8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Komodos

(4856)
Patarimai renkantis ir perkant komodas: vėlyvas nakties filmas buvo toks jaudinantis, kad jūs šį rytą tiesiog pramiegojote žadintuvą. Dabar paskubėkite! Greitai iššokate iš lovos - gerai, kad visus svarbius daiktus turite čia pat savo miegamojo
Skaityti daugiau
 

Komodos: Atraskite Stilingas ir Funkcionalias Spintas Jūsų Namams

Turinys
> Papildoma daiktų laikymo vieta vieta, greitai po ranka: komodos privalumai 
> Kampe arba prie sienos: šie variantai yra populiarūs
> Medžiagos: šviesi pušis ar juodai rudas lazdyno riešutmedis?
> Ši miegamojo komoda tinka jūsų gyvenimo stiliui
> Išvada: papildomos daiktų laikymo vietos su prašmatniais miegamojo drabužėliais
 
Papildoma daiktų laikymo vieta vieta, greitai po ranka: komodos privalumai 
Miegamojo komoda yra praktiškas spintos papildymas. Pirmiausia todėl, kad čia galite rasti stalčių ir dėžių, ir daiktus, kurių jums reikia kiekvieną dieną, galite greitai surasti. Kita vertus, komoda taip pat atrodo gerai, o jūsų miegamasis atrodo laisviau derinant žemesnius baldus su palyginti aukšta spinta.
Galite vizualiai suderinti komodą prie likusio jūsų interjero ar sąmoningai nustatyti kontrastus.
 
Kampe arba prie sienos: šie variantai yra populiarūs
Komodos gali būti įvairių dizainų. Ar jūs ieškote spintelės kampui ar modelio, kuris atidarant užima mažai vietos? Čia galite pamatyti, kokie gali būti atskiri variantai.
 
Komoda: norint sutaupyti vietos atidarant
Komodų su stalčiais privalumas yra tas, kad jos yra ypač erdvios, o atidarius stalčius galima ištraukti plačiai. Megztinius ir marškinėlius ypač gerai ir aiškiai galima matyti sudėjus į komodą. Kalbant apie dizainą, galite pasirinkti iš daugybės variantų: nuo minimalistiškai paprastų be durų rankenėlių iki kaimiškų su metalinėmis rankenėlėmis.
Patarimas: atidaromos komodos užima mažiau vietos nei modelis su durimis, todėl jas taip pat galima pastatyti siaurose vietose.
 
Kampinės spintelės: kampe
Kampinės komodos, kuriose yra daug vietos viduje ir giliuose skyriuose, ypač taupo vietą. Už plačių durų yra daug erdvės daiktų laikymui, drabužius ir kitus daiktus galima saugiai laikyti keliose lentynose.
Patarimas: kampinės komodos yra ypač naudingi mažuose kambariuose su laisvais kampais ir nišomis.
 
Kombinuotosios spintelės: stalčiai ir durys
Naudodami kombinuotą komodą, gausite ne tik klasikinius stalčius, bet ir erdvius skyrius bei lentynas. Kai kurios komodos yra simetriškai padalintos: stalčiai viduryje ir dvi spintelės durys kairėje ir dešinėje, kitose yra skyriai žemiau, o stalčiai išdėstyti vienas šalia kito.
 
Durų komodos: viskas iš pirmo žvilgsnio
Durų komodos, dažnai vadinamos spintelėmis, dvi spintelės, kurias paprastai galima atidaryti į kairę ir į dešinę, kad iškart galėtumėte pamatyti visą komodos turinį. Jei norite sutalpinti ypač didelius ar mažus daiktus, atkreipkite dėmesį į reguliuojamo aukščio lentynas, kurias galite lanksčiai reguliuoti.
Patarimas: atidarant duris reikia tam vietos. Todėl komodą turėtumėte pastatyti taip, kad galėtumėte lengvai pasiekti žemiausią skyrių.
 
 
Medžiagos: šviesi pušis ar juodai rudas lazdyno riešutmedis?
Gaminant aukštos kokybės miegamojo baldus, mediena dažnai pasirenkama dėl teigiamų natūralios medžiagos savybių. Ji yra patvari, tvirta ir prisideda prie sveiko vidaus klimato. Sužinokite, kuo išskiria skirtingos medienos rūšis ir medienos dekorai.
 
Pušis: lengva
Iš pradžių vis dar balkšvai gelsva, mediena pamažu tamsėja, o po to dažnai gauna šiek tiek rausvą blizgesį. Lengvai ir vidutiniškai kieta mediena atrodo labai gyva dėl tamsių mazgelių ir nelygumų, ją taip pat galima lengvai lakuoti.
 
Ąžuolas: stiprus ir tvirtas
Ąžuolas pasižymi ilgaamžiškumu - net po ilgų metų ąžuolo baldai vis dar yra labai patrauklūs. Tankioji medienos struktūra yra labai lygi, spalva svyruoja nuo natūralios pilkai geltonos iki šiltai rudos spalvos.
 
Riešutmedis: elegantiška išvaizda
Baldas atrodo ypač kilnus jei jis padarytas iš tamsios medienos, pavyzdžiui, riešutmedžio. Plačios ir tiesios venos užtikrina rudai juodos medienos eleganciją. Baldai, pagaminti iš riešutmedžio, yra ypač kieti ir tvirti, todėl dažnai neapdorojami arba lakuojami permatomu laku, kuris medienai suteikia gražų blizgesį.
 
Medžio dekorai: nebrangi alternatyva
Medžio dekoro pagalba medžio foto kopijos dedamos ant plokščių, kurios sukuria apgaulingą realaus vaizdo įspūdį. Tačiau labai populiarūs yra blizgūs balto, antracito ar juodo spalvos vaizdai. Be to, lygius paviršius lengva valyti ir prižiūrėti. Komodos su stalčiais ir durelėmis yra pigesnės nei mediniai baldai, tačiau taip pat ne tokie patvarūs.
 
Ši miegamojo komoda tinka jūsų gyvenimo stiliui
Jei ketinate prie savo miegamojo baldų pridėti komodą, žinoma, jog ji taip pat turėtų optiškai derėti prie bendro vaizdo. Čia yra trys pavyzdžiai, kaip baldą galima integruoti į esamą kambario koncepciją.
 
Modernus stilius
Šiuolaikiniame stiliuje pirmenybė teikiama paprastom formom ir tiesioms linijoms. Be plačios stumdomų durų spintos su baltais blizgiais fasadais, ypač gerai atrodo miegamojo komoda su antracitu. Stalinė lempa su chromuota baze ir ryškiu audinio atspalviu tai suderina su gražiais akcentais ir sukuria jaukią atmosferą.
 
Klasikinis stilius
Komoda su kontrastingais fasadais ir paprastomis rankenomis, pagamintomis iš matinio metalo, gerai tinka bendrame vaizde su nesenstančiu ąžuolo dekoru. Sidabriniai aksesuarai, tokie kaip žvakidės ir dekoratyvinės figūros, puikiai dera.
 
Užmieščio stilius
Baldai iš medžio masyvo suteikia tipišką kaimo žavesį. Savo miegamajame galite lengvai pridėti praktišką daiktą, pavyzdžiui, pasirinkdami komoda, pagamintą iš šviesios pušies ir su dekoratyviniais frezais. Kartu su juostuotais tapetais su šviežiais žalios ir baltos spalvos atspalviais ir erdviu komodos suoliuku ant krūtinės jūs sukursite jaukios sodybos išvaizdą.

Išvada: papildomos daiktų laikymo vietos su prašmatniais miegamojo drabužėliais
Miegamojo spintelės yra praktiškas spintos papildymas ir suteikia daug vietos daiktų laikymui. Čia yra visko, ką verta žinoti, santrauka:
•  Komodos yra gana kompaktiškos. Kalbant apie variantus su durimis, iškart galite pamatyti visą turinį, stalčiai tinka mažesniems daiktams ir drabužiams, tokiems kaip apatiniai drabužiai ir kojinės. Kampinės spintelės sumaniai išnaudoja erdvę tarp dviejų sienų.
•  Komodos spintelėse gali būti demonstruojami, pavyzdžiui, jūsų papuošalai ir kvepalai. Stalinė lempa suteikia malonią šviesą.
•  Medžio masyvo miegamojo komodos yra stiprios ir tvirtos. Pušies komodos yra lengvos ir atrodo gražiai dėl savo grūdelių, o komodos, pagamintos iš rudai juodo riešutmedžop, atrodo labai kilniai. Medinės ar blizgios dekoracijos komodos yra nebrangios.
•  Paprasti, balti ir be durų rankenų dirbiniai dera prie modernaus stiliaus, prie klasikinio -  nesenstančiais ąžuolo imitacijos modeliai. Natūralaus medžio baldai gražiai atrodo sodybos stiliuje.
Į viršų