8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Sofos ir minkšti baldai

(4716)
Sofos ir minkšti baldai yra neatsiejama bet kokio jaukaus namų interjero dalis. Šioje prekių kategorijoje rasite platų įvairių stilių, dydžių bei spalvų sofų ir minkštų baldų pasirinkimą, kuris atitiks kiekvieno skonį ir poreikius. Mūsų
Skaityti daugiau


Sofos ir Minkšti Baldai – Jūsų Namų Komfortas

Minkšti baldai – jaukiai aplinkai
Tiek jaukiuose namuose, tiek stilingame biure sofa gali atlikti svarbią praktinę ir estetinę funkciją. Kviečiame rinktis baldus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Čia rasite minkštų baldų namams bei verslui. Rinkitės oda ar audiniais aptrauktas sofas, įvairių spalvų, dydžių ir funkcijų minkštus baldus. Jūsų poreikius patenkins įvairių gamintojų sofos, kušetės ir svetainės baldai, iš kurių, tokių prestižinių prekės ženklų, kaip „CALIAITALIJA“, „Sit&More“, „TRENDMANUFAKTUR“, „HOME AFFAIRE“, „COTTA“, „BENFORMATO HOME“, „MAX WINZER“ ir daugybė kitų gamintojų baldai.
 
Kaip išsirinkti sofą ar kušetę
Ieškodami tinkamiausio baldo pirmiausiai įvertinkite jo dydį. Žinodami, kur ketinate interjere įkomponuoti naują sofą ar kušetę, tiksliai išsimatuokite, kiek galite skirti tam ploto. Pagal turimus parametrus ieškokite ir baldo. Blogai išsirinkus liksite nepatenkinti, nes per didelis baldas netilps, o per mažas nepakankamai užpildys erdvę. Savo interjerą praturtinkite gražiu, tačiau prie bendro patalpos dizaino derančiu baldu. Sofos internetu atrodo vienaip, tačiau Jūsų namuose ar biure galbūt atrodytų visai kitaip. Pasistenkite įsivaizduoti, kaip Jums patinkantis modelis atrodytų konkrečioje aplinkoje, tik tada spręskite, ar pirkti. Atkreipkite dėmesį ir į baldo kokybę – iš kokių medžiagų jis yra pagamintas, kaip funkcionuoja jo mechanizmai.
 
Sofos prisėsti
Ieškantiems nedidelės sofos, tinkančios laukiamajame kambaryje ar svetainėje, kur galėtų prisėsti keli žmonės, siūlome rinktis vienvietes sofas ar nedideles kampines, odines sofas. Jos neužims daug vietos, tačiau suteiks daugiau jaukumo ir stilingumo nei kėdė.
 
Sofos lovos ir kušetės
Jeigu norite ant baldo sutalpinti daugiau sėdinčiųjų, tuomet ieškokite didesnės sofos ar minkšto kampo. Renkantis sofą nepamirškite prie jos priderinti ir papildomus baldus – nedideles vienvietes sofas, minkštas kėdes. Mūsų parduotuvės kategorijoje „Svetainės baldai“ rasite visus tokių baldų komplektus. Produkcija „OTTO“ parduotuvėje yra nuolat atnaujinama, todėl parduodamos tokios sofos internetu, kokios šiuo metu yra pristatomos gamintojų naujesnėse kolekcijose. Tad įsigyti baldai derės ir prie kitų naujai įrengiamų patalpos erdvių, baldų komplektų.
 
Įvairūs dydžiai
Galite rinktis ne tik mažas kompaktiškas vienam ar dviem žmonėms skirtas sofas, bet ir standartines, o taip pat ir itin dideles „XXL“. Jos užims daugiau erdvės namuose, suteiks jaukumo, sutalpins didesnį kiekį žmonių.
 
Daugiafunkciniai baldai ir sofos miegojimui
Jeigu norite protingai išnaudoti erdvę, galite joje išdėstyti daugiafunkcinius baldus. Pastatydami sofą – lovą arba kušetę svetainėje išvengsite specialaus darbo įrenginėjant svečių kambarį su atskira lova. Jeigu svečiai lankosi retai, galima jiems leisti miegoti ant šių baldų svetainėje. Tuomet pravartu rinktis daugiafunkcinius baldus, kurie dieną gali puošti jaukų kambarį ir tarnauti poilsiui prisėdus, o naktį ant jų galima patogiai išsimiegoti. Net ir mažiausios vienvietės ar dvivietės sofos gali turėti miegojimo funkciją, tačiau, suprantama, kad patogesnis miegas bus ant didesnės sofos ir jos miegamosios dalies.
 
Sofos dalys
Turintiems specifinių poreikių ir norintiems sofą susikomplektuoti pagal savo prioritetus, galima ją pirkti dalimis – kiek norite kampų, šoninių dalių. Sujungus jas į vieną gausite nestandartinio dydžio ir formos baldą.
Į viršų