8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Tunikos dideli dydžiai

(194)
Patariamos XXL dydžių tunikos ir tendencijos. Kartais viskas tai turi būti greitai! Renkantis aprangą, šiandien esi neapsisprendusi prie drabužių spintos. Kaip visada tokiomis dienomis tave traukia prie laisvai iškarpytos tunikos. Lengva medžiaga gražiai žaidžia ant tavo figūros, o linksmas raštas  leidžia
Skaityti daugiau
Turinys
> Klasikinės tunikos biure
> Raštuotos tunikos apsipirkimui 
> Su spalvingomis tunikomis į vakarėlį 
> Iškilmingos tunikos šventinėms progoms 
> Penki priežiūros patarimai: tavo tunika atrodys kaip nauja 
> Didelių dydžių tunikos: viskas iš pirmo žvilgsnio 
 
Klasikinės tunikos biure 
Tunika yra sukarpyta plačiau nei palaidinė marškinėliai, todėl yra patogesnė alternatyva šiek tiek stipresnėms moterims. Su kasdienine tunika tu pažeidi griežtą kelnių kostiumo išvaizdą. Su  klasikine subtilių atspalvių tunika  gali palikti ryškų sportinį švarką mažiau oficialioms  profesijoms. Tokiu būdu tu žaidi su savo figūros drabužiais ir suderinus kartu su kelnėmis turi rimtą biuro aprangą. Subtili grandinėlė gražiai užbaigia išvaizdą.  
 
Raštuotos tunikos apsipirkimui 
Laisvalaikiu ji gali būti spalvingesnė: didelis įvairių dizainų pasirinkimas yra kiekvienam skoniui. Gėlių, „paisley“ ar žvaigždžių motyvai nukreipia nuo plataus klubo iki linksmo  aprangos dizaino. Taigi,  esi tinkamai nusiteikusi kitai išvykai į miestą ir niekas nesutrukdys dideliam apsipirkimui. 
Su spalvingomis tunikomis į vakarėlį
Puošnios šifono tunikos, pagamintos iš laisvų audinių su permatomais intarpais, yra tinkamos vakarėliams ir veikia kaip minkštas tavo figūros pagrindas. Nėrinių įdėklai, siuvinėjimai ir blizgučiai paverčia paprastą tuniką elegantiška drabužių detale vakarui. Kartu su tamsiomis, figūrą aptempiančiomis kelnėmis turėsi puikią vakarėlių aprangą, su kuria galėsi patogiai  švęsti  visą naktį. Pasirink elegantišką sankabą ir suderink aukštakulnius – tavo išvaizda paruošta. 
 
Iškilmingos tunikos šventinėms progoms 
Net jei atrodo, kad per švente tunika atrodo pirmame plane, ji vis tiek turi būti patogi. Taigi iškilminga šilkinė tunika yra puikus būdas sujungti eleganciją ir patogumą. Laisvi audiniai žaidžia aplink putlią figūrą ir netgi maloniai vėsina vasarą. Kreminės spalvos tunika su trimito rankovėmis ir perlų siuvinėjimais – turi tinkamą aprangą kitam vestuvių kvietimui. Elegantiškas  sijonas „pieštukas“ ir subtilios basutės užbaigs tavo šventinę aprangą.  
 
Penki priežiūros patarimai: tavo tunika atrodys kaip nauja 
Dėl laisvai krentančios medžiagos didelių dydžių tunikos yra nuostabūs drabužiai, galintys tapti mėgstamiausiais. Kad tavo ypatinga viršutinė dalis  ilgai išliktų graži, o spalvos išliktų ryškios, turėtum atsižvelgti į šiuos priežiūros patarimus.
 
Prieš skalbiant, išversk spalvotas tunikas, kad ryškūs raštai taip greitai neišbluktų.
Naudojant skalbinių tinklelį, gali apsaugoti dailias tunikas nuo specialių medžiagų.
Švelnaus skalbimo ciklo metu esant švelniai temperatūrai, jūsų mėgstamiausia dalis švelniai nuvalo švelniu plovikliu.
Nenaudokite audinių minkštiklį, nes priešingu atveju bus suardytas sintetinis tunikos pluoštas. 
Tavo  tunika geriausiai išdžius ant paminkštintos pakabos. Spalvotus modelius pakabink šešėlyje.
 
Didelių dydžių tunikos: viskas iš pirmo žvilgsnio 
Tunika yra laisvos palaidinės, grojančios  aplink kūną, kad galėtum parodyti savo geriausią pusę biure ar laisvalaikiu. Čia yra trumpa santrauka apie galimus modelius ir kokiai progai kuris stilius yra ypač tinkamas:
 
Biure tinka subtilių spalvų ir iškirpčių klasikinės tunikos. Paprasta ilga palaidinė yra rimta aprangos dalis.
Apsipirkimui kasdieninė tunika – geras pasirinkimas, kad užbaigti išvaizdą. Su linksmais raštais jos dera su kasdieninėmis prekėmis.
Vakarėliui tinka puošni efektinga tunika. Laisvi  audiniai, blizgučiai, nėriniai ar permatomi įdėklai atitinka šventės vaizdą.
Vestuvių šventėje ir ypatingomis progomis turėsi tinkamą ir patogią aprangos dalį su iškilminga šilkine tunika. Blizgantis  audinys yra šventinis ir atrodo labai elegantiškai. 
Į viršų