8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0
Aplinkosauga

Aplinkosauga

OTTO siųsdama prekes naudoja tik aplinkai draugiškas pakuotes ir technologijas. Lengvai perdirbamas ir iš perdirbtų medžiagų pagamintas pakuotes FSC® C011850

OTTO ekologija

OTTO nuo seno naudoja ženklus, kuriuos galite matyti ant daugelio gaminių: nuo 1999 metų baldai ženklinami FSC spaudu, nuo 2003 metų tekstilės gaminiai žymimi PURE WEAR etikete, tai reiškia, kad naudojama biomedvilnė, o nuo 2005 metų ekologiški tekstilės gaminiai žymimi ženklu „Medvilnė, pagaminta Afrikoje“.

Visi mūsų tekstilės gaminiai, vadovaujantis tarptautiniais teisės aktais ir standartu „Oeko-Teks 100“, griežtai tiriami dėl kenksmingų medžiagų. Kai tyrimai parodo, jog jie ekologiški, tekstilės gaminiai žymimi žyma: „Ekologiški ir saugūs naudoti“.

Pasirinkdami mūsų tekstilės gaminius Jūs prisidedate prie gyvūnų apsaugos, nes nuo 1991 metų mūsų asortimente nėra drabužių, kurių gamybai naudojamas tikras kailis.

Plėtodami savo pačių medienos supirkimo strategiją norime užtikrinti, kad mūsų baldams panaudota mediena gaunama iš legalios veiklos ir tausojant miškus.

Jeigu mūsų gaminių kilmės šalys yra tokios, kur socialinių standartų laikymasis nėra savaime suprantamas dalykas, tai mūsų tiekėjų darbo sąlygas periodiškai tikrina nepriklausomi ekspertai.

„Eko“ ženklais žymimi visi gaminiai, turintys išliekamąją pridėtinę vertę.
Modernūs tekstilės gaminiai iš ekologiškų medžiagų.
Gaminiai, remiantys socialines ir ilgalaikes iniciatyvas.
Ypač energiją tausojantys elektros prietaisai, saugantys aplinką ir Jūsų piniginę.
Gaminiai, teikiantys naudą ir saugantys Jūsų sveikatą.
Apsipirkdami pasinaudokite šiais akcentais – ir patys įvertinkite jų privalumus!

PURE WEAR!

Etikete PURE WEAR žymimi tekstilės gaminiai iš medvilnės, auginamos itin ekologiškai (angl. organic, bio cotton). Šių gaminių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, jie ypač palankūs odai.

FSC® – Forest Stewardship Council®

Šiems gaminiams naudojama mediena iš pavyzdingai auginamų miškų, kuriuos nepriklausomos sertifikavimo bendrovės įvertina vadovaudamosi griežtais ekologiniais, socialiniais ir ekonominiais FSC standartais.

Medvilnė, pagaminta Afrikoje

„Medvilnė, pagaminta Afrikoje“ iniciatyva skatina ekologiškos medvilnės auginimą Afrikoje, taip prisidedama prie skurdo mažinimo ir aplinkosaugos Afrikoje.

Goodweave

„Goodweave“ spaudu žymimi rankų darbo kilimai iš Indijos ir Nepalo, pagaminti neišnaudojant vaikų darbo. Ši pelno nesiekianti organizacija prisideda prie vaikų teisių apsaugos Pietų Azijoje.

Energijos efektyvumo klasė

Ženklas reiškia, kad gaminys naudoja palyginus nedaug elektros energijos. Apsisprendę įsigyti tokiu ženklu pažymėtą gaminį, sutaupysite elektros energijos ir tausosite aplinką.

„ES-gėlė“ (TV prietaisams)

Europos aplinkosaugos ženklu žymimi energiją tausojantys televizoriai, sukurti kaip ekologiški ir tinkantys antriniam perdirbimui.

Mėlynasis angelas

Mėlynasis angelas – klasikinis aplinkosauginis ženklas. Nuo 1978 metų juo žymimi gaminiai ir paslaugos, turintys mažesnį poveikį aplinkai, palyginus su kitais tiems patiems tikslams naudojamais gaminiais.

„Seal of Approval“ kokybės ženklas

Kenčiantys nuo įvairių rūšių alergijos gali džiaugtis šiuo kokybės ženklu žymimais gaminiais, nes juo ženklinami gali būti tik tie produktai, kurie sumažina alergiją sukeliančias medžiagas arba visiškai jas pašalina iš alergiškų žmonių aplinkos.
Į viršų