8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Liemenėlės

(1551)
Tendencijos ir patarimai renkantis liemenelę: Kitą savaitę yra jūsų vestuvės ir jūs norite praleisti jaukų, romantišką vakarą su savo išrinktuoju. Šiai progai jūs norite dėvėti ypač viliojančius apatinius drabužius. Tam reikia tinkamos liemenėlės.
Skaityti daugiau
Turinys
>Liemenėlės be metalinių lankelių mažesnėms krūtims
>Formuojančios liemenėlės vidutinio dydžio krūtims
>Prilaikančios liemenėlės didesnėms krūtims
>Sportinės, žindymo, vakarinės liemenėlės
>Liemenėlės dydis: kaip jį nustatyti teisingai
>Štai kaip jūsų liemenėlė turėtų tikti
>Penki liemenėlių priežiūros patarimai: kaip vėl jas išplauti
>Liemenėlės: Iš pirmo žvilgsnio
 
Liemenėlės be metalinių lankelių mažesnėms krūtims
Moterims, kurių puodelių dydis yra nuo AA iki B, prilaikymo reikia labai mažai arba beveik iš vis nereikia. Liemenėlė turėtų pabrėžti natūralią krūties formą. Liemenėlės be metalinių lankelių tam labai tinka. Norint pasipuošti galima rinktis Bralette tipo arba liemenėlė be petnešėlių. Šie modeliai taip pat yra be metalinių lankelių ir be kietų kaušelių, todėl suteikia didesnį komforto jausmą, taip pat yra gaminami iš švelnių nerinių per kuriuos persišviečia jūsų oda.
Patarimas: jei norite suteikti savo mažam krūtinėlės dydžiui daugiau apimties, galimi variantai yra liemenėles su kaušeliais arba Push-up, kurios vizualiai padidintų jūsų krūtinę. Išimami įdėklai yra ypač praktiški, nes galite juos pritaikyti priklausomai nuo progos ir nuotaikos.
 
Formuojančios liemenėlės vidutinio dydžio krūtims
Vidutinio dydžio krūtinei, kurios puodeliai yra nuo B iki D, nebūtinai gali reikėti daug prilaikymo. Šiuo atvėju svarbiausia, kaip turėtų atrodyti krūtys. Jei norite, kad jūsų krūtys būtų dailios ir pabrėžtos jūsų formos, tinka modelis su suformuotais kaušeliais, kaip pavyzdžiui T-Shirt modelis. Dažniausiai tokio tipo liemenėlės yra paprastos ir patogios dėvėti. Liemenėlės be petnešėlių taip pat tinka vidutinio dydžio krūtinei. Puošnesnis variantas galėtų būti Balconette liemenėlė, ypač tinkanti tuo atvėju, jei viršutinis rūbas yra su žemesne iškirpte.
 
Prilaikančios liemenėlės didelei krūtinei
Moterims, kurių puodelio dydis yra nuo D, svarbu, jog liemenėlė puikiai tiktų ir ir prilaikytų krūtinę. Modeliai su kaušeliais puikiai pakelia ir prilaiko. Tam ypač tinka jau minėtos liemenėlės su kaušeliais ir metaliniais lankeliais. Jei norite pabrėžti savo dekoltė sritį, tam tiks modeliai su nėriniais. Jei jūsų krūtinė didesnė, atkreipkite dėmesį, kad jūsų liemenėlė turėtų platesnes petnešėles. Tai suteikia didesnį krūtų prilaikymą ir neįsirėžia į odą.
Patarimas: jei norite, kad jūsų krūtinė atrodytų mažesnė, galite pasirinkti krūtinę mažinančią liemenėlę. Dėl specialaus kirpimo jūsų krūtys vizualiai atrodys mažesnės.
 
Sportinės, žindymo, vakarinės liemenėlės
Be liemenėlių, kurias galite dėti kiekvieną dieną, yra ir specialių modelių, labiau tinkančių tam tikroms progoms.
•   Bandeau liemenėlės: Jos neturi petnešėlių, todėl yra ypač tinkamos dėvėti su  viršutiniais rūbais turinčiais „Carmen“ iškirptę ar prie vakarinių suknelių be petnešėlių.
•   Sportinės liemenėlės: sportinė liemenėlė yra specialiai pritaikyta sportuojančių moterų poreikiams. Plati nugara, kurioje nėra užsegimų, o kvėpuojančios medžiagos užtikrina aukštą komforto lygį. Tai suteikia gerą krūtinės prilaikymą ir stabilumą.
•   Liemenėlės maitinančioms mamoms: šios liemenėlės suteikia patogumą, jog kaušelį galima nusegti viena ranka. Tai leidžia žindymo metu nenusiimti liemenėles.
 
Liemenėlės dydis: kaip jį nustatyti teisingai
Kad liemenėlėje jaustumėtės tikrai patogiai, ji turėtų būti tinkamo dydžio. Dydį sudaro skaičius ir raidė. Skaičius rodo apimtį po krūtimis, raidė – kaušelio dydį. Žemiau pateiktos instrukcijos, kaip atlikti matavimus:
•   Apimtis po krūtimis: Centimetrine juosta matuokite apimtį iš karto po krūtine, priglauskite juostą, bet neįrėžkite. Gautą skaičių apvalikite iki artimiausio skaičiaus, kuris dalinasi iš 5 – tai ir bus jūsų liemenėlės juostos apimtis.
 
Pavyzdys: jūs išmatuokite 73 cm, tada apvalinate iki 75 cm. Tai atitinka 75 dydį.
 
1.     Krūtinės apimtis: Matuokite krūtinės apimtį per plačiausią vietą.
2.     Kaušelio dydis: Norėdami nustatyti puodelio dydį, Iš apimties per plačiausią vietą atimkite apimtį po krūtine. Tada galite konvertuoti rezultatą į atitinkamą kaušelį. Jei 10 cm ar mažiau jums reikia A kaušelio, jei iki 15 cm - B, iki 17,5 cm - C, iki 20 cm - D ir iki - 22,5 cm.
 
Pavyzdys: 95 cm (krūtinės apimtis) - 78 cm (apimtis po krūtimis) = 17 cm (atitinka C-taurę).
 
Štai kaip jūsų liemenėlė turėtų tikti
Kad jūsų liemenėlė tiktų, ji neturėtų įspausti ar įsirėžti. Ypatingą dėmesį atkreipkite į petnešėles, kaušelius, apatinę juostą ir šoninę bei užpakalinę dalį.
 
Slenka apatinė juosta?
Apatinė juosta turėtų priglusti ir neslysti. Ji turėtų horizontaliai juosti jūsų kūną ir būti tokiame pačiame aukštyje priekyje bei nugaroje. Norėdami patikrinti sulaikymą, šiek tiek pajudinkite liemenelę. Jei juosta kyla į viršų nugaroje, reiškia ji yra per plati ir siauros petnešėlės gali įsirėžti.
 
Įsirėžia petnešėlės?
Liemenėlės petnešėlės turėtų būti isitempę, tačiau neįsirėžti į odą ar palikti žymių. Jei jos per daug laisvos, gali nuslysti nuo peties ir neteikti prilaikymo. Kadangi dirželiai ir krūtinė sėdint yra kitoje padėtyje, turėtumėte atsisėsti, kad galėtumėte jas tinkamai pasimatuoti. Beje, paminkštintos ar platesnės petnešėlės užtikrina ypač aukštą komforto lygį.
 
Kaušeliai per laisvi?
Kaušeliai turėtų uždengti jūsų krūtinę ir nei išsikišti, nei įsirėžti. Jei kaušeliai per maži, jūsų krūtinė negražiai susispaus.
 
Per laisva užpakalinė ir šoninė dalis?
Tinkamos liemenėlės užpakalinė dalis turėtų horizontaliai priglusti po mentimis ir neslysti aukštyn. Jei taip atsitinka, reiškia, jog apatinė juosta yra per laisva ir tokiu atvėju kaušelis yra neprigludęs prie krūtinės ir jos neprilaiko.
 
Penki liemenėlių priežiūros patarimai: kaip vėl jas išplauti
Paprastai moterys kasdien nešioja liemenėlę. Todėl norint, kad jos ilgą laiką atrodytų kaip naujos, būtina jas reguliariai prižiūrėti. Štai keletas patarimų.
1.     Sekite priežiūros instrukcijas nurodytas and etiketės.
2.     Prieš skalbianti, surūšiuokite drabužius pagal spalvą ir nuimkite visus priedus.
3.     Jei leidžiama skalbti tik rankomis, liemenėles galite mirkyti drungname vandenyje su trupučiu švelnaus ploviklio ir išskalauti šaltu vandeniu.
4.     Jei galite naudoti skalbimo mašiną, nuimkite užsegimo kabliukus įdėkite liemenėles į specialų skalbimo maišelį. Skalbkite 30 laipsnių temperatūroje lėtu ciklu naudodami švelnų ploviklį.
5.     Palikite liemenėlę ant rankšluosčio, kad nudžiūtų. Venkite džiovyklės.
 
Liemenėlės: Iš pirmo žvilgsnio
Su tinkančia liemenėle jūs ne tik gerai jaučiatės, bet ir užtikrinate pasitikėjimą savo kūnu vakarais, kai norite suvilioti savo mylimąjį. Čia rasite santrauką, kokie modeliai tinka skirtingiems dydžiams.
 
•   Liemenėlės mažesnėms krūtims: Jei norite pabrėžti natūralią krūties formą, tinka Bralette arba nėriniais dekoruoti modeliai be apatinių juostų. Norint vizualiai padidinti krūtinę galima rinktis Push-up.
•   Liemenėlės vidutinio dydžio krūtims: Renkantis Balkonette liemenėlę, ypač pabrėžiama dekoltė. Modeliai su kietais kaušeliais suformuoja gražią krūtinę.
•   Liemenėlės didesnėms krūtims: Liemenėlė su palaikančia apatine juostele suteikia pakankamą atramą ir formą. Modeliai su plačiomis petnešėlėmis užtikrina patogumą, o su mažinančia liemenėle jūsų krūtinė gali atodyti mažesnė.
Į viršų