8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Formuojantys apatiniai

(138)
Tendencijos ir patarimai renkantis dailinančius apatinius: pagaliau radote naują mėgstamiausią suknelę. Nors ji jums ir puikiai tinka, jūsų apatiniai persišviečia ir netgi išryškina jūsų išsikišusį pilvuką. Tačiau spintoje galite rasti kai ką, kas užkirstų
Skaityti daugiau
Turinys
> Viliojančiai iškirptei
> Ryškiam liemeniui
> Aptemptiems klubams ir kojoms
> Gražiai suformuotam kūnui
> Dailinančių apatinių pirkimas: į ką reiktų atkreipti dėmesį
> Dailinančių apatinių derinimas prie jūsų drabužių
> Šeši formuojančių drabužių priežiūros patarimai
> Formuojantys apatiniai: iš pirmo žvilgnsio
 
Viliojančiai iškirptei
Su tinkančia liemenėle, kuri gražiai formuoja jūsų krūtinę, sukuriate gundantį vaizdą. Jei norite suteikti savo mažam krūtinėlės dydžiui daugiau apimties, galimi variantai yra liemenėles su kaušeliais arba Push-up. Jei norite tik gražios formos be papildomo tūrio, gerai tinka paprasta liemenėlė su kaušeliu.
Jei norite optiškai šiek tiek sumažinti didelę krūtinės dalį, galite naudoti mažinančias liemenėles. Dėl specialaus kirpimo krūtinė atrodo mažesnė. Be to, lazerinis kirpimas užtikrina, kad niekas neisirėžtų i krūtinę ir nesimatytų per aptemptus marškinėlius.
 
Ryškiam liemeniui
Norint išlaikyti siaurą juosmenį ir plokščią pilvą, padeda figūriniai drabužiai. Jie suformuoti taip, kad apačioje būtų kaip paprasti apatiniai, tačiau aukštu liemeniu, kurie formuotų pilvą. Sustiprinta priekinė dalis diskretiškai paslepia pilvą, o aukštas kirpimas neisirėžia į šonus.
 
Kitas variantas gali būti kūno linijas formuojantys apatiniai kurie formuos ne tik pilvą, bet ir krūtinę. Šie apatiniai gali būti dėvimi po dieniniais drabužiais, nes korsetas suformuoja pilvą, o kaušeliai veikia kaip liemenėlė. Šio rūbo pranašumas yra tas, jog korseto šoniniai strypai palaiko net nugarą.
 
Formuojantys apatiniai aptemptiems klubams ir kojoms
Vilkėdamos dailinančias kelnaites galite modeliuoti kelias kūno dalis. Kelnaitės paprastai būna ilgesnės, jos baigiasi šlaunies viduryje, taip pat turi aukštesnį juosmenį, kuris tesiasi iki bambos. Tvirta medžiaga padeda suformuoti kojas bei liemenį.
Patarimas: po sijonu taip pat galite dėvėti formuojančias pėdkelnes, turinčias stangrinamąjį efektą. Jos modeliuoja koją ir paslepia nepageidaujamus iškilimus.
 
Gražiai suformuotam kūnui
Norėdama atrodyti plonesne ir stangresne, galima rinktis yra formuojančius drabužius, kurie modeliuoja beveik visą jūsų kūną. Šio apatinio drabužio pranašumas yra tas, kad jis turi mažiau siūlių ir yra mažiau pastebimas. Tai leidžia vienu metu formuoti kelias kūno dalis. Pilvo ir klubų sritys sutvirtinamos, kaušeliai formuoja krūtinę, o kojos ir sėdmenys taip pat atrodo tvirčiau.
 
Dailinančių apatinių pirkimas: į ką reiktų atkreipti dėmesį
Dėvėdamos formuojančius drabužius galite pakoreguoti savo kūno formą ir paslėpti mažus trūkumus.
•  Pasirinkite savo įprastą drabužių dydį. Net jei apatiniai iš pradžių jaučiasi šiek tiek per daug prigludę, ilgainiui jie ištempiami ir yra patogūs dėvėti.
•  Įsitikinkite, kad siūlės yra minkštos ir lygios, kad apatiniai būtų nepastebimi po plonais viršutiniais drabužiais.
•  Norėdami patikrinti, ar apatiniai gerai tinka, reiktų turėtumėte atsisėsti, išsitempti ir susigūžti.
•  Pasirinkite atspalvį, kuris atitiktų jūsų drabužius. Prie baltos ar šviesios spalvos drabužių rinkitės kūno spalvos (nude) modelius.
•  Moteriškas apatinis trikotažas su subtiliais nėriniais ar permatomomis medžiagomis yra ypač viliojantis.
 
Dailinančių apatinių derinimas prie jūsų drabužių
Jei norite vilkėti labai ypatingą suknelę ir tuo pačiu formuoti savo kūną, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį, kokie formuojantys rūbai jums labiausiai tinka. Žemiau yra keli patarimai.
•  Jei norite dėvėti trumpą suknelę, rinkitės formuojančias kelnaites su trumpomis kojų dalimis. Jei pūstų vėjas, nepasimatytų kelnaitės.
•  Jei norite dėvėti ploną, aptemptą suknelę, rinkitės formuojančius kūną apatinius drabužius, kad tuo pačiu metu suformuotumėte krūtinę, pilvą ir sėdmenis.
•  Kūno (nude) spalvos apatiniai tinka po balta vestuvine suknele. Modeliai su elegantiškais nėriniais ar korseto forma yra puikus pasirinkimas vestuvių naktį.
•  Ilgesnės kelnaitės, kurios suformuoja kojas, puikiai tinka maxi suknelėms iki grindų.
 
 
Šeši formuojančių drabužių priežiūros patarimai
Norėdami užtikrinti, kad jūsų formuojantys skalbiniai tarnautų kuo ilgiau ir turėtų tokį patį formuojantį poveikį, kaip ir tada, kai pradėjote juos nešioti, turėtumėte jais gerai pasirūpinti. Čia yra keletas patarimų.
1.      Sekite priežiūros instrukcijas nurodytas and etiketės.
2.      Apatinius geriausia skalbti rankomis drungnu muiluotu vandeniu.
3.      Jei priežiūros etiketė leidžia skalbti skalbimo mašina, apatinius drabužius reikia švelniai skalbti ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje.
4.      Naudokite specialų skalbimo maišelį skalbiant liemenėles ir korsetus.
5.      Naudokite švelnius skalbiklius, nenaudokite audinių minkštiklio ar stipraus ploviklio.
6.      Leiskite apatiniams išdžiūti gryname ore.
 
Formuojantys apatiniai: iš pirmo žvilgnsio
Ar spintoje yra mėgstamų rūbų, bet nebėra tokie tinkami? Tada naudokite formuoajčius apatinius drabužius, kad užtikrintumėte, jos paslėpsite smulkius trūkumus. Figūrą formuojantis apatinis trikotažas modeliuoja jūsų kūną ir tuo pačiu atrodo gražiai. Apačioje skaitykite apžvalgą, kurioms kūno vietoms kurie apatiniai formuoti yra tinkami.
•  Apatiniai formuojantys krūtinę: Jei norite suteikti savo mažam krūtinėlės dydžiui daugiau apimties, galimi variantai yra liemenėles su kaušeliais arba Push-up. Jei norite tik gražios formos be papildomo tūrio, gerai tinka paprasta liemenėlė su kaušeliu. Jei norite vizualiai krūtinę pamažinti, rinkitės mažinimo liemenėlę.
•  Formuojantys pilvą: siaurą juosmenį ir plokščią pilvą galite sumodeliuoti aukšto kirpimo formuojančiu korsetu. Korsetas su integruotais šoniniais strypais palaiko nugarą, taip pat fomuoja pilvą.
•  Formuojantys klubus, sėdmenis, pilvą: Ilgi apatiniai su aukštu liemeniu garantuoja aptemptas kojas, tvirtus sėdmenis bei siaurą taliją.
•  Visą kuną formuojantys apatiniai:  Pilvo ir klubų sritys sutvirtinamos, kaušeliai formuoja krūtinę, o kojos ir sėdmenys taip pat atrodo tvirčiau.
Į viršų