8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Indai ir stalo reikmenys

(1498)
Patarimas dėl indų ir stalo reikmenų pirkimo. Šventinis stalas su derančiomis lėkštėmis, stiklinėmis ir stalo įrankiais
Šiandien pakvietėte šeimą vakarienės. Kadangi švęsti yra ką, stalą serviruojate indais ir
Skaityti daugiau


indai
Balto porceliano indai puikiai dera prie klasikinio interjero. Aukštos kokybės medžiaga turi ploną paviršiaus struktūrą ir atrodo šiek tiek skaidri prieš šviesą. Dėl kontrastingos subtilios spalvos, tokios kaip aukso geltona arba tamsiai raudona, apvadas, lėkštės atrodo dar elegantiškesnės, kaip ir ornamentai. Kombinuotas servisas su 30 dalių kainuoja nuo 130 €. Tai apima šešias sriubas, vakarienę, desertą ir lėkštes bei kavos puodelius. Ant smulkiai padengto stalo galite pridėti apatinių lėkščių, kurios lieka ant stalo viso valgio metu.

Puikūs stalo įrankiai
Elegantiškai atrodantys prabangių formų peiliai, šakutės ir šaukštai su žalvario ar aukso danga dera su porcelianinėmis lėkštėmis. Stalo įrankiai, pagaminti iš poliruoto Cromargan nerūdijančio plieno, taip pat puikiai dera prie klasikinio gyvenimo stiliaus. Už stalo stalo įrankių rinkinį su 30 vienetų auksine danga mokate nuo 100 €. Jame yra šeši peiliai, šakutės, šaukštai, desertiniai šaukštai ir desertinės šakutės.

Priedai: medžiaginės servetėlės ​​ir dekanteris
Popierinės servetėlės ​​nedera prie jūsų elegantiškai padengto stalo, todėl rinkitės balto audinio servetėles su servetėlių žiedais iš poliruoto nerūdijančio plieno. Žiedai kainuoja šešių dalių rinkinyje nuo 20 €. Vyną patiekiate dekanteryje: jis ne tik atrodo prabangiau nei vyno butelis ant stalo, bet ir gėrimas gali juo kvėpuoti. Kaina: nuo 15 €.

Modernus apstatymo stilius: minimalistinis ir aiškus
Jums labiau patinka minimalistiniai baldai su šaltomis spalvomis, aiškiomis formomis ir medžiagomis, tokiomis kaip nerūdijantis plienas, aliuminis ar stiklas. Jūs nemėgstate puošnių dekoracijų, bet jums patinka blizgūs baldai ar metalinė išvaizda.

Stikliniai indai
Stikliniai indai ypač gerai atrodo su švariais baldais. Jis nebūtinai turi būti skaidrus, galite naudoti ir juodai baltą arba ryškių spalvų. Neįprastos formos, tokios kaip kvadratinės lėkštės arba su nupjautu kraštu, taip pat puikiai tinka jūsų gyvenimo stiliui. Už 30 dalių mokate nuo 40 €. Dengtam stalui dar trūksta indų. Priklausomai nuo to, ar renkatės spalvingus ar skaidrius indus, taip pat galite rinktis iš paprastų ir ryškių spalvų stiklo variantų. Šešių dalių raudonojo vyno taurių rinkinys kainuoja nuo 30 €.

Nereiklūs stalo įrankiai
Stalo įrankiai, pagaminti iš nerūdijančio plieno be puošmenų, puikiai dera prie jūsų modernaus interjero dizaino ir atitinkamų indų. Jis turėtų būti tiesaus pjovimo ir gali turėti vienos spalvos rankenas. Už modernaus stiliaus 30 dalių stalo įrankių rinkinį mokate nuo 40 €. Šiame dizaine yra ne tik šaukštai, šakutės ir peiliai, bet ir serviravimo reikmenys, tokie kaip sriubos kaušas, picos pjaustyklė ir salotų serviravimo priemonės.

Prieskoniai ir aliejai ant stalo
Ne kiekvienas svečias turi vienodą skonį: vieni mėgsta pipirus, kiti mėgsta į salotas įpilti šiek tiek daugiau acto. Todėl savo stalo puošmeną papildysite prieskonių trintuvais pipirams ir druskai arba čiliams, taip pat buteliukais actui ir aliejui. Šiuos priedus renkatės taip, kad jie atitiktų indus ir stalo įrankius: pavyzdžiui, yra variantų, pagamintų iš stiklo ir nerūdijančio plieno medžiagų mišinio. Už rinkinį su pipirų ir druskos malūnėliu mokate nuo 10 €.

Kaimo namo įrengimo stilius: jaukus ir kaimiškas
Jums svarbu, kad Jūsų butas būtų patogus: svetainėje ir valgomajame dominuoja natūralaus medžio baldai, kėdes ir sofą puošia spalvingos pagalvėlės, taip pat puošniais ir žaismingais raštais.

Akmens dirbiniai
Ant jūsų medinio valgomojo stalo indai, pagaminti iš keramikos ar keramikos, sustiprina kaimo atmosferą. Galite įsigyti raudonų, mėlynų ar žalių tonų arba su ornamentais. 30 dalių indų rinkinys kainuoja nuo 80 €. Prie tokių lėkščių ir puodelių puikiai dera dubenys iš medžio ar emalio. Priklausomai nuo dydžio, jų galima įsigyti nuo 15 €. Ant jūsų stalo telpa ir molinis ąsotis, kuriame patiekiamas vanduo. Kaina: nuo 30 €.

Žaismingi stalo įrankiai
Stalo įrankiai su kaimiškomis medinėmis rankenomis dera su jūsų keramikiniais indais. Arba taip pat galite naudoti žaismingus ar puošnius raštus, tokius kaip juostelės arba spalvingi langeliai ir taškai ant rankenos. Toks 30 dalių rinkinys kainuoja nuo 30 €. Jei mėgstate jūros gėrybes ar azijietišką maistą, turėtumėte įsigyti ir žuvies stalo įrankius ar lazdeles.
Į viršų