8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Vitrinos

(571)
Patarimai renkantis ir perkant vitrinas - atsargiai nušluostote atskiras vyno taures, kurias gavote praėjusį gimtadienį. Tuomet jūs jas vėl
Skaityti daugiau


Vitrinos Kiekvienam Skoniui: Nuo Klasikinių Iki Modernių

> Vitrinos: dekoratyvinės papuošalų spintelės jūsų svetainei

> Universalios spintelių sistemos: galimi šie vitrinų modeliai

> Vitrinos su skirtingomis stiklo dalimis

> Nuo klasikinės iki modernios: kuri vitrina tinka jūsų gyvenimo stiliui?

> Penki vitrinų priežiūros patarimai: Kaip išvalyti stiklines spinteles

> Išvada: vitrinos gražiai demonstruoja turinį

 

Vitrinos: dekoratyvinės papuošalų spintelės jūsų svetainei

Vitrinos yra spintelės, kuriose, be stalčių ir spintelių durų, taip pat yra stiklinių priekių ir stiklo intarpų. Puodelius, porcelianines figūras ar kitus dekoratyvinius daiktus galima gražiai iškabinti už šių stiklų, o stalčiuose yra daug vietos kitiems daiktams. Skirtingai nuo kitų spintelių, bet kuriuo metu galite peržiūrėti savo mėgstamus daiktus. Be to, vitrinos turinys yra apsaugotas nuo dulkių, nešvarumų ir drėgmės.

Patarimas: modeliai su integruotu apšvietimu yra ypač gražūs, turinys efektyvus ir vakare.

 

Universalios spintelių sistemos: galimi šie vitrinų modeliai

Galima pristatyti įvairių dizainų vitrinas. Atsižvelgiant į tai, kiek vietos turite arba kur norite pastatyti stiklinę spintelę, kai kurie modeliai yra geresni už kitus. Čia skaitykite, kas sudaro atskirus variantus.

 

Siauros vitrinos

Stendinės vitrinos paprastai būna siauros formos, kad užimtų palyginti mažai vietos. Tačiau vis dar siūlo pakankamai vietos viduje. Jei šalia televizoriaus, pritvirtinto prie sienos, pastatysite dvi vitrinas, ekranas bus gražiai įrėmintas.

 

Praktiškos kampinės vitrinos

Šie modeliai yra naudingi, jei ieškote praktinio nenaudojamų kampų gyvenamajame kambaryje ar valgomajame išnaudojimo. Čia galite laikyti daiktus, kuriuos norėtumėte turėti po ranka ar kuriuos norėtumėte apžiūrėti. Jei įdėsite kampinę vitriną tiesiai prie pietų stalo ir užpildysite ją indais, taip pat sutaupysite vaikščiojimo atstumą virtuvėje.

 

Erdvios vitrinos

Ar jūs ieškote erdvios spintelės su stiklo priekiais, kur galėtumėte eksponuoti savo dekoratyvinius daiktus? Tuomet didelė vitrina yra tinkamas pasirinkimas. Tokį modelį sudaro lentynos su stikliniu priekiu, taip pat stalčiai ir uždaros spintelių vietos su durimis. Čia galite keletą matomų daiktų eksponuoti, bet tuo pačiu metu paslėpti kitus, kad jie būtų apsaugoti nuo smalsių akių.

 

Erdvę taupančios vitrinos

Galite demonstruoti mažus ir lengvus kolekcinius daiktus kolekcinėse arba pakabinamose vitrinose, kuriuos galima pritvirtinti prie sienos, kad jie neužimtų vietos. Dėl nedidelio gylio šios vitrinos beveik neužima vietos, todėl jos tinka ir mažiems kambariams, ir koridoriams.

 

Vitrinos su skirtingomis stiklo dalimis

Vitrinos ne tik atskleidžia turinį, bet ir yra labai dekoratyvios. Tačiau su stiklinėmis dalimis turite galimybę pasirinkti visiškai įstiklintų arba iš dalies įstiklintų modelių.

•   Visiškai įstiklintos: Stiklinės vitrinos, pagamintos vien tik iš stiklo, suteikia aiškų vaizdą apie jūsų lobius. Daugiausia dėmesio skiriama dekoratyviniam turinio efektui, nes šiuose modeliuose galite eksponuoti ypač daug dekoracijų.

•   Iš dalies įstiklintos: Praktišką daiktų laikymo vietos ir vitrinos mišinį suteikia iš dalies įstiklintos vitrinos, kuriose nepermatomos durys ir stalčiai sujungiami su stiklo intarpais. Taigi galite sutalpinti daug ir dekoratyviai išdėstyti pasirinktus elementus.

Patarimas: jei jūsų namuose gyvena vaikai, turėtumėte naudoti vitrinas su grūdintu apsauginiu stiklu, kuris yra termiškai grūdintas ir yra žymiai stabilesnis nei stiklas. Jei apsauginis stiklas sudužtų, jis suskiltų į mažus stiklo trupinius, tai sumažintų sužeidimo riziką.

 

Nuo klasikinės iki modernios: kuri vitrina tinka jūsų gyvenimo stiliui?

Jūsų keturios sienos yra dekoruotos tam tikru stiliumi? Tada galite pasirinkti tinkamą vitriną, kuri pabrėžia jūsų stilių ir siūlo naudingos vietos saugykloje. Čia yra keletas įkvepiančių idėjų, kaip galite papuošti savo kambarius tinkama vitrina.

 

Užmiesčio namo stilius su dekoruotomis vitrinomis

Galite papildyti užmiesčio stiliaus virtuvę balta vitrina. Pasirinkite modelį su subtiliais drožiniais ir vario spalvos rankenėlėmis. Šviesus tonas yra puikus medžio masyvo valgomojo stalo ir kaimiško kampinio suoliuko priedas. Pvz., Gėlių porceliano dirbiniai randa tinkamą vietą spintelėje.

 

Modernus stilius su puikiais apšvietimo efektais

Pakabinama vitrininė spintelė su labai blizgiu dizainu puikiai atrodo kartu su šiuolaikiniu stiliumi. Pasirinkite modelį, kurio priekyje yra tik pusė stiklo. Likę plotai su juodais blizgiais priekiais sudaro gražų kontrastą. LED juosta vidinėje pusėje apšviečia chromuotus dekoratyvinius elementus, o šviesa taip pat efektyviai atsispindi raudonojo vyno taurėse.

 

Klasikinis stilius su didžiulėmis vitrinomis

Klasikinio stiliaus svetainėje ypač gerai tinka masyvi vitrininė spintelė, pagaminta iš tamsios pušies medienos. Užpildykite lentynas knygomis ir dekoratyviniu gaubliu. Norėdami pabrėžti klasikinį vaizdą, galite aprūpinti kambarį „Chesterfield“ sofa ir stikliniu kavos stalu.

 

Penki vitrinų priežiūros patarimai: Kaip išvalyti stiklines spinteles

Dėl stiklo intarpų turėtumėte reguliariai prižiūrėti ir valyti vitrinas. Pirštų atspaudus, dulkes ir riebalų pėdsakus galima pašalinti keliais paprastais veiksmais. Čia yra keli naudingi priežiūros patarimai.

1.      Šiurkščias dulkes ant stiklinių paviršių pašalinkite mikropluošto šluoste.

2.      Stiklo elementus galite išvalyti šiltu vandeniu ir plovikliu. Tada nusausinkite paviršius odine arba mikropluošto šluoste.

3.      Arba galite purkšti stiklo valikliu, o po to nusausinti buitiniu rankšluosčiu.

4.      Dulkes ant medinių paviršių galima pašalinti dulkių skudurėliu.

5.      Dėmės gali būti pašalintos gerai išsausintu audiniu. Tada nuvalykite medvilnine šluoste.

 

Išvada: vitrinos gražiai demonstruoja turinį

Vitrinose siūlomi demonstruoti mėgstami kūriniai, vertingi prisiminimai ir gražūs dekoratyviniai elementai - tai patraukli pristatymo erdvė. Stiklo intarpų dėka jūs visada matote turinį. Čia vėl galite rasti svarbios informacijos apie vitrinas.

•   Vitrinos turi stiklinius frontonus ir stiklinius paviršius, todėl jos yra puikios porceliano, knygų, dekoratyvinių figūrų, akinių ar nuostabių daiktų pademontravimo vietos.

•   Vitrinos gali būti pritvirtintos prie sienos, kad būtų sutaupyta vietos, stovinčioms vitrinoms beveik nereikia vietos kambaryje, kampinės vitrinos yra praktiškos, norint naudoti nenaudojamus kampus, o vitrinų spintelės siūlo pakankamai vietos papildomuose stalčiuose ir už durelių.

•   Iš dalies įstiklintuose modeliuose yra pateikimo zona, taip pat nepermatoma laikymo vieta. Jei vitrinos yra pilnai įstiklintos, pagrindinis dėmesys skiriamas dekoratyviam turinio aspektui.

•   Balta vitrininė spinta su dekoruotais durų fasadais atitinka sodybos stilių, blizgios vitrinos su LED apšvietimu atrodo moderniai, o klasikinį stilių pabrėžia tvirtos medinės tamsių spalvų vitrinos.

Į viršų