8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Kelnės

(8937)
Patarimai ir tendencijos moteriškoms kelnėms. Esi sumišusi ryte priešais drabužių spintą, kol persižiūrinėji savo kelnias. Mąstai, kad susitikimui su naujuoju draugu apranga turėtų būti patraukli, bet tuo pačiu metu patogi. Nusprendi muvėti tamprius džinsus. Jūs neatrodote taip gerai jokiose
Skaityti daugiau
Turinys
> Karjerą darykite be raukšlių: kelnės biurui
>Lyg ilgomis kojomis per naktį: kelnės vakarėliams
> Kasdienės kelnės einant į kavines ar žaidimų aikšteles
> Patrauklios ir patogios: kelnės vakarienei ir pasimatymui
> Ant dviračio: kelnės sportuojant
> Kaip rasti kelnes, tinkamas savo figūrai?
> Kaip tinkamai prižiūrėti kelnes?
> Kelnės: viskas vienoje vietoje
 
Karjerą darykite be raukšlių: kelnės biurui
Kostiuminės kelnės, tiks biure, kai norite atrodyti stilingai. Ypač praktiški yra nesiraukšlėjantys modeliai, pagamintų iš vilnos mišinio audinio, kuris puikiai atrodys ir po ilgo sėdėjimo darbo kėdėje. Pvz., Galite dėvėti kelnes su klostėmis , palaidinę su kaspinėliu ir švarką. Prie aprangos tiks rankinė ir patogūs žemakulniai batai.

Lyg ilgomis kojomis per naktį: kelnės vakarėliams
Puošnios kelnės turėtų suteikti ilgų kojų įvaizdį. Vakarui teatre ar operoje tinka tiesios kelnės su šoninėmis satino juostelėmis, kurias derinkite su juoda palaidine ir aukštakulniais. Vakarėliui Jums reikia patogių kelnių, tam, kad galėtumėte visą naktį praleisti šokių aikštelėje ir tuo pačiu pabrėžti kojų ilgį? Tada rinkis platėjantčias kelnes su blizgučiais! Juodos spalvos palaidine užrišta apie kaklą, delninuke ir aukštakulniais, Jūs atrodysite ypač elegantiškai.

Kasdienės kelnės einant į kavines ar žaidimų aikšteles
Laisvalaikiu, Jūs važinėjate į prekybos centrus, žaidimų aikšteles ir kavines?  Tokiam laisvalaikiui reikia aprangos suteikiantčios daug judėjimo laisvės. Kelnės su 5 kišenėmis su tampriu komponentu yra sportiškos ir patogios, jose yra vietos kino bilietui, saldainiams  ar nedideliam ledų pakeliui. Jas galite modeliuoti su per dideliais marškinėliais, moteriškais sportbačiais ir gimnastikos krepšiais. Haremo kelnės bus ypač patogios ir laisvos vasaros metu. Jos gali būti derinami su romėniškais sandalais, marškinėliais ir liemene, tam, kad kurtumėte rytietiška gatvės įvaizdį.

Patrauklios ir patogios: kelnės vakarienei ir pasimatymui
Gera savijauta yra svarbiausia, kai einate vakarieniauti ar į pasimatymą. Kaip ir italai Jūs taip pat turėtumėte galėti mėgautis tiramisu desertu, nejausdami, kad pavalgius Jūsų pilvą spaudžia kelnių saga. Bet tuo pačiu metu kelnės turėtų pabrėžti Jūsų kojas. Tam ypač tinka modelis turintys elastano. Jei turite ilgas, lieknas kojas, odinės imitacijos kelnės su baltais per dideliais marškinėliais yra stilingas pasirinkimas, arba priešingu atveju galite tiesiog  rinktis platėjantčias kelnes ir ispaiško stiliaus palaidinę. Vilkėdami akį traukiančią kailinę striukę, atrodote savimi pasitikinti.

Ant dviračio: kelnės sportuojant
Jei norite ilgai pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais su šeima, Jums tiks sportinės kelnės, kadangi šiuolaikiškos medžiagos greitai išdžiūna ir leidžia odai kvepuoti bei išsisklaidyti prakaitui. Tamprės tiks užsiimant joga ir todėl tokios sportinės kelnaitės turėtų būti Jūsų pirmasis pasirinkimas, jei norite patogiai praleisti dieną.
Kaip rasti kelnes, tinkamas savo figūrai?
Jei norite nusipirkti naują kelnių porą, galite nebegaišti laiko ilgam jų matavimuisi,  jei iškart žinote, kokias savybes kelnės turi turėti, kad jos Jums tiktų kuo puikiausiai. Tolesnėje apžvalgoje sužinosite, kuris kirpimas, kokie audiniai ir kokios detalės jums tinka.

Mažas pilvukas ir stambesnės šlaunys
Jūs turite apvalesnę figūrą ir todėl labiausiai mėgstate vilkėti sukneles, rasti tinkamas kelnes nebus sunku, jei atkreipsite dėmesį į šiuos punktus.
• Aukšto juosmens su nedideliu kiekiu elastano ir tvirtu audiniu: šitaip kelnės modeliuoja pilvo sritį, o klubus patogiai aptempia.
• Tamsios spalvos siarina stambias kūno dalis, tokias kaip sėdmenys ir šlaunys.
• Šviesūs audiniai pridės kelis kilogramus.

Siauri klubai, maži plokšti sėdmenys
Jūs turite sportišką, liekną figūrą, Jums jau tinka daugybę kelnių modelių. Nepaisant to,  turime ir Jums keletą patarimų.
• Dėvėkite aukšto liemenio  kelnes su įspūdingu diržu. Tai paryškinsote savo juosmenį ir sudarysite smėlio figūros įvaizdį.
• Platėjantčios kelnės Jums tiks. Svarbu: derinkite kelnes su aukštakulniais!
• Savo sėdmenis galite formuoti su 5 kišenių kelnėmis. Sėdmenys atrodo apvalesni, kai užpakalinės kišenės yra kiek įmanoma didesnės ir nutolusios viena nuo kitos.

Platesni sėdmenys, trumpos kojos
Norėdami vizualiai ištempti savo figūrą turint platesnius sėdmenis ir trumas kojas, Jūsų kelnės turėtų pasižymėti šiomis savybėmis:
• Kelnės iki juosmens pabrėžia Jūsų palyginti siaurą juosmenį.
• Tamsūs atspalviai lieknins Jūsų figūrą.
• Vertikalios detalės, tokios kaip juostelės ant kelnių, vizualiai ištemps Jūsų ūgį.

Kaip tinkamai prižiūrėti kelnes?
Daugelį kelnių lengva prižiūrėti, kadangi jas galima skalbti skalbimo mašinoje. Geriausia skalbti 30 laipsnių temperatūroje, naudojant švelnų ploviklį. Kai kurie vilnos modeliai taip pat gali būti skalbiami.
Patarimas: modeliams, turintiems elastano, neturėtumėte naudoti audinių minkštiklio, kad pluoštai nesusidėvėtų.

Kelnės: viskas vienoje vietoje
Nesvarbu, kiek kelnių turite savo spintoje, greičiausiai to nepakanka. Galų gale, skirtingi modeliai tiks skirtingoms situacijoms. Svarbu, kad kelnių kirpimas Jums gerai tiktų tam, kad jaustumėtės patogiai. Didelis procentas elastano suteikia judėjimo laisvę. Vis dėlto, jei noriteatrodyti lieknesnė pilvo ir klubų srityje, tvirtesnis audinys yra privalumas. Čia dar kartą apibendrinti patarimai:
• Kelnės su klostėmis pagamintos iš vilnos mišinio audinio, puikiai tinka biure.
• Platėjantčios juodos kelnės  yra puikios bet kuriame vakarėlyje.
• Aptemptos kelnės ar surišamos su dirželiu tiks vakarienei ar pasimatymui.
• Sportinės kelnės iš specialios medžiagos leis odai kvėpuoti.
• Kelnės aukštu liemeniu tiks mažesniam pilvukui.
• Jei dėvite aukštesnio liemenio kelnes ir ryškiu diržu, Jūsų siauri sėdmenys atrodys didesni.
• Didelės, plačiai išdėstytos užpakalinės kišenės daro mažus, plokščius sėdmenys apvalesnais.
• Figūrai su plokščiais sėdmenimis ir trumpomis kojomis geriausia tiks kelnes su vertikaliomis detalėmis.
• Plaukite kelnes švelniu plovikliu ir lėtu plovimo ciklu, 30 laipsnių temperatūroje
Į viršų