8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Bliuzonai

(2543)
Madingi bliuzonai ir sportinės striukės moterims yra geras būdas motyvuoti save sportui. Norėdami išbandyti treniruotes sporto salėje, šiandien galite pasirinkti nešioti savo naująjį sportinį bliuzoną. Po supažindinimo su treniruokliais jums bus parodyta
Skaityti daugiau
Turinys:
Bliuzonai ir sportiniai švarkai: patogu ir praktiška
Svarbios bliuzonų detalės
Kaip galima derinti bliuzonus ir sportinius švarkus
Kaip prižiūrėti bliuzonus
Išvada: bliuzonai yra madinga sportinės aprangos detalė
 
Bliuzonai ir sportiniai švarkai: patogu ir praktiška
Bliuzonai ir sportiniai švarkai yra patogi aprangos detalė. Taip yra todėl, jog jie yra siuvami iš laisvos bei patvarios medžiagos. Viršutinė bliuzonų medžiaga yra švelni, o vidus šiek tiek šiurkštesnis tam, kad apsaugotų nuo šalčio. Tokiu būdu bliuzonai išlaiko jūsų raumenis šiltais tiek prieš, tiek per ir po treniruotės. Bliuzonai bei sportiniai švarkai puikiai tinka prie paprastų ar sportinių marškinėlių, kadangi prireikus juos lengva užsivilkti ir nusivilkti. Sportinė viršutinė aprangos dalis yra taip pat šiltas ir patogus pasirinkimas namų aprangai. Suderinus ją su sportinėmis kelnėmis ar timpomis, jūs įgaunate nevaržomą judėjimo laisvę.
 
Svarbios bliuzonų detalės
Atidžiau apžvelgus sportinių bliuzonų modelius, jūs galite įžvelgti daugybe įvairių detalių. Čia galite atrasti, kurios detalės yra naudingos jums ir jūsų poreikiams.
Gobtuvas: apsaugo nuo šalčio bei puikiai dera prie kito apsivilkto švarkelio be gobtuvo.  
„Kengūros kišenė“: suteikia vietos kitiems daiktas be sušildo rankas.
Apykaklė: apsaugo nuo šalčio ir vėjo.
Rankogaliai: užtikrinkite, kad rankovės, kaklas ir apvadas būtų sportiškas.
Nykščio skylės: pagerina prigludimą prie rankogalių ir sušildo rankas bei sąnarius.
 
Kaip galima derinti bliuzonus ir sportinius švarkus
Bliuzonai suteikia daug laisvės patogiai rengtis. Kai kurie modeliai yra pritaikyti tam tikromis progomis nei kiti. Čia galite perskaityti, kodėl taip yra ir kurie deriniai atrodo sportiški ir stilingi.
Ant sofos patogiuose bliuzonuose
Jei norite, kad jums ant sofos būtų patogu, geras pasirinkimas yra paprastas bliuzonas su apvaliu kaklu ir ilgomis rankovėmis su rankogaliais – gobtuvas nėra būtinas. Šviesiai pilkos spalvos variantas su lengvais raštais atrodo stilingai priderinus prie tamsių raudonų patogių kelnių ir jaukių kojinių. Jūs taip pat galite pakviesti savo draugus spontaniškam serialų vakarui ir gerai jaustis savo odoje, kai pavyzdžiui kaimynas pasiima savo pristatymą prie durų.
Sporto salėje su sportiniu švarku
Sportiniai bliuzonai palaiko jus per treniruotę apšilimo dalyje ir užtikrina, kad jūsų raumenys neatvėstų, kai, pavyzdžiui, pereinate iš kūno rengybos klasės į treniruoklių salę. Jeigu jums tampa per šilta, galite nusivilkti švarką ir paprasčiausi susirišti jį per liemenį. Savo narystės kortelę, išmanųjį telefoną ir nosines galite laikyti „kengūros kišenėje“. Gobtuvas apsaugo įšilusią galvą bei kaklą nuo skersvėjo. Pavyzdžiui, suderinkite persikinės spalvos sportinį švarkelį prie tamsiai pilkų sportinių kelnių bei sportinių marškinėlių ir juodų moteriškų sportbačių.
Bliuzonas su gobtuvu
Jei lietingą dieną eisite boulingo su draugais, koledžo stiliaus bliuzonas su gobtuvu puikiai atitiks jūsų planus. Dryžuoti rankogaliai ir šaunūs logotipo atspaudai atrodo sportiškai. Kavinėje galite dėvėti juoda variantą su gėlių detalėmis. Abu variantai puikiai derinami su aptemptais džinsais su praplyšusiomis detalėmis ir sunkesniais auliniais batais. Ant bliuzono galite dėvėti ir džinsinį švarką ar minkštą paltinį švarkelį. Savo mobilųjį telefoną, piniginę ir plančiatę galite laikyti krepšyje arba odinėje kuprinėje.
 
Kaip prižiūrėti bliuzonus
Sportinės aprangos audinys yra patvarus- tol kol skalbsite jį teisingai. Jeigu laikysitės toliau pateikiamą priežiūros patarimų, galėsite ilgai mėgautis išliekančia švelnia medžiaga bei ryškiomis spalvomis.
Sekit priežiūros instrukciją pateiktą drabužio etiketėje.
Skalbkite bliuzonus su kitais panašios spalvos drabužiais.
Išmargintą drabužio pusę skalbkite išverstą į blogąją pusę.
Naudokite švelnius skalbiklius skirtus spalvotiems audiniams.
Skalbkite savo mėgstamą bliuzoną 30 °C laipsnių temperatūroje, taip išvengdami audinio ištampymo.
Venkite audinių minkštiklio, nes jis skaido audinio pluoštą.
Išdžiovinkite sportinius bliuzonus bei švarkus, gulinčius ant džiovyklos.
Lyginkite sportinę aprangą tik išverstą į blogąją pusę.
 
Išvada: bliuzonai yra madinga sportinės aprangos detalė
Jums patinka judėjimo laisvė ir norite laisvalaikiu jaustis patogiai - tuomet sportiniai bliuzonai ir švarkai yra svarbūs jūsų drabužinės pagrindai. Galite lengvai derinti skirtingus modelius, kad sukurtumėte sportišką įvaizdį jaukiam vakarui namuose, treniruotėms ar susitikimams su draugais. Čia vėl galite perskaityti svarbiausią šio straipsnio informaciją.
Sportinė apranga yra patogi dėvėti ir yra pagaminta iš patvarios medžiagos.
Per šilta arba per šalta: sportiniai švarkai yra greitai užsivelkami ir nusivelkami.
Kengūros kišenė yra patogi laikyti svarbiausiems daiktams ir taip pat gali sušildyti rankas.
Apykaklė apsaugo kaklą nuo šalčio bei skersvėjų.
Klasikinis pilkas bliuzonas puikiai tinka serialų vakarui priderintas prie tamsiai raudonų laisvalaikio kelnių.
Abrikoso spalvos sportinė striukė treniruotėms atrodys gaivia.
Laisvalaikio aprangai derinkite koledžo stiliaus bliuzoną su džinsais ir auliniais batais.
Sportiniai marškinėliai bus švelniai išskalbti, jei skalbsite juos išverstus į blogąją pusę.
 
 
Į viršų