8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Vestuvinis apatinis trikotažas

(1499)
Tendencijos ir patarimai renkantis vestuninį apatinį trikotaža: Jūsų didžioji diena artėja, jūsų vestuvės yra vos kelių savaičių. Radę svajonių suknelę, jums tereikia tinkamo vestuvių apatinio trikotažo, kuriame jaučiatės seksualiai ir tuo pačiu jaukiai.
Skaityti daugiau
Turinys
> Nuotaka princesė: žaisminga ir mergaitiška
> Klasikinė nuotaka: natūrali ir nesudėtinga
> Elegantiška nuotaka: spalvinga ir stilinga
> „Boho“ nuotaka: nerūpestinga ir individuali
> Seksualus apatinis trikotažas vestuvių nakčiai
> Penki vestuvių apatinio trikotažo priežiūros patarimai
> Vestuvinis apatinis trikotažas: iš pirmo žvilgsnio
 
Nuotaka princesė: žaisminga ir mergaitiška
Kas nesvajoja žengti prie altoriaus kaip princesė? Vestuvinės suknelės su gilia iškirpte atkreips dėmesį į jūsų dekoltė. Turėdama liemenėlę balconette, niekas iš jos neiššoks, o jūsų krūtinė tuo pačiu metu bus gerai palaikoma. Perlai ar cirkoniai puošia kelnaites ir liemenėles, kad atrodytumėte kaip mergaitiška princesė net po suknele - tai gražios detalės, kurios patiks ir jūsų princui. Be klasikinės baltos spalvos, taip pat galite pasirinkti gundančius rožinius atspalvius. Bet tada įsitikinkite, kad jūsų suknelės audinys yra nepermatomas.
 
Klasikinė nuotaka: natūrali ir nesudėtinga
Per didžiąją dieną norite pasakyti „taip“ dėvint paprastą suknelę? Tuomet vestuvinis apatinis trikotažas turėtų būti toks pat nerūpestinga. Vilkėdamos aptempta vestuvine suknele turėtumėte pasirūpinti, kad liemenėlė ir kelnaitės nepasimatytų. Puikus yra besiūlis, nude spalvos apatinis trikotažas be daug nėrinių ar dekoratyvinių aplikacijų, kaip paprasta marškinėlių liemenėlė. Jei vestuvių dieną vilkėsite trumpą suknelę, jūsų kojos atrodo gražios ir lygios permatomose pėdkelnėse.
 
Elegantiška nuotaka: spalvinga ir stilinga
Galite pabrėžti elegantišką nuotakos išvaizdą su tinkamu vestuvių apatiniu trikotažu.  Liemenėlė be petnešėlių puikiai tinka vestuvinei suknelei su žema nugara ar modeliu be petnešėlių. Jei abejojate, taip pat galite užsidėti lipnią liemenėlę, kurios nesimato ant nugaros.  Apatinis trikotažas su švelniais nėriniais yra subtilus palydovas, kad net po suknele išliktumėte spalvinga ir elegantiška. Gražiai tinka Push-up liemenėlės baltos spalvos su kontrastingais papuošimais, taip pat kelnaitės su mažu širdies žiedo elementu.
 
„Boho“ nuotaka: nerūpestinga ir individuali
Jei vestuvių dieną pasirinkote nerūpestingą, lengvą boho išvaizdą, apatiniai gali būti tokie pat lengvi. Šio stiliaus vestuvinės suknelės dažnai gaminamos iš plonų medžiagų, kai kurios iš jų yra skaidrios arba dekoruotos nėriniais. Vietoj baltų, turėtumėte pasirinkti nude spalvos apatinius, kurie po subtiliais audiniais lieka nematomi. Net liemenėlė be apatinių geležinių lankelių pabrėžia nerūpestingą išvaizdą ir pabrėžia natūralią krūties formą.
 
Seksualus apatinis trikotažas vestuvių nakčiai
Vestuvių vakarėlis praėjo, tačiau naktis jums ir jūsų vyrui dar toli gražu nesibaigė. Jei norite jaudinančios vestuvių nakties, apatinį trikotažą galite padaryti dar patrauklesnį, naudodamiesi keliais gundančiais skalbinių elementais. Pateikiame keletą idėjų.
•  Prisegamos kojinės: pabrėžkite kojas pasirenkant elegantiškas prisegamas kojines. Jos gali dar geriau atrodyti su dirželiais.
•  Korsetai: korsetai slepia šiek tiek daugiau nei liemenėlė ir kelnaitės, tačiau atrodo lygiai taip pat viliojančiai. Modeliai su širdies iškirpte, atkreipiantys dėmesį į jūsų krūtinę, yra puikūs. Malonus šalutinis poveikis: galima sumaniai paslėpti mažą pilvą.
•  Naktiniai: Turėdami skaidrius ir nepaprastai subtilius naktinius galite jaudinančiai užbaigti didelę dieną. Trumpi modeliai su subtilia nėrinių apdaila atrodo labai patraukliai ir parodo daug odos.
 
Penki vestuvių apatinio trikotažo priežiūros patarimai
Kad jūsų vestuvinis apatinis trikotažas ilgai atrodytų kaip naujas po vestuvių nakties, turėtumėte tinkamai jį skalbti ir prižiūrėti. Kadangi jie daugiausia gaminami iš subtilių audinių su subtiliomis detalėmis, štai keli patarimai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti.
1.    Vykdykite priežiūros instrukcijas, nurodytas gaminio etiketėje.
2.    Delikačius audinius, pavyzdžiui, šilką, turėtumėte plauti rankomis drungnu vandeniu su trupučiu muilo.
3.    Jei apatinį trikotažą galima plauti skalbimo mašinoje, įdėkite jį į skalbinių maišelį ir skalbkite ne daugiau kaip 60 laipsnių temperatūroje. Naudokite švelnų ploviklį ir pasirinkite švelnų ciklą.
4.    Taip pat galite įpilti higienio ploviklio.
5.    Venkite džiovyklės ir leiskite vestuviniam apatiniam trikotažui išdžiūti.
 
Vestuvinis apatinis trikotažas: iš pirmo žvilgsnio
Viena vertus, vestuvinis apatinis trikotažas yra skirtas jums jaustis patogiai po vestuvine suknele ir pabrėžti jūsų formas, tačiau kita vertus - jis turėtų prikaustyti jūsų mylimojo akis vestuvių naktį. Aprangos elementai turėtų būti parinkti taip, kad atitiktų suknelę ir pabrėžtų stilių. Svarbi informacija yra apibendrinta čia:
•  Nuotaka princesė: liemenėlė Balconette puikiai tinka prie žemo kirpimo suknelių. Perlai ar cirkoniai puošia kelnaites ir liemenėles gražiai akcentuoja. Be klasikinės baltos spalvos, taip pat galite pasirinkti gundančius rožinius atspalvius.
•  Paprasta nuotaka: paprastos liemenėlės be nėrinių ar dekoratyvinės aplikacijos atrodo labai natūraliai. Besiūlių nude kelnaitės yra nematomos po prigludusiomis vestuvinėmis suknelėmis.
•  Elegantiška nuotaka: Siekiant elegantiškos nuotakos išvaizdos, galite padailinti krūtis nėriniais dekoruota push-up liemenėle. „Bandeau“ modeliai yra tinkami prie suknelių be pečių.
•  „Boho“ nuotaka: nude spalvos apatiniai tinka prie permatomų „boho“ suknelių. Liemenėlė be metalinių lankelių pabrėžia nerūpestingą stilių.
 
Į viršų