8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Suknelės

(3528)

Kaip išsirinkti tinkamą suknelę?


Kiekvienai figūrai yra tinkama suknelė. Tik reikia pasirinkti tinkamą jos modelį. Štai keletas naudingų patarimų kaip sumaniai pabrėžti savo privalumus ir paslėpti problemines vietas.


Didelė krūtinė


Rekomenduojama: Jums tiks prigludusio kirpimo ir įliemenuotos suknelės. Dėvint siaurą, prigludusią suknelę, jūsų biustas bus dėmesio centre. Taip pat tiks asimetriško kirpimo modeliai. Ypač gerai atrodysite su V formos kaklo iškirpte, kuri prailgins kaklą ir optiškai ištiesins viršutinę dalį. Jūsų linijoms puikiai tiks prislopintos spalvos tokios kaip mėlyna, juoda arba žalia.
Vengtina: Venkite suknelių aukštu kaklu, plačių raštų, šviesių spalvų bei raukinių. Taip pat venkite sunkių audinių, tokių kaip aksomas arba žvilgančių audinių kaip satinas, kurie didins Jūsų krūtinę. Be to, rekomenduojame formaliomis progomis vengti per gilios iškirptės.


Maža krūtinė


Rekomentuojama: vilkėkite imperijos stiliaus suknelės, kurių talija yra iš karto po krūtine, jos sudarys vaizdą, kad krūtinė yra didesnė. Taip pat tiks suknelės siaura, gilia V formos iškirpte. Krūtinė atrodys didesnė ir su raukiniais, klostėmis, prisiūtomis kišenėmis, aplikacijomis ir siuviniais, esančiais krūtinės aukštyje.
Vengtina: venkite bandeau stiliaus suknelių, kurias vilkint jūsų krūtinė atrodys plokščia. Nedėvėkite plataus diapazono modelių, trikotažinių suknelių, jas vilkint jūsų krūtinė pradings.


Atsikišęs pilvas


Rekomenduojama: Norint nukreipti dėmesį nuo pilvo, tinkamiausios bus suknelės su klostėmis. Geras pasirinkimas bus ir tiesaus kirpimo arba A silueto suknelės bei rūbai V formos kaklo iškirptėmis. Sportinio tipo suknelė taip pat padės greitai paslėpti pilvuką. Galite rinktis laisvai krintančius audinius, kurie švelniai apžais jūsų suapvalinimus. Pilvas atrodys plokštesnis pasirinkus prislopintas spalvas tokias kaip juoda arba mėlyna.
Vengtina: venkite aptemptų ir įliemenuotų siaurų suknelių, atsisakykite plonų prigludusių ir blizgių audinių bei šviesių spalvų.


Stambios šlaunys


Rekomenduojama: Stambias šlaunis užmaskuos A formos suknelės ir sijonai. Papildomą lieknų kojų efektą suteiks tamsios spalvos ir matiniai audiniai. Šiltomis dienomis, probleminę apatinę dalį apžais maxi suknelės.
Vengtina: venkite šviesių spalvų ir blizgančių audinių. Nedėvėkite mini ir pieštuko formos sijonų. Jie itin išryškina stambius klubus.


Trumpos kojos


Rekomenduojama: Trumpos suknelės pailgins jūsų kojas. Tai galioja ir dėvint imperijos stiliaus sukneles. V formos iškirptės, marškinių tipo palaidinės-suknelės vizualiai ištemps jūsų kūną. Be to, stenkitės nukreipti dėmesį nuo apatinės kūno dalies į viršutinę. Dėvėkite ilgas, kiek platėjančias kelnes aukštu liemeniu. Avėkite batus su kulnais ar platforma.
Vengtina: Venkite platėjančių suknelių ties puse plauzdų, jos sudarys vaizdą, kad jūsų kojos yra trumpesnės nei yra. Su Maxi suknelėmis taip pat turėtumėte būti atsargi, jos optiškai temps jus žemyn.


Siaura talija


Rekomenduotina: A silueto suknelės pakels jūsų siaurą liemenį.Sujuosiamos suknelės arba modeliai su klostėmis ant talijos stabūklingai padarys linkius. Savo juosmenį galite kilnoti aukštyn arba žemyn į pagalbą pasitelkę imperijos arba čarlstono tipo sukneles. Jums taip pat tiks vienspalviai modeliai su tamsiais intarpais šonuose, kurie imituos smėlio laikrodžio siluetą. Visada rinkitės ne per ankštus ir ne per plačius drabužius.
Vengtina: Venkite įstrižų raštų krūtinės ir liemens srityse — tai jas platins. Raštuotos suknelės taip pat nebus geras pasirinkimas, nes jos paslėps linkius. Jeigu norite pabrėžti taliją, nedėvėkite tiesaus kirpimo suknelių.


Platūs pečiai


Rekomenduojama: Platūs pečiai atrodys siauresni, jei daugiau tūrio suteiksite apatinei daliai. Tam puikiai tiks platėjančios suklnelės ir sijonai arba peplum stiliaus palaidinės. Siauros, gilios iškirptės ištemps viršutinę dalį. Tas pats galioja ir suknelėms, kurių viršutinė dalis yra tamsi, o apatinė šviesi arba raštuota. Vilkėdama trumpą suknelę, stenkitės nukreipti dėmesį nuo viršutinės dalies į apatinę, taip atitraukdama dėmesį nuo plačių pečių.
Vengtina: Turėtumėte vengti visko, kas pabrėžia Jūsų plačius pečius. Pamirškite petukus, plačias, pūstas rankoves bei laivelio formos iškirptes.
Į viršų