8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Švarkai

(565)
Patarimai ir tendencijos renkantis moterišką švarką: viršininkas skambina tau tavo poilsio dieną. Klientas netikėtai atvyko į miestą ir norėtų aptarti dar vieną verslo detalę. Viskas turi įvykti labai greitai. Savo įvaizdžiui išsirenkate naująjį švarką tam,
Skaityti daugiau
Turinys
> Klasikinis švarkas rimtam darbo įvaizdžiui
> Švarkai laisvalaikiui
> Elegantiški, šventinėms progoms skirti, švarkai
> Kuris švarkas Jums tiks?
> Patarimai valant švarką
> Švarkai: viskas vienoje vietoje

Klasikinis švarkas rimtam darbo įvaizdžiui
Biurui ar verslo susitikimui Jums reikia klasikinio švarko su pamušalu ir atvartais, kuris atrodis ypač aukštos kokybės. Kaip oficialus drabužis, jis pabrėžia pasitikėjimą ir užtikrintumą savimi bei tuo pačiu atspindi Jūsų asmeninį stilių. Jis turėtų būti tinkamai pasiūtas ir nepriekaištingai tinkantis. Smulkios detalės, tokios kaip auksinės sagos ar kontrastingi siuvinėjimai, prisideda prie elegantiškos išvaizdos. Dėl klasikinio kirpimo ir neutralių spalvų, pavyzdžiui, tamsiai mėlynos, juodos ar smėlio spalvos, švarkas tampa toks universalus, kad galite jį derinti su kitais drabužiais, tokiais kaip palaidinės ir kelnės. Pečių pagalvėlės pabrėžia Jūsų pasitikėjimą, reikalingą kurinat savo karjerą.

Švarkai laisvalaikiui
Švarkai - striukės yra puiki alternatyva striukei,  ypač pereinamuoju sezonų laikotarpiu. Jie taip pat pabrėžia Jūsų figūrą, kadangi švarko liemuo suteikia gražios talijos kontūrus. Jei norite stilingos išvaizdos, rinkitės trumpus švarkus su atvartais,  3/4 rankovėmis. Romantiškai išvaizdai, galite modeliuoti palaidinę - švarkelį su maxi - suknele ir romėniškais sandalais. Kita vertus, laisvam įvaizdžiui švarkai gali būti derinami su marškinėliais, džinsais ir batais.
Patarimas: didelis elastano procentas švarko medžiagoje padeda užtikrinti, kad elegantiškas švarko įvaizdis netrukdys laisvam judėjimui .

Elegantiški, šventinėms progoms skirti, švarkai
Jei einate į teatrą ar operą, juodas trumpas švarkas yra puikus pasirinkimas prie platėjantčių kelnių ar tiesios suknelės. Itin elegantiškai atrodo švarkas su atvira apykakle ir satino detalėmis. Vestuvėse Jūsų švarkas neturėtų užgošti Jūsų vakarinės suknelės. Trumpas švarkelis baigiasi tiesiai po krūtine ir atskleidžia jūsų liemenį bei puikią suknelę. Juodą spalvą taip pat lengva derinti su kitomis suknelėmis ir skirtingomis progomis. Vasaros vakarėliui ant prieplaukos ilgas švarkas gali būti išskirtnė Jūsų aprangos detalė , pavyzdžiui, tamsiai mėlynas karinio stiliaus švarkas su sagomis. Su baltais moteriškais polo marškinėliais, tamsiai mėlynais šortais ir aukštakulniais atrodysite vasariškai ir išskirtinai vakarėlio metu .
Kuris švarkas Jums tiks?
Švarkas turėtų puikiai tikti. Štai kodėl išskyrėme svarbių punktų, renkantis švarką. Jei visi punktai atitinka Jūsų švarko ypatybes, radote savo naują mėgstamiausią švarką!
• Pečių linija: peties siūlė turi eiti tiksliai išoriniame pečių srities krašte ir neturi būti ilgesnė ar baigtis vidury peties.
• Patikrinkite iš nugaros: jei švarkas gerai tinka, nematyti  kryžminių raukšlių ant nugaros. Judėjimo laisvė neturėtų būti ribojama ištiesus rankas į priekį.
• Klasikinių švarkų rankovių galiukai: jei atsistosite ir nuleisite rankas, švarko rankovių kraštas idealiu atveju turėtų baigtis prasidedant nykščiui. Audinys neturėtų išsitempti rankų srityje, o turėtų laisvai kristi aplink jas, todėl po juo taip pat galite dėvėti dailų megztinį.

Patarimai valant švarką
Geriausias būdas valyti švarką priklausys nuo jo medžiagos. Modelius su pamušalu arba vilnonius švarkus rekomenduojama nešti į valyklą, nes skalbimo metu audinys gali deformuotis. Palaidinės - švarkelius  ar švarkus – striukė galima švelniai plauti skalbimo mašinoje. Geriausia prieš skalbiant užsegti sagas ir užtrauktukus tam, kad jie nepažeistų švarko audinio.

Švarkai: viskas vienoje vietoje
Kasdieniam džinsų įvaizdžiui galite suteikti elegantiškumo, vilkint švarką, o renkantis vakarinę suknelę – trumpas švarkelis bus puiki įvaizdžio detalė. Laisvalaikiu mėgstamas švarkąbus kaip alternatyva plonai striukei tam, kad pabrėžtumėte pasitikėjimą savimi. Toliau apžvalga, kaip švarkas gali padaryti Jūsų dienas, vakarus ir vakarėlius dar gražesnius:
• Klasikinis švarkas suteiks aukštos kokybės Jūsų išvaizdai ir bus tinkamas pasirinkimas biure.
• Švarkai - striukės atrodo kasdieniškai. Dėl elastano kiekio jie yra ypač patogūs popietėms kavinėje.
• Šventiniai švarkai, tokie kaip „bolero“ ar trumpi švarkeliai, papildys vakarinės suknelės ar platėjatčių kelnių įvaizdį, einant į vestuves ar teaitrą.
• Karinio stiliaus švarkai tiks stilingiems vasaros vakarėliams prie vandens.
• Pečių siūlė turėtų baigtis ties pečių kraštu.
• Vilkint švarką, neturėtų atsirasti kryžminių raukšlių ant nugaros, net jei ištiesiate rankas.
• Klasikinio švarko rankovių ilgis yra tinkamas tuo met, kai nuleidus rankas rankovės baigiasi ties nykščio pradžia.
 
Į viršų