8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Striukės

(5204)
Mados tendencijos renkantis moterišką striukę. Šuo loja ir Jūs suprantate, kad jis jau nori į lauką. Negali gi jo tiesiog ignoruoti. Taigi atėjo laikas apsiauti batus ir užsivilkti striukę. Pažvelgiate pro langą, trumpai apsvarstote, kuri striukė tiks snieguotam
Skaityti daugiau
Turinys
> Pereinamojo laikotarpio lengvos pavasarinės striukės
> Šiltam orui laidžios vasarinės striukės
> Tvirtos rudens striukės vėsesnėms dienoms
> Šiltos žieminės striukės
> Sportinės striukės
> Striukių skalbimas: šitaip jos taps vėl švarios
> Striukės: viskas vienoje vietoje

Pereinamojo laikotarpio lengvos pavasarinės striukės
Pavasario orai dažnai yra labai permainingi. Vieną akimirką šviečia saulė, kitą apsiniaukę ir Jums šalta. Todėl reikėtų turėti pavasarinę striukę, kuri atitiktų įvairius sezoninius reikalavimus. Ji turėtų būti lengvas, bet kartu ir šilta. Su lengva motociklininko stiliaus striuke ar odine striuke esate tinkamai apsirengusi tokiu permainingu oru. Dėvėdama ją atsegtą, striukė tampa pralaidi orui ir kartu šildo rankas. Užsegta ji bus neperpūčiama ir apsaugos nuo šalto oro.
Derinkite striukę prie kasdienių džinsų  ar įdomesniam įvaizdžiui vilkėkite ją su kelių ilgio suknele. Prie striukės tiks ilgaauliai batai, kurie apsaugos Jūsų kojas nuo lietaus.

Šiltam orui laidžios vasarinės striukės
Kai temperatūra šiltėja ir jau anksti ryte šviečia saulė, žinai, kad atėjo laikas plonai vasarinei striukei. Tokia striukė ypač naudinga vakare. Klasikinėms vasaros striukėms priklauso džinsiniai švarkai, kuriuos galite derinti prie daugelio stilių. Striukės - bliuzonai yra šiek tiek žaismingesnės, nes yra labai lengvos ir pagamintos iš plonų medžiagų, tokių kaip nailonas. Subtilių pastelinių atspalvių ir gėlių raštų modeliai, kuriuos galite derinti prie sijonų, puikiai tiks vasarai. Kita vertus, pritaikyta trumpa striukė, prie puošnių palaidinių, puikiai tinka elegantiškoms progoms.

Tvirtos rudens striukės vėsesnėms dienoms
Rudens striukės turėtų taip pat tikti permainingam orui. Lietus, vėjas ir šaltis rudenį nėra neįprasti, todėl striukė turėtų lengvai susitvarkyti su oro pokyčiais. Parkos yra puikus ir stilingas būdas saugotis nuo atšiauraus oro, nes striukė yra ilgesnės, todėl šiltos ir paprastai turi praktišką gaubtą lietingam orui. Kartu su ilgaauliais batais ir džinsais Jūsų išvaizda bus puiki. Įsitikinkite, kad medžiagos yra vandeniui atsparios ir nepraleidžia vėjo. Sportinės striukės, nepralaidžios vėjui puikiai tinka rudens popietei laidant aitvarus.

Šiltos žieminės striukės
Žieminė striukė yra būtina. Ji turėtų būti su šiltu pamušalu ir pakankamai ilga, kad tiek viršutinė, tiek apatinė kūno dalis būtų apsaugotos nuo šalčio. Stora žieminė striukė dėl medžiagos ir jos sluoksnių yra pritaikyta šaltam orui. Tokios pašiltintos striukės su pamušalu ir gobtuvu puikiai tiks šaltai žiemai.
Derinkite ją su šaliku ir kepure bei siaurais džinsais. Puikiam įvaizdžiui derinkite storas vilnones pėdkelnes prie languoto sijono ir ilgų batų.

Sportinės striukės
Šios striukės pirmiausia yra skirtos sportuoti lauke, todėl jos turėtų apsaugoti nuo vėjo, bet ir užtikrinti dėvėjimo komfortą keičiantis kūno temperatūrai. Lauko sportui striukės, kurių vidus išklotas minkšta vilna, suteiks kūnui šilumos. Slidinėjimo striukės yra specialiai sukurtos žiemos sportui ir jo reikalavimams. Jos yra atsparios vandeniui ir vėjui, o integruota apsauga užtikrina, kad į vidų nepateks sniegas.
Bėgikams yra tinkamos bėgimo striukės, kurios palaiko šilumą bėgiojant ir yra pagamintos iš kvėpuojančių, lengvų medžiagų. Tokiu būdu prakaitas yra lengvai garinamas. Modeliai su tinklelio sluoksniais ar ventiliacijos angomis tinka esant šiltai temperatūrai, nes kūnas yra maloniai vėdinamas. Ar mėgsti žygius vėjuotu lietingu oru? Tada lietpaltį būtinai turi turėti. Jis apsaugo Jus nuo lietaus ir gali būti lengvai sulankstomas kuprinėje.

Striukių skalbimas: šitaip jos taps vėl švarios
Striukė yra dėvima labai dažnai, todėl ją reikia reguliariai valyti. Vėliausiai turėtumėte striukę išplauti, kai jau dėsite jau iki kito vasaros ar žiemos sezono. Toliau keletas patarimų, kaip valyti skirtingus modelius.
1. Laikykitės priežiūros instrukcijų, nurodytų gamintojo gaminio etiketėje.
2. Prieš įdėdami striukes į skalbimo mašiną, ištuštinkite kišenes ir užsekite visus užtrauktukus.
3. Džinsines striukes galima skalbti mašinoje 40 laipsnių temperatūroje. Iš anksto išverskite jas ir naudokite audinių minkštiklį.
4. Modelius, pagamintus iš medvilnės arba poliesterio skalbkite 30 laipsnių temperatūroje. Pasirinkite švelnę plovimo programą.
5. Sportines striukes reikia plauti skystu valikliu pagal gamintojo instrukcijas. Jas skalbiant turėtumėte vengti audinių minkštiklio.
6. Pūkines striukes galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Džiovinant striukę džiovyklėje  galite įdėti du teniso kamuoliukus, jie neleis plunksnoms sulipti.

Striukės: viskas vienoje vietoje
Skirtingi modeliai leis patogiai jaustis visais metų laikais. Nesvarbu, ar permainingi orai pavasarį, šilta saulė vasarą, žvarbus vėjas rudenį ar šalta temperatūra žiemą - striukė sušildo, apsaugo ir kartu neleidžia perkaisti. Toliau yra apibendrinta svarbi informacija apie įvairius modelius:
• Pavasarinės striukės turėtų būti lengvos ir šiltos. Motociklininko ar odinę striukę patogu nešioti ir ji sušildo pučiant vėjui. Dėvėdama ją atvirą, ji leis kūnui kvėpuiti, kai šviečia saulė.
• Vasarinės striukės dažniausiai susideda iš plonų medžiagų ir pasižymi ypač vasariškomis spalvomis ir raštais. Plonos striukės – bliuzonai arba trumpos striukės yra tinkamos šiltoms dienoms.
• Rudens striukės turėtų atlaikyti vėją, lietų ir šaltį. Ilgos parka striukės su gaubtu apsaugo nuo kritulių, striukės nuo vėjo tiks atšiauriam rudens orui.
• Žieminės striukės pirmiausia yra skirtos šilumai išlaikyti. Ilgi paltai apsaugo tiek viršutinę tiek apatinę kūno dalis.
• Sportinės striukės yra tinkamos sportuojant ir dažniausiai susideda iš vandeniui ir vėjui atsparių medžiagų. Slidinėjimo striukės yra labai šiltos, o specialios bėgimo striukės leis prakaitui lengvai garuoti.
 
Į viršų