8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Lentynos

(1818)

Lentynos knygoms – vieta nuosavai bibliotekai 


Kiekvienas tikras knygų mylėtojas savo namuose visada ras ir skirs garbingą vietą savo kuklesnei ar gausesnei sukauptų knygų kolekcijai. Kad joms netektų dulkėti palėpėje ar pelyti rūsyje, mylimas knygas galima dailiai išdėlioti specialiose knygų lentynose.

Tokios įdomiais leidiniais užpildytos knygų lentynos ne tik taps išskirtiniu svetainės ar miegamojo akcentu, suteiks jaukumo namų atmosferai – užsukusiems pas Jus pasisvečiuoti sukursite išsilavinusio, apsiskaičiusio, smalsaus žmogaus įvaizdį. Ką jau bekalbėti apie svarbiausius veikalus, kurie esant būtinybei visada bus po ranka – turės savo vietą lentynoje.

„OTTO“ el. parduotuvėje – gausus lentynų asortimentas. Čia rasite tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino, aukštas arba žemas, siauras arba plačias, pastatomas arba pakabinamas lentynas – kiekvienam pagal poreikį ir skonį. Juk kuriant namus visada svarbu, kaip atrodys lentynos interjere.
 

Pastatomos lentynos – stilingas svetainės akcentas


Vazos, statulėlės, dėžutės, vazonėliai su gėlėmis ar kiti dailūs niekučiai suteikia namams jaukumo ir padeda kurti jaukų namų interjerą. Šiuos daiktus ypač patogu išdėlioti pastatomose lentynose. Tai ypač funkcionalus baldas – jame savo nuožiūra ir pasitelkus dizainerio gyslelę galima originaliai išdėlioti turimus daiktus: nuo knygų iki kelioninių suvenyrų.

Tokios lentynos daiktams paprastai sudarytos iš kelių dalių. Aukštos pastatomos lentynos ypač mėgiamos svetainių interjere. Jos suteikia namams daugiau gyvybės, leidžia mėgstamus, prisiminimus keliančius ar brangius daiktus laikyti matomoje vietoje ir prireikus pasisemti iš jų teigiamų emocijų bei pademonstruoti juos namų svečiams.
 

Lentynos biurui – segtuvams ir ne tik


Įmonės dokumentų archyvavimui ir tvarkos ofise palaikymui – specialios biurui skirtos lentynos. Jas sudaro daugiau nei įprasta dalių – neretai ir skirtingo dydžio. Tai ypač patogus ir reikalingas baldas, be kurio sunkiai įsivaizduojamas sklandus administracijos darbas.

Lentynos iš medžio – dailaus dizaino, tad ne tik tarnaus funkcionaliai, bet ir padės sukurti patrauklų įmonės interjerą bei malonią darbinę atmosferą.

El. parduotuvėje „OTTO“ galima rinktis tiek dideles, aukštas, tiek mažesnes ar siauresnes pastatomas lentynas – viskas priklauso nuo ofiso erdvės galimybių, dokumentacijos gausos, kolektyvo narių skaičiaus ir poreikio.
Į viršų