8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Bliuzonai dideli dydžiai

(2221)
Patariami didelių dydžių bliuzonai moterims ir tendencijos. Vaikų žaidimas – tai sukurti tinkamą įvaizdį kiekvienai figūrai vienos  rankos mostu – su didelių dydžių švarku! Tiesiog mėgaukitės  kapučino mėgstamoje kavinėje su savo geriausia
Skaityti daugiau
Turinys  
> Kodėl didelių dydžių bliuzonai  dailina figūrą  
> Įvairūs modeliai ir kaip juos galima derinti
> Kaip rasti jūsų figūros tipui tinkamą bliuzoną
> Patarimai, kaip prižiūrėti bliuzonus
>Išvada: Didelių dydžių bliuzonai išskiria Jūsų figūrą dėmesio centre bet kokia proga 
 
Kodėl didelių dydžių bliuzonai  dailina figūrą 
Didelio  dydžio bliuzonas  yra geriausias bet kurios moters figūros draugas, siūlantis petį, į kurį galima atsiremti , kai visos akys vėl nukreiptos į Jus.  Nesvarbu, ar turite pasimatymą kavinėje, ar turite pristatyti prezentaciją  darbuotojams: striukė slepia viršutinę kūno dalį, neslėpdama jūsų moteriškumo, ir subalansuoja proporcijas priklausomai nuo kirpimo -  taigi, tai ne tik Jūsų šokolado pusė, bet ir Jūsų supratimas apie klasę, stilių ir madą. 
 
Patarimas:  Pereinamuoju laikotarpiu bliuzonas  yra puiki alternatyva švarkams! 
 
Įvairūs modeliai ir kaip juos galima derinti  
Didelių dydžių bliuzonai gali būti daugelių dizainų, todėl kiekvienam stiliui ir kiekvienai progai  atsiras tinkamas modelis. 
 
Klasika biurui  
Atvartų apykaklės, sagos, vamzdinės kišenės - tai yra klasikinio šilto  bliuzono  savybės. Iki juosmens jis yra tikrai  universalus ir puikiai derinamas su kelnėmis ar sijonu. Laisvalaikiu tiesiog užsidėkite didelio dydžio marškinėlius ir paimkite patogius sportbačius ir mėlynus džinsus,  ofise sijoną „pieštuką“ , palaidinę ir aukštakulnius. O jei norite pasipuošti  šventiniui  renginiui, tiesiog derinkite jį prie figūrą aptempiančios  pamaininės  suknelės.  
 
Sportiškas žvilgsnis laisvalaikiui  
Apykaklės ir trumpesnė iškirptė, dvipusis užtrauktukas, medžiaga iš odos atrodo sportiška kaip baikerio striukė, sportiško stiliaus  bliuzono  variantas  yra paruoštas  visoms laisvalaikio pramogoms.  Sportišką charakterio dalį  geriausiai galima derinti su kelnėmis ar džinsais. Sportbačiai pabrėžia paprastą charakterį, šis bliuzonas  atrodo moteriškesnis kartu su džinsais ir batais ir su aukštakulniais arba su aptempiančiais džinsais  ir batais.  
 
Ekstravagantiškas vakarėliui  
Vakare labai madingas bliuzonas be užtrauktuko  tampa pagrindiniu jūsų išvaizdos elementu. Efektyvi apykaklė su atlenkta apykakle,  pasvirusios vamzdinės kišenės ir madinga sorbeto spalva, tokia kaip švelniai  rožinė, daro daiktą nepakeičiamu akcentu. Turėtumėte derinti jį su paprastais  audiniais ir spalvomis, pavyzdžiui, su juoda, paprasta palaidine. Su juodais antblauzdžiais , odinis, elegantiškas su juodomis kelnėmis ir aptemptais juodais džinsais, sunaikintame pavidale bliuzonas atrodo akmenuotas.  Tai  tinka su odiniais aukštakulniais, ištempiančiais  Jūsų  siluetą.  
 
Kaip rasti jūsų figūros tipui tinkamą bliuzoną  
Bliuzonas pilnai išryškina savo išdidų efektą, kai jis nukreiptas į Jūsų siluetą ir subalansuoja proporcijas su keliomis detalėmis.  Nepriklausomai nuo figūros tipo, galioja  nuostata: mažos moterys renkasi trumpesnius bliuzonus, o  didelės  moterys - ilgesnesnius.  Tik kraštas neturėtų baigtis ties  stipriausia kūno dalimi ir turėtų būti šiek tiek suapvalintas. Beje, gero prisitaikymo požymis yra tas, kad švarkas nesusiglamžo ant nugaros. Yra centrinis apatinis plyšys priekyje ištemptas V formos iškirptė. 
 
X tipas:  jei turite jausmingą smėlio laikrodžio figūrą, galite padaryti priglundantį didelį dydį, kad pabrėžti moteriškas formas. Liemuo užtikrina, kad bliuzonas  atsektų jūsų gražaus silueto kontūrus. Ypač gerai tinka dviejų dalių rankovės, kurias galite atpažinti pagal užpakalinę siūlę. 
 
A tipas: lyginant su pečiais, jūsų klubai yra ryškesni - tai galite kompensuoti pritaikytu  bliuzonu su ryškiais pečiais, nesvarbu, ar tai būtų pečių pagalvėlės, ar labiau aptemptos pūstos rankovės. Jūs automatiškai pabrėšite savo pavydėtiną juosmenį.   
 
V ir O tipai:  Moterims su pakankamai plačiais pečiais  ir didesne krūtine, su kuo taip pat yra pilnesnis kūno vidurys, patartina pasirinkti kuo paprastesnį švarką, kuriam nereikia jokių apimties suteikiančių detalių, pavyzdžiui, atlapų, pridėtų kišenių ar skarelių. Ypač tinka plonas matinių, tamsių spalvų audinys. 
 
Patarimas: Visada dėvėkite didelių dydžių bliuzonus. Visada dėvėkite savo didelius švarkus. Matomas viršus ištempia jūsų siluetą kaip vertikali linija.  
 
Patarimai, kaip prižiūrėti bliuzonus 
Bliuzonams  dažnai perdirbamos kelios medžiagos, todėl šie modeliai paprastai tinka  profesionaliam valymui. Įprasto skalbimo metu vidinis pamušalas gali susitraukti ir sugadinti gerą dalį. Jei audinys pagamintas iš vieno sluoksnio arba iš prakaitinio  audinio, gali būti apsvarstoma  plauti rankomis žemoje temperatūroje su švelniu plovikliu. Įsiūta etiketė pateikia informaciją apie teisingą priežiūrą. 
 
Išvada: Didelių dydžių bliuzonai išskiria Jūsų figūrą dėmesio centre bet kokia proga    
Turėdami nuo dviejų iki trijų didelių dydžių bliuzonų  - nuo klasikinių iki madingų - spintoje turėsite stebuklingą stilingą ginklą, kurį galite derinti prie savo širdies. Jūs ne tik suteiksite įspūdį savo verslo išvaizdai: su bliuzonais Jūs galėsite vienos rankos mostu pakeisti nerūpestingą vasaros suknelės mados modelį į stilingą restorano akompanimentą!  
 
Pereinamuoju laikotarpiu bliuzonas  yra elegantiška striukės alternatyva.
Bliuzonas  žavi kiekvieną moterį - kirpimą ir detales galima lengvai pritaikyti prie figūros tipo.
Jei kyla abejonių, ypač profesionaliai reikia išvalyti bliuzonus  su vidiniu pamušalu. 
Į viršų