rimtam verslo įvaizdžiui. Juodos arba smėlinės spalvos modeliai taip pat atrodo kruopščiai pasirinkti ir tinkami biuro įvaizdžiui.
 • Kasdieniai marškinėliai: marškinėliai su frazėmis ar spalvingais atspaudais, tinka kasdieniam laisvalaikio įvaizdžiui, o platūs kirpimai nevaržo ir suteikia patogią judėjimo laisvę.
 • Seksualūs marškinėliai: permatomos modelio detalės, iškirptės ir figūrą aptempiantys kirpimai yra ypač seksualūs ir išsiskirtinai. Tokios detalės kaip blizgūs akmenėliai ar žvyneliai suteiks modeliui prašmatnumo.
Į viršų