8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

TV staliukai

(1846)
Patarimai renkantis ir perkant TV spinteles. Šiandien jūs pagaliau radote laiko įsijungti savo naująjį plokščiaekranį televizorių. Atsargiai įdėkite įrenginį į televizoriaus plokštės vidurį ir traukite laidus per galines angas, kad galėtumėte juos
Skaityti daugiau


TV Staliukų Pasirinkimas Jūsų Namams


Turinys
> Taupanti erdvę ir puikiai tinkanti: būtent tai daro TV spinteles ypatingas
> Plokščios, aukštos arba su ratukais
> Suderinkite harmoningai: Šios TV spintelės atitinka jūsų stilių
> Patarimai dėl TV spintelių: Į tai turėtumėte atkreipti dėmesį
> Išvada: TV spintelės suteikia pakankamai vietos jūsų televizoriui
 
 
Taupanti erdvę ir puikiai tinkanti: būtent tai daro TV spinteles ypatingas
Ar ieškote tinkamos vietos savo plokščiaekraniam televizoriui, DVD grotuvui ir Hi-Fi sistemai? TV spintelė siūlo būtent tai, nes jūs galite sudėti visus savo įrenginius. Priešingai nei paprastos žemos lentynos ar šoninės lentynos, baldų detalėse dažnai yra atviros nugarėlės arba mažos angos užpakalinėse sienose, per kurias galite prijungti laidus. Tuo pačiu metu kabelių chaosas išnyksta už užpakalinės sienos.
TV spintelės pritaikytos įvairiems įrenginiams, todėl užima mažai vietos. Be televizoriaus laikymo vietos, jie taip pat siūlo stalčių ir lentynų tokiems priedams kaip konsoliniai žaidimai, DVD ar nuotolinio valdymo pultai.
 
 
Plokščios, aukštos arba su ratukais
TV spintelės gali būti įvairių variantų. Plokštieji modeliai irdidesnės versijos suteikia daug vietos papildomiems įrenginiams ir priedams. Šioje apžvalgoje parodyta, kokias lentynas galima įsigyti ir kokius privalumus turi atitinkami modeliai.
 
TV žema lentyna: televizorius akių lygyje
TV lentyna yra plokščias, negilus baldas, ant kurio galite pastatyti savo televizorių. Žemos lentynos yra ypač tinkamos plokščiaekraniams televizoriams ir jose taip pat yra papildomų skyrių su durelėmis, kad būtų galima pritaikyti kitus įrenginius. Jei sėdite ant sofos, televizorius yra tiesiai akių lygyje, kad galėtumėte žiūrėti televizorių sėdimoje padėtyje. Kabelius nukreipkite per angas galinėje sienoje, kad pašalintumėte juos iš matymo lauko. Plokšti, ilgi baldai paprastai užima mažai vietos, todėl yra gerai pritaikyti mažoms erdvėms.
 
TV lentynos: atvirų lentynų dizainas
Televizoriaus stelažų struktūra yra nukreipta vertikaliai aukštyn. Jie susideda iš kelių atvirų lentynų, išdėstytų viena virš kitos. Dėl erdvios konstrukcijos gerai matote turinį ir galite lengvai pasiekti bei valdyti kitus įrenginius. Daugelyje modelių yra stulpeliai, sujungti stiklo ar medžio paviršiais. Dėl savo vertikalios orientacijos televizorių laikikliai paprastai yra labai siauri ir užima mažai vietos. Nepaisant to, yra pakankamai vietos keliems įrenginiams.
Modeliai su ratukais yra ypač praktiški, nes juos galima greitai ir lengvai perkelti ir pastatyti tinkamoje vietoje. Jie taip pat gali būti naudojami kaip kambario daliklis, pavyzdžiui, norint atskirti valgomąjį nuo namų kino teatro.
 
TV stalviršiai: plati daiktų laikymo vieta
TV stalviršiai yra labai panašūs į paprastas lentynas. Skirtumas yra atvira galinė siena. Tai suteikia jums galimybę laidus paslėpti už spintelės. Šonines spinteles galima įsigyti su stalčiais, sulankstomais skyriais arba atviromis lentynomis. Norėdami sukurti tvarkingą įspūdį, galite pasirinkti modelį su daugybe uždarų lentynų ir stalčių, kuriuose galite laikyti priedus, tokius kaip DVD ar nuotolinio valdymo pultai. Dėl savo dydžio televizoriaus stalą taip pat galite naudoti kaip paprastą baldą ir daiktų laikymo vietą, ant kurios galite pastatyti dekoratyvinius daiktus.
 
 
Suderinkite harmoningai: Šios TV spintelės atitinka jūsų stilių
Ar įdėjote daug pastangų įrengdami savo butą? Tada naujas televizoriaus stalas turėtų harmoningai atitikti jūsų gyvenimo stilių. Kadangi dizainai yra įvairūs, tikrai rasite savo keturių sienų modelį. Štai keletas įkvepiančių idėjų.
 
Modernus gyvenimo stilius: nesudėtingas ir neatkreipiantis dėmesio
Jūsų svetainė yra gana švari, kambario centre yra didelė sofa su chromuotomis kojomis. Priešais ją yra plokščias kavos staliukas su stikliniu paviršiumi, o metalinės išvaizdos grindų lempa suteikia malonią šviesą. Pastatykite savo didelį LED televizorių ant plokščios televizoriaus lentynėlės atrodančio kaip pilkas betonas. Šalia jo padėkite sidabrinę vazą su lelija.
 
Skandinaviškas stilius: santūrus ir gaivus
Ar jums patinka santūrus skandinaviškas stilius su gaiviomis spalvos ir erdviais baldais? Tada apstatykite savo kambarį minkša sofa, po kuria patieskite šviesiai melyną kilimą. Kokteilinės kėdės su siauromis medinėmis kojomis suteikia daugiau sėdimų vietų.  Norėdami suderinti, galite pasirinkti subtiliai baltą televizoriaus staliuką. Žemas modelis su lengvomis, smailėjančiomis medinėmis kojomis gražiai pakyla nuo grindų.
 
Užmiesčio stilius: dekoratyvus ir kaimiškas
Jaukus ir kaimiškas - tai apibūdina jaukų sodybos stilių. Kad jaustumėtės patogiai tarp keturių sienų pasistatykite tamsiai rudos odos sofą ir papuošite ją bordo spalvos dekoratyvinėmis pagalvėmis. Svetainėje taip pat pastatykite didelį medinį stalą, virš kurio kabo daili lempa. Jūsų  įrenginiai gali būti laikomi ant medžio masyvo lentynos. Durų fasadai dekoruoti dekoratyviniais raižiniais, o šalia televizoriaus esate pasistatę kelis šviesiai rudos spalvos rotano krepšius, į kuriuos galite sudėti nuotolinio valdymo pultelius.
 
 
Patarimai dėl TV spintelių: Į tai turėtumėte atkreipti dėmesį
Kur turi stovėti televizoriaus stalas, kiek vietos jis turėtų užimti ir kaip išvengti nepageidaujamo kabelių susipainiojimo? Čia yra keletas patarimų, ko reikalauti iš TV lentynos.
1.      Prieš pirkdami pagalvokite, kuriuos įrenginius norite laikyti lentoje, ir atitinkamai pasirinkite modelio dydį.
2.      Gerai išmatuokite numatytą erdvę ir pridėkite šiek tiek vietos prie šonų, kad spintelė tiesiogiai neliestų šoninių sienų. Tai atrodo laisviau.
3.      Didelis televizorius telpa ant žemų, plokščių lentynų, o mažas televizorius geriau atrodo mažesnėse spintelėse.
4.      Atkreipkite dėmesį į televizoriaus stalo laikomąją galią. Tai galite rasti gamintojo informacijoje.
5.      Jūs turėtumėte pravesti laidus per angas galinėje dalyje. Kabelių kanaluose jie gali būti paslėpti iki kito lizdo.
6.      Venkite tiesioginių saulės spindulių į ekraną. Padėtis į lango pusę yra geresnė.
7.      Su infraraudonųjų spindulių retransliatoriumi netgi galite valdyti įrenginius, paslėptus už atvartų ar durų.
8.      Kad prireikus galėtumėte perkelti televizorių, medienai rekomenduojama naudoti įbrėžimams atsparius paviršius, pagamintus iš apsauginio stiklo arba padengtą melamino dervos danga. Taip pat gali būti naudingi maži veltinio lipdukai po prietaisais.
 
 
Išvada: TV spintelės suteikia pakankamai vietos jūsų televizoriui
TV spintelės yra ne tik jūsų televizoriaus laikymo vieta, jie taip pat suteikia pakankamai vietos daugybei kitų įrenginių. Ypatingas dalykas yra atvira nugara, per kurią kabeliai išnyksta beveik nepastebimai. Čia yra svarbios informacijos santrauka:
•   Plokščios televizoriaus lentynos laiko televizorių akių lygyje ir slepia priedus už atvartų. Televizijos lentynos yra atviros ir tinkamos mažiems kambariams dėl siauros, vertikalios konstrukcijos. Šoninėse lentose yra pakankamai vietos papildomiems įrenginiams.
•   Kabelius galite sujungti vienas su kitu per angas gale, taip išvengiant nemalonaus susivėlimo.
•   Žemos lentynos su betonine išvaizda ir stiklo paviršiai atrodo moderniai. Mediniai baldai su atskirais grūdais atitinka kaimišką kaimo stilių, o balti modeliai su šviesiomis medinėmis kojomis pabrėžia skandinavišką stilių.
•   Atkreipkite dėmesį į televizoriaus stalo laikomąją galią ir pagalvokite, kokius prietaisus norite jame laikyti.
 
Į viršų