8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Sekcijos

(432)

Sekcija – modernumo dvelksmas namų interjere

 
Užmarštyje jau seniai liko didžiulės pusę svetainės užimančios sekcijos su daugybe lentynų lentynėlių, kuriomis taip noriai savo namus apsistatydavo mūsų tėvai ir seneliai. Kelią minimalizmui butų ir namų interjere jau kuris laikas prasiskynė modernios sekcijos.
 
Naujos modernios sekcijos jau tapo išskirtiniu daugelio namų svetainių akcentu, skoningai įkomponuojamu į bet kurio kambario apstatymą. Iš praktiškai panaudojamų dalių sudarytos dailaus dizaino modernios sekcijos sukurs namų erdvei jaukumo pojūtį, kartu suteikdamas papildomos vietos būtiniems elektronikos įrenginiams ar kitiems daiktams susidėti.
 

 
Sekcijų dizaine – netikėti sprendimai

 
Jei anksčiau sekcija vadindavome į vieną didelį baldą sujungtas spintas ir spinteles su stiklinėmis durelėmis ir ne tik, šiandien sekcijas kuriantys dizaineriai leidžia sau jas pateikti dalimis, apskritai sumažinant jų užimamą plotą.
 
Griozdiškus baldus pakeitė sekcijos vos iš kelių lentynėlių, spintelių ir stalčių. Toks jų dizainas tarsi kviečia atsisakyti pertekliaus nereikalingų daiktų, kuriais taip mėgstame apkrauti kiekvieną laisvą kampelį savo svetainėje. Atskiras spinteles, komodas ir lentynas, įeinančias į sekcijos komplektą, kiekvienas įsigijęs galės išsidėlioti taip, kaip jam patinka ir kaip pasirinktame kambaryje jos atrodo geriausiai.
 
Priklausomai nuo erdvės dydžio galėsite pasirinkti trijų, keturių, penkių ar net šešių dalių sekcijas. Vengiantiems apsikrauti bereikalingais daiktais nebereikės laikyti pustuščių spintelių – modernaus stiliaus sekcijas sudaro optimalus kiekis lentynų ir stalčių, kuriose tilps būtiniausi svetainėje laikomi daiktai ir įrenginiai.
 

Kaip greitai įsirengti svetainę?

 
Šiais laikais visai nebūtina valandų valandas lakstyti po didelius prekybos centrus ieškant kuo papildyti savo namų interjerą. Modernios sekcijos internetu – tai paprastas ir greitas būdas rasti stilingą sprendimą, iškilus svetainės apstatymo klausimui.
 
Modernių sekcijų pasirinkimas „OTTO“ el. parduotuvėje leis atrasti tai ko reikia bet kokio tipo kambariui. Prijaučiantys medžio darbams galės pasirinkti medines sekcijas. Mėgstantys šiek tiek prabangesnį stilių neliks abejingi sekcijoms blizgančiu paviršiumi.
 
Modernios sekcijos internetu parduodamos ypač greitai ir patogiai – belieka rasti laiko prisėsti prie „OTTO“ katalogo ir išsirinkti tai, kas atrodo funkcionalu bei  gražu akiai. Ir jau visai netrukus galėsite džiaugtis naujai įrengta svetaine, kurioje taip noriai rinksitės su visa šeima ar jaukiai vakarus leisite  artimų draugų kompanijoje.
Į viršų