8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Sportinė apranga

(8946)
Tinkamas apsirengimas Jūsų mėgstamiausiam sportui. Sportinė apranga moterims. Treniruodamiesi sporto salėje pagaliau galite visą dėmesį sutelkti į pratimus, dėka savo moteriškos sportinės aprangos: sportinė liemenėlė suteikia reikiamą
Skaityti daugiau
Turinys:
Kodėl sportinė apranga yra tinkama treniruotėms
Judėjimo laisvė bėgiojimui
Erdvi apranga sporto salei
Pritaikyta plaukikėms
Tvirta apranga veiklai lauke
Keturi patarimai sportinės aprangos priežiūrai
Sportinė apranga moteris: trumpa apžvalga
 
Kodėl sportinė apranga yra tinkama treniruotėms
Bėgiojimas parke, treniruotės klube ar prakaituotos treniruotės studijoje - su tinkama sportine apranga esate pasiruošę savo mėgstamai sporto šakai. Sportinė apranga paprastai susideda iš funkcionalių audinių, kurie yra pralaidūs orui ir greitai džiūsta. Jie leidžia ištrūkti orui ir neleidžia gausiai prakaituoti. Dėl ergonomiškų kirpimų, sportiniai drabužiai jums netrukdys, net jei atliksite galvos atrėmimo pratimus atlikdami jogą ar ištiesdami rankas krepšinio metu. Specialios sportinės liemenėlės palaiko jūsų krūtinę atliekant didelio intensyvumo pratimus. Priklausomai nuo sporto, jūsų sportinė apranga siūlo jums tokius priedus, kaip specialios kišenės, vėsinimosi tarpai ar atšvaitai.
 
Judėjimo laisvė bėgiojimui
Kvėpuojantys, modernūs bėgimo drabužiai, pagaminti iš funkcionalių audinių, palaiko bėgimo metu. Šios dalys rekomenduojamos bėgiojant:
Funkciniai apatiniai bėgikėms: Norėdami palaikyti krūtinę, bėgiojimui turėtumėte dėvėti tinkamą sportinę liemenėlę. Specialios funkcinės kelnaitės taip pat gali padidinti bėgimo patogumą, funkcinės kojinės užtikrina, kad jūsų bėgimo bateliai gerai priglustų ir jūs juose jaustumėte gerą prilaikymą.
Bėgimo tamprės ir sportiniai šortai: Dėl tvirto prigludimo ir elastingos medžiagos bėgimo tamprės puikiai prisitaiko prie jūsų judesių bėgimo metu. Be to, jos neslysta ir nesiplaiksto vėjyje. Sportiniai šortai yra ypač tinkami bėgikėms vasaros metu.
Bėgimo marškinėliai ir bėgimo striukės: priklausomai nuo oro sąlygų, galite dėvėti bėgimo marškinėlius ilgomis ar trumpomis rankovėmis. Vėjuotomis sąlygomis apsivilkite lengvą moterišką bėgimo striukę.
 
Erdvi apranga sporto salei
Erdvūs, orui pralaidūs ir patogūs drabužiai yra idealūs jūsų treniruotėms patalpose. Čia galite sužinoti, kokią aprangą galite vilkėti, kad galėtumėte naudotis treniruokliais salėje ar vilkėti ją sporto kursų metu:
Ilgos ir trumpos fitnesso kelnės: Tokioms sporto šakoms kaip joga ar „Pilates“ galite rinktis sportines tampres, jogos ar patogias treniruočių kelnes. Jei jums patinka šiek tiek daugiau erdvės aplink kojas, galite dėvėti trumpas sportines kelnes.
Marškiniai ir palaidinės: Su tinkama viršutine sportinės aprangos dalimi, jūsų pečiai lieka laisvi, o po rankomis taip pat lieka pakankamai erdvės. Tai labai patogu intensyvioms treniruotėms ant treniruoklių ar jėgos treniruotėms, tokioms kaip „Zumba“.
Sportiniai kostiumai: Sportiniai kostiumai gali išlaikyti šilumą treniruočių pertraukų metu. Kadangi jie yra patogaus kirpimo, juos taip pat galite pasirinkti jaukiam vakarui namuose.
 
Pritaikyta plaukikėms
Sportiniai maudymosi kostiumėliai visada turi būti gerai prigludę, kad niekas neslystų ir nevaržytų jūsų judėjimo ne tik plaukiant, bet ir maudantis jūroje.
Maudymosi kostiumėliai: Klasikiniai sportiniai maudymosi kostiumėliai susideda iš vienos dalies ir yra ypač saugūs, net jei mėgstate šokinėti į vandenį. Daugelyje modelių medžiaga yra iš aukštos kokybės sintetinių pluoštų, tokių kaip poliamidas. Sudrėkus jie būna pakankamai ir greitai džiūsta. Elastano dalis audinyje padaro jį elastingą ir užtikrina, kad jis prisitaikytų prie jūsų kūno formos.
Bikiniai: Sportiniai bikiniai yra sudaryti iš kelnaičių ir liemenėlės formos viršutinės dalies. Daugelį viršutinių dalių galima reguliuoti su petnešėlėmis ir taip individualiai atrasti sau patogų dydį. Dėl atviro kirpimo tokio tipo maudymosi kostiumėlį galite naudoti kaitinimuisi saulėje.
Tankiniai: palyginti su bikiniais, tankinų viršutinė dalis yra ilgesnė ir pilvas yra uždengtas - tai yra praktiška, jei norite diskretiškai paslėpti savo pilvo sritį.
 
Tvirta apranga veiklai lauke
Lauko sportinei aprangai būdingi lengvi, greitam susidėvėjimui atsparūs ir dažniausiai greitai džiūstantys bei orui pralaidūs audiniai. Dėl lauko sąlygoms atsparių savybių ir įvairių praktinių priedų, sportinė lauko apranga užtikrina patogius jūsų nuotykius gamtoje.
Palaidinės ir megztiniai: Palaidinės yra madinga funkcinių marškinių alternatyva. Vėsesnėje temperatūroje sportinis megztinis suteikia jums šilumą.
Sportinės striukės: Sportinės striukės suteikia reikiamą šilumą, kad jūs būtumėte aktyvios gryname ore rudenį ir žiemą. Žygiams tinka specialios moteriškos lauko striukės, o slidinėjimo striukės lydi jus ant slidinėjimo šlaitų. Priklausomai nuo modelio, striukės yra išklotos skirtingo storio sintetiniu pluoštu ar užpildytos natūraliomis plunksnomis.
Lauko kelnės: Moteriškos lietaus kelnės užtikrina, kad liūties metu jūsų kojos nesušlaptų. Slidinėjimo kelnės palaiko šilumą bei sausumą kalnų šlaituose.

Keturi patarimai sportinės aprangos priežiūrai
Jeigu norite ilgam laikui išlaikyti savo sportinę aprangą gražią, čia pateikiame keturis naudingus patarimus.
Funkcionalius sportui skirtus drabužius paprastai galima valyti skalbimo mašinoje esant 30 ° C temperatūrai. Jei esant tokiai žemai temperatūrai kvapai neišnyksta, galite naudoti sportinei aprangai skirtą ploviklį.
Norėdami nepakenkti audinių funkcijoms, tokioms kaip pralaidumas orui ar atsparumas oro sąlygoms, turėtumėte vengti audinių minkštiklio.
Specialioms medžiagoms, tokioms kaip lietaus kelnės ar švelnaus audinio striukėms, yra specialių ploviklių, skirtų lauko ir funkcionaliems drabužiams.
Iš esmės visada turėtumėte vadovautis gamintojo priežiūros ir valymo instrukcijomis, kurias paprastai galite rasti savo drabužių etiketėje.
 
Sportinė apranga moteris: trumpa apžvalga
Sportinė apranga turėtų būti aptaki bėgiojant, erdvi, kai treniruojamas visas kūnas, o kai vaikščiojate po gamtą, jums reikia oro nepraleidžiančių, patogių drabužių. Tokiu būdu jaučiatės gerai sportuodami ir naudodamiesi maloniu tinkamų sportinių drabužių poveikiu.
Bėgimui: funkcionalūs apatiniai sudaro sėkmingo bėgimo pagrindą. Ant jų dėvite bėgimo kelnes ir bėgimo marškinius, taip pat bėgimo striukę esant vėsesnei temperatūrai.
Sporto salė: kūno rengybos treniruotėse jaučiatės patogiai sportinėse tamprėse. Sportiniai marškinėliai yra ypač patogūs sportuojant su treniruokliais, kadangi jie suteikia daug laisvos vietos rankoms.
Plaukiojant: Sportiniai maudymosi kostiumėliai yra praktiški vienos dalies apranga, kuri gerai priglunda prie kūno net šokinėjant į vandenį ir palaiko jūsų plaukimo treniruotes, nes turi mažą vandens atsparumą. Madinguose ir sportiškuose bikiniuose ir tankuose jūs taip pat palaikysite gerą figūra paplūdimyje.
Lauko sportininkams: funkcinės palaidinės ir sportiniai megztiniai yra praktinės žygių ir kitų lauko pramogų aprangos detalės. Lauko striukės ir paltai leidžia nesušalti vėsesnėje lauko temperatūroje. Žiemos sporto apranga lydi jus slidinėjimo trasose.
 
Į viršų