8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Pižamos

(542)
Tendencijos ir patarimai renkantis pižamą: lėtai atmerkiate akis ir mirksite nuo saulės šviesos, kuri patenka per siaurą užuolaidos tarpą. Dar kartą išsirąžote ir atsikeliate. Kadangi šiandien yra sekmadienis ir jūs neturite jokių susitikimų, nusprendžiate tiesiog papusryčiauti dėvint savo
Skaityti daugiau
Turinys
> Ankščiau ar vėliau: skirtingiems sezonams tinkančios pižamos
> Medžiagų priežiūra: kad pižamos būtų gražios ir švarios
> Išvada: pižamos yra patogūs drabužiai kasdienai ir miegui
 
Ankščiau ar vėliau: skirtingiems sezonams tinkančios pižamos
Klasikinės pižamos, yra laisvai pasiūtas rūbas iš dviejų dalių - kelnių ir marškinių. Daugėlyje modelių nėra sagų ar užtrauktukų, kurie būtų nepatogūs miego metu.  Kad galėtumėte mėgautis visiška judėjimo laisve, kelnėse dažnai naudojamos elastingos guminės juostos ar virvelės, kurias galite siaurai ar plačiai susirišti pagal savo juosmenį.
 
Tai buvo tik panašumai, iš tikrųjų pižamos labai skiriasi savo medžiaga ir forma. Atsižvelgiant į sezoną ir temperatūrą, galite lengvai pasirinkti tinkamą modelį. Žemiau pateiktoje apžvalgoje galite sužinoti, kuris variantas jums tinkamiausias.
 
Vasarą: trumpas ir lengvas iš medvilnės
Karštomis vasaros naktimis arba kai daug prakaituojate, lengvi šortai yra geras pasirinkimas. Pižamos su šortais komplektą sudaro marškinėliai bei šortai - leidžia odai kvėpuoti. Atkreipkite dėmesį į laisvus, lengvus ir sugeriančius audinius. Gryna medvilnė yra labai švelni ir išlaiko temperatūrą. Be to, natūralus pluoštas yra kvėpuojantis, gerai sugeria skysčius ir greitai juos perduoda atgal į aplinką, kad miegotumėte patogiai ir sausai. Iš viskozės ar šilko pagamintos pižamos taip pat tinka vasarai.
Patarimas: naktiniai marškiniai, pagaminti iš lygaus satino, kuris nuostabiai atvėsina ir blizga, yra viliojanti alternatyva klasikinėms pižamoms vasarą.
 
Pereinamuoju laikotarpiu: pusiau ilga pižama
Pavasarį ir rudenį miegamajame dažnai būna šiek tiek gaiviau, todėl to metu naudojamos ilgesnės pižamos. Kelnės su trijų ketvirčių ilgiu yra tinkamos pereinamuoju laikotarpiu, nes jose nėra nei šilta, nei per šalta. Derinkite tai su marškiniais trumpomis ar ilgomis rankovėmis,  atsižvelgiant į tai, kaip greitai sušalate.
Patarimas: jei nenorite naktį miegoti be liemenėlės, naudingos yra liemenėlės skirtos miegui. Jos neturi metalinių lankelių ir turi plačius dirželiaius, kurie gerai ir nespaudžiant prilaiko jūsų krūtinę.
 
Žiemą: ilgas ir šiltas iš flanelės
Jei termometras žiemą rodo minusą, galite įsitaisyti storoje pižamoje su ilgomis rankovėmis ir ilgomis kelnėmis. Flanelė, specialiai apdirbtas medvilninis audinys, turintis švelnų, purų pojūtį, sušildo ypač gerai. Medžiagos paviršius yra šiek tiek grublėtas, kad jis patikimai palaikytų šiltą orą prie jūsų kūno ir apsaugotų jūsų odą nuo atvėsimo. Be flanelio, kilpinis audinys arba minkšto nikelio audinys yra populiarios žiemos pižamos medžiagos. Su prigludusiomis kojinėmis jūsų kojos išliks šiltos.
Patarimas: ramiam miegui taip pat turėtumėte pasirinkti patalynę, atitinkančią sezoną, pavyzdžiui, iš tos pačios medžiagos kaip ir jūsų pižama.
 
Medžiagų priežiūra: kad pižamos būtų gražios ir švarios
Higienos sumetimais, nepriklausomai, kiek jaukios pižamos yra ir kiek ilgai jas norėtumėt nešioti, vėliausiai pižamas turėtumėte įdėti į skalbinius po keturių dienų. Žemiau pateikta keletas patarimų, kaip plauti skirtingas medžiagas.
1.    Tiksliai vykdykite skalbimo instrukcijas, nurodytas gamintojo etiketėje.
2.    Grynos medvilnės pižamas galima skalbti netgi 60 laipsnių temperatūroje. Tačiau 40 laipsnių temperatūroje skalbti geriau. Atskirkite skalbinius pagal spalvas - skalbiate lengvas medvilnines pižamas plovikliu, spalvotas - skalbimo priemonėmis.
3.    Medvilnės mišiniai, švelniai plaunami 30 laipsnių temperatūroje ir džiovinami gryname ore. Skalbdami nenaudokite audinių minkštiklio, nes dėl to elastingi elastano pluoštai gali būti poringi.
4.    Viskozines pižamas paprastai galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje, pasirenkant švelnų ar subtilų ciklą. Naudokite skystą skalbiklį ir venkite sunkaus gręžimo. Po skalbimo pakabinkite pižamas ir išlyginkite jas drėgna lyginimo šluoste tarp drabužio ir lygintuvo.
5.    Jei reikia išplauti dėmę, pižamos pirmiausia turėtų būti iš anksto apdorotos vandens ir skalbimo skysčio mišiniu, paskui įdėkite į skalbinių tinklą. Pasirinkite švelnų ciklą ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje ir naudokite švelnų arba vilnonį skalbiklį be audinių minkštiklio. Norėdami išdžiovinti, pakabinkite pižamą ant pakabos.
6.    Ypač subtilius audinius, tokius kaip šilkas ar nėriniai, galite skalbti rankomis arba naudodamiesi mašinos rankine plovimo programa. 30 laipsnių temperatūroje pižamą galima išplauti švelniu šilko plovikliu, nepridedant kvepiklių ar baliklio. Nenaudokite audinių minkštiklio. Šlapiam drabužiui išdžiūti palikite jį ant plokščio paviršiaus.
 
Išvada: pižamos yra patogūs drabužiai kasdienai ir miegui
Dėl laisvo kirpimo ir gražaus dizaino galite pižamas nešioti ne tik lovoje, bet ir kaip patogų laisvalaikio kostiumėlį dienos metu. Pižamas galima įsigyti įvairių medžiagų, kad nereikėtų prakaituoti ir nesušaltumėte. Norėdami sužinoti, kuriam sezonui tinka skirtingi pižamų modeliai,  skaitykite apačioje.
•  Vasarą: karštomis vasaros naktimis populiarūs yra lengvi šortų komplektai, kuriuos sudaro šortai ir marškinėliai ar kita viršutinė dalis. Gryna medvilnė, šilkas, viskozė ir satinas maloniai vėsina ir sukuria sausą miego klimatą.
•  Žiemą: ilgos pižamos, pagamintos iš flanelės, kilpinio ar nikelio, šaltuoju metų laiku palaiko šilumą. Puikūs aksesuarai yra pūkuotos vilnos kojinės, kurios taip pat sušildo jūsų kojas, kai miegate su atidarytu langu.
•  Pavasarį ir rudenį: trijų ketvirčių ilgio kelnės ir suderintas viršus su trumpomis ar ilgomis rankovėmis yra idealus pasirinkimas vėsiam perėjimo laikotarpiui. Mieli audiniai, tokie kaip medvilnės mišiniai, suteikia daug judėjimo laisvės.
 
Į viršų