8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Patalynė ir paklodės

(3093)
Patalynė, ne ką mažiau nei čiužinys lemia jūsų patogumo pojūtį miego metu. Švelni, ekologiška ir maloniai prisiliečianti prie kūno medžiaga – viskas, ko reikia jūsų jaukumui. Internetinėje parduotuvėje Otto.lt rasite itin platų patalynės ir paklodžių
Skaityti daugiau

Kokybiška patalynė – ramus miegas

 
Geras miegas priklauso nuo daugybės faktorių: visiška tyla ir tamsa, optimali oro temperatūra, gaivumo pojūtis kambaryje, patogi lova ir pan. Tačiau ne veltui liaudies išmintis byloja: „Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi.“ Juk neretai po varginančių dienos darbų taip ir svajojame, kaip visu kūnu krisime į minkštučius, gaiviai kvepiančius patalus. Šis malonumas tiesiog neįsivaizduojamas be kokybiškos, maloniai prie odos glundančios ir ramesnį miegą užtikrinančios patalynės.

Patalynė – tai paklodė, antklodės užvalkalas ir pagalvių užvalkalai. Tarpusavyje suderintos patalynės dalys ne tik atrodys dailiai ir tvarkingai, bet ir suteiks miegamajam kambariui dar daugiau jaukumo. Tam puikiai tiks vieno dizaino patalynės komplektas.

Patalynė pagal dydį, spalvą, medžiagas – „OTTO“ el. parduotuvėje rasite savo lovai tinkamiausią variantą, kuris tikrai nenuvils. Čia siūlomi ne tik patalinės komplektai, bet ir paklodės, pagalvių užvalkalai atskirai.
 

Patalynė internetu – apsipirkimas neišėjus iš namų

 
Pasirūpinti, kad Jūsų patalus puoštų kokybiški ir stilingi užvalkalai, galima ir be išvykų į sausakimšus, ūžte ūžiančius prekybos centrus. Patalynė internetu – štai kokį greitą ir patogų sprendimą nemėgstantiems ilgų ir varginančių apsipirkinėjimų siūlo el. parduotuvė „OTTO“. Platus asortimentas leis išsirinkti įvairių tipų, spalvų ir dizainų patalynę bei jos komplektus.

Čia rasite patalynę išskirtinai žiemos arba vasaros sezonams su specialiai pritaikytu dizainu, taip pat šventišką nuotaiką kuriančią kalėdinę arba paprastą, kasdienę patalynę. Tai būtiniausi miegamojo aksesuarai kiekvienam pagal skonį ir individualius poreikius.
 

Vaikiška patalynė – maloniam mažųjų poilsiui

 
Lengvi ir minkšti patalai – ramus vaikas, pailsėję tėvai. Galimybę turėti guolį, iš kurio nesinori išlipti, suteiks kokybiška patalynė, kuri kiekvienam mažyliui taps tikrų tikriausiu traukos objektu popietės ar nakties miegui. O jei dar ryški ir puošta akį traukiančiais piešiniais?

Patalynė vaikams – tai mėgstamų pasakų ar filmukų personažais išpiešti užvalkalai pagalvėms ir antklodėms bei paklodės tikriems populiariausių knygų ir animacijos gerbėjams. Čia ras kuo pasidžiaugti mažieji „Hello Kitty“, „Disney“, „Peanuts“, filmukų „Ratai“, „Ledo šalis“ ar net serialo „Kobra 11“ gerbėjai. „OTTO“ el. parduotuvėje gausu patalynės komplektų, išsiskiriančių savo stilizuotu dizainu bei margintų automobilių, gėlių, drugelių piešiniais, gyvūnų ir sportininkų nuotraukomis.
 
Į viršų