8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Indaujos

(442)
Patarimai renkantis ir perkant indaujas: Bėgant metams jūsų bute susikaupė daug daiktų ir nebežinote, kur dėti visus DVD, žurnalus, akinius ir kitus daiktus. Štai kodėl dabar nusipirkote dvi naujas indaujas. Vieną iš jų pastatote šalia
Skaityti daugiau


Indaujų Platus Pasirinkimas Jūsų Namams

Turinys
> Tvarkinga ir dekoratyvi: dvi indaujos funkcijos
> Stalčiai ir veidrodžiai: tinkamas modelis jūsų poreikiams
> Dydis, medžiaga ir dizainas: pirkdami turėtumėte į tai atkreipti dėmesį
> Žaismingas ar tvarkingas? Ši komoda tinka jūsų gyvenimo stiliui
> Išvada: Komoda indauja yra vietos taupymo priemonė

Tvarkinga ir dekoratyvi: dvi indaujos funkcijos
Komodos siūlo daug vietos saugojimui mažoje erdvėje, nes jos užima mažai vietos, tačiau turi erdvų interjerą. Daugybę daiktų galima laikyti spintelėse, stalčiuose ar skyreliuose, o dekoratyviniai daiktai, tokie kaip vazos, paveikslų rėmai ar žvakės, patenka ant lentynų. Jūsų aksesuarai ypač traukia akį vidutinio aukščio lenynose.
Komodos-indaujos suderina teigiamas didelės spintelės ir mažos indaujos savybes. Palyginti su spintele, komodos atrodo gana lengvai ir paprastai gali būti perkeltos. Palyginti su indauja, jos turi pranašumą, kad juose galite tvarkingai laikyti savo daiktus. Taigi kompaktiškos spintelės užtikrina švarų ir tvarkingą įspūdį.
 
Stalčiai ir veidrodžiai: tinkamas modelis jūsų poreikiams
Priklausomai nuo to, kiek turite laisvos vietos ar ką norite sudėti, jums prieinamos skirtingos spintelės. Šioje apžvalgoje parodoma, ar jūsų patalynei, ar batams, ar kaip tualetinis staliukas - kam galite naudoti kokį modelį.
 
Indauja: gerai įrengta daiktų laikymo vieta
Erdviose stalčių komodose-indaujose yra daug vietos laikyti daiktams, nes atskiri stalčiai paprastai būna vienas virš kito. Tai apsaugo jūsų asmeninius lobius ar svarbius dokumentus nuo smalsių akių. Dėl aiškios stalčių sistemos galite gerai susitvarkyti savo daiktus ir geriau juos apžvelgti. Patalynės, apatinių drabužių ar rankšluosčių laikymui naudokite daugybę spintelių, esančių persirengimo kambaryje ar vonios kambaryje.
 
Kampinės spintelės: kompaktiškas sprendimas mažoje erdvėje
Kampinės spintelės gerai tinka mažoms erdvėms, kur mažai vietos. Kambario kampai dažnai nenaudojami, nes trūksta tinkamų baldų. Naudodami kompaktišką kampinį modelį, taip pat galite naudoti mažą nišą, kad gautumėte papildomos vietos saugykloje.
 
Spintelės su veidrodžiais: dekoratyvinis tualetinis staliukas
Dekoratyvinė veidrodinė indauja gali būti naudojama kaip tualetinis staliukas. Ji turi veidrodį užpakalinėje dalyje ir siūlo daug vietos stalčiuose makiažo ar priežiūros priemonėms. Lentynoje galite eksponuoti kvepalų buteliukus ar dailias papuošalų dėžutes. Turėdami nedidelę taburetę ar pufą priešais jį, galite susikurti savo tualetinį stalą.
 
Spintos avalynei: skaidrios pasviros spintelės
Jūsų mėgstamus batus galima laikyti batų spintelėje. Plokščiosios spintelės užima mažai vietos, be to, gerai tinka siaurame prieškambaryje. Ilgi batai dažnai gali būti laikomi atvartuose, jei juos dedate horizontaliai. Plokščius batus dėkite poromis ir vienus šalia kitų. Batų spintelėse dažnai yra papildomas mažas stalčius, kuriame galite laikyti savo batų priežiūros priemones.
 
Vystymo spintelės: patogi vystymo vieta
Vystymo stalai paprastai turi pakeltas šonines sienas, kad jūsų vaikas būtų saugus ir būtų patogų jį perrengti. Erdviuose stalčiuose galite sudėti vaikiškus rūbelius, sauskelnes ir priežiūros priemones. Be to, spintelės yra patogaus ūgio, kad jums nereikėtų lenktis, kai rūpinatės savo vaiku.
Patarimas: su minkštu kilimėliu galite konvertuoti įprastą komodą į vystymo stalą. Priešingai, naudodamiesi kai kuriomis persirengimo lentelėmis, jūs galite išimti keičiamąjį vienetą ir naudoti kėdę kaip įprastą lentyną.
 
Dydis, medžiaga ir dizainas: pirkdami turėtumėte į tai atkreipti dėmesį
Mediena yra populiari kaip medžiaga, o dizainas siūlo paprastas komodos, ar komodas su keliomis detalėmis ir dekoruotus modelius. Perskaitykite čia, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant.
 
Dydis: didelis ar mažas?
Jei turite mažai vietos, turėtumėte pasirinkti indaują, kuri užima mažai vietos ir siūlo daug vietos daiktams laikyti. Modeliai, kurių gylis yra šiek tiek mažesnis nei 30 cm, taupo vietą, tačiau jie turi tik mažus stalčius. Kita vertus, klasikinių spintelių gylis yra nuo 40 iki 60 cm. Siaurieji variantai yra maždaug 70 cm pločio, erdvūs modeliai - net iki 200 cm. Jei ant lentynos norite demonstruoti dekoratyvinius aksesuarus, pavyzdžiui, nuotraukas ar žvakes, rekomenduojame komoda, kuri yra jūsų akių lygio.
 
Medžiaga: medinė ar plastikinė danga?
Vyrauja įvairios medienos rūšys, tokios kaip pušis, bukas ar ąžuolas. Mediena pabrėžia jaukią atmosferą ir dėl savo grūdų gali atrodyti labai skirtingai. Nors tamsi mediena atrodo elegantiškai ir kilniai, šviesios versijos yra labiau jaukios. Baldai su lengvai prižiūrima plastikine danga, kuri gali būti matinė arba blizgi, yra tokie pat populiarūs.
 
Dizainas: paprastas ar prabangus?
Dizainų pasirinkimas yra didelis ir svyruoja nuo paprastų modelių su tiesiomis linijomis ir keliomis detalėmis iki kruopščiai suprojektuotų baldų su ypatingomis dekoracijomis, raižiniais ar spalvingais stalčių fasadais. Taip pat yra komodų su skaidriomis stiklinėmis durimis. Jos puikiai tinka laikyti dekoratyvinius akinius ar vazas ir tuo pačiu juos demonstruoti.
Patarimas: papildomi šviesos elementai, tokie kaip LED juostelės, kurias galite pritvirtinti prie stiklo, sukuria gražius šviesos atspindžius.
 
Žaismingas ar tvarkingas? Ši komoda tinka jūsų gyvenimo stiliui
Nesvarbu, ar tai užmiesčio, ar modernus stilius - tinkamo dizaino indauja pabrėžia jūsų asmeninį skonį. Čia yra keletas idėjų, kaip galite integruoti savo naują baldą į esamą interjerą.
 
Užmiesčio stilius: daug medienos ir detalių
Kurdami šį stilių pasikliaukite natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena. Indaujos, pagamintos iš medžio masyvo, baltos arba šviesiai rudos, su raižytais stalčių fasadais, atrodo romantiškai ir pabrėžia jūsų jaukią būsto išvaizdą. Išlenktos rankenos ar gėlių ornamentai atrodo žaismingai. Ant lentynos galite dėti aksesuarus, pagamintus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, keramines vazas ar molio puodus. Jame gražiai atrodo šviežia pievų gėlių puokštė.
 
Modernus gyvenimo stilius: paprastas ir aiškus
Indaujos, kurios atrodo modernios yra elegantiškos, blizgios išvaizdos ir jose nereikia stalčių bei durų rankenų. Užuot atidarę juos rankenėle, šiuos puristinius modelius atidarote paspaudę su ranka. Tiesios linijos būdingos šiuolaikiniam gyvenimo stiliui ir daro tvarkingą įspūdį. Komodos su juodais arba baltais blizgiais paviršiais ir stiklo intarpai sukuria puikų kontrastą. Dekoratyvūs paveikslų rėmai ir žvakidės iš chromo atrodo visiškai puikiai.
Vintažinis stilius: nostalgiškas ir kūrybiškas
Ar jums patinka kūrybiškas vintažinis stilius? Tada tinka medinė komoda. Čia dažai taip pat gali nulupti arba būti įtrūkę. Pasirinkite vintažinę kopiją tamsiomis spalvomis - pavyzdžiui, juoda, tamsiai ruda arba balandžių pilka. Netgi asimetriškos indaujos su skirtingų dydžių spintelėmis, skirtingų formų ir su skirtingais raštais tinka su vintažo stiliumi.
 
Išvada: Indauja yra vietos taupymo priemonė
Indaujos gali būti lengvai integruojamos į jūsų namus, nes mažos spintelės siūlo daug vietos, o pačios jos beveik neužima. Priklausomai nuo modelio, kompaktiškus baldus galite sutalpinti gyvenamajame kambaryje, prieškambaryje, vaikų, miegamajame ar persirengimo kambaryje. Čia rasite svarbios informacijos.
•  Indaujos yra mažos spintelės su mažomis lentynėlėmis ar spintelėmis, kuriose yra daugybė stalčių ir skyrių, skirtų saugoti. Taip pat galite eksponuoti dekoracijas aukščiau esančioje lentynoje.
•  Stalčių komodos sukuria tvarkingą bendrą įspūdį ir padeda viską sutvarkyti. Kampinės spintelės taip pat gerai išnaudoja mažas nišas ir yra ypač praktiškos mažose patalpose.
•  Veidrodinės spintelės gali būti naudojamos kaip tualetinis staliukas, ant kurio galima dėti kvepalus, kremus ir plaukų aksesuarus. Vystymo stalai yra specialiai pritaikyti tėvų ir kūdikių poreikiams ir turi iškeltas šonines sienas ir gilius stalčius.
•  Natūralaus medžio modeliai su žaismingomis dekoracijomis ir gėlių raižiniais atitinka sodybos stilių, komodos su ypač blizgia balta spalva atrodo šiuolaikiškos. Tamsios medinės komodos su nostalgiška išvaizda tinka su vintažo stiliumi.
Į viršų