8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Šviestuvai

(11777)
Patarimai renkantis ir perkant šviestuvus: lemputė kabo nuo svetainės lubų ir silpnai apšviečia kambarį. Jūs ką tik persikraustėte ir dabar norite aprūpinti savo kambarį tinkamomis lempomis. Jūs dirbate tikslingai: sofos kampe pastatote pritemusią lempą, kad sukurtumėte jaukią atmosferą su netiesiogine šviesa.
Skaityti daugiau
Turinys
> Lempos suteikia jūsų namams tinkamą apšvietimą
> Kiti lempų kriterijai
> Šios lempos atitinka jūsų gyvenimo stilių
> Patarimai: į tai turėtumėte atkreipti dėmesį tvirtindami lempas
> Išvada: čia užsidega lemputė - jūsų poreikiams
 
Lempos suteikia jūsų namams tinkamą apšvietimą
Lempos veikia nuotaiką ir padeda sukurti kambarį taip, kaip numatyta. Šilta balta šviesa turi slopinamąjį ir raminamąjį poveikį, todėl yra tinkama patalpoms, kuriose norite atsipalaiduoti.  Šalta balta šviesa padidina jūsų produktyvumą, todėl tinka patalpoms, kuriose esate aktyvesni.
 
Svetainė: daug netiesioginių šviesos šaltinių
Svetainė dažnai yra didžiausias namo ar buto kambarys. Jei retkarčiais norite visiškai apšviesti savo kambarį, pavyzdžiui, norint gerai apšviesti valant, turėtumėte integruoti lubų šviestuvus. Galite šiek tiek pritemdyti jei reikia, pavyzdžiui, norėdami sukurti malonų apšvietimą žaidimų naktį.
Norėdami suteikti daugiau patogumo, naudokite lubų šviestuvus tik tada, kai to reikia, o kasdieniniame gyvenime norėtumėte naudoti daugybę netiesioginių, mažesnių šviesos šaltinių. Pvz., Už sofos gerai veikia pritemdomas šviestuvas, kuriame taip pat yra skaitymo lempa.
Stalinės lempos dedamos ant komodų. Jas galite įjungti, pavyzdžiui, žiūrėdami televizorių, kad apšvietimas nebūtų visiškai tamsus, tačiau vis tiek nebūtų akinančios šviesos.
 
Darbo kambarys: koncentruoto darbo šviesos
Darbo kambaryje norite būti produktyvus ir tuo pačiu galėti perskaityti smulkiu šriftu išspausdintus dokumentus. Žinoma, tam puikiai tinka klasikinė stalinė lempa. Be to, taip pat galite pritvirtinti sieninius šviestuvus, kuriuos lygiuojate skirtingomis kryptimis.  Jei jūs taip pat dirbate vakare, pasieksite į dienos šviesą panašų efektą, naudodami lubų lemputes lango dešinėje ir kairėje pusėse.
 
Virtuvė: gaminkite ir kepkite, kai matomumas yra geras
Jei ruošiate vakarienę ir pjaustote daržoves ir mėsos filė į mažus gabalėlius, žinoma, turėtumėte matyti, ką darote. Čia tinka sieniniai žibintai, kuriuos pritvirtinate, kad jie apšviečia jūsų darbinį paviršių. Virš savo vaišių stalo pakabinate gražų pakabinamą šviestuvą. Taip galite matyti maista ir tuos, su kuriais valgote. Naudodami pakabinamus žibintus su pritemdytuvu, galite šiek tiek reguliuoti apšvietimą, kai baigsite valgyti.
 
Miegamasis kambarys: jaukus apšvietimas
Norite atsipalaiduoti miegamajame ir atsigauti po įtemptos dienos. Tinkami šviesos šaltiniai gali atlikti savo vaidmenį. Mažos stalinės lempos ant jūsų naktinių staliukų yra labai logiškas sprendimas - prie dvigulės lovos kairėje ir dešinėje pusėse. Norėdami lovoje perskaityti dar vieną įdomios knygos skyrių, pastatykite praktinę skaitymo lempą prie lovos viršutinės dalies.
Norėdami romantiškos nuotaikos, drabužių spintelę ar lovą taip pat galite aprūpinti spalvas keičiančiais LED baldų žibintais. Pavyzdžiui, raudona labiau stimuliuoja, mėlyna - ramina.
 
Vonios kambarys: atsparios purslams
Vonioje natūraliai drėgna. Todėl, rinkdamiesi lempas šiam kambariui, turėtumėte įsitikinti, kad jos turi bent antrą apsaugos nuo purslų klasę. Sieniniai šviestuvai šalia veidrodžio yra naudingi skutantis, kerpantis ir darantis makiažą - taip pat galite naudoti veidrodį su jau įmontuotu apšvietimu.
Patarimas vonios kambariams be langų: kadangi čia dažnai reikia šviesos, naudokite energiją taupančią LED lempą. Tai taip pat toleruoja dažną įjungimą ir išjungimą, nes, skirtingai nei lemputė, ji negali uždegti volframo vielos.
 
Vaikų kambarys: spalvingas ir tinkamas vaikams
Šviesa ypač svarbi vaikams, ypač jei jaunesni vaikai dažnai bijo tamsos. Jei saulė leidžiasi žiemą anksti, bet dar nesinori miego, vaikų kambarį apšviečia vaikams pritaikyta ryškių spalvų lubų lempa su gražiais motyvais.
Jūsų vaikai bus patenkinti, jei ant stalo turėsite stalinę lempą namų darbams atlikti. Pakabinamos lempos taip pat gali būti gera alternatyva.
Patarimas: Pasirinkite tinkamą lempą su savo vaiku. Jei jis jaučiasi patogiai prie savo stalo, tikriausiai geriau atliks namų darbus.
Prieš miegą galima naudoti malonią naktinę lemputę. Taip pat skaitymo metu prieš miegą galite įjungti pritemytą sieninį apšvietimą.
 
Lauko apšvietimas: šviesos saugumui
Lauko šviestuvai užtikrina, kad neužkliūsite tamsoje. Gerai apšviestas žemės sklypas taip pat gali atgrasyti nuo įsilaužimų. Jei nenorite, kad išorinis apšvietimas liktų įjungtas, naudokite modelius su judesio detektoriais. Lauko lempose turėtų būti apsauga nuo purslų, panašių į vonios kambario lempas.
Prie takų galite pritvirtinti kelio žibintus. Tai ypač naudinga, jei tarp stovėjimo vietos ir priekinių durų dar turite gana ilgą kelią. Norint aiškiai matyti laiptelius ar rakto skylę, rekomenduojama naudoti lempas virš priekinių durų. Jei norite vakare švęsti su draugais, galite naudoti ir jaukias stalo lempas. Mažos lemputės nustato dekoratyvinius apšvietimo akcentus ir sukuria šventinę atmosferą.
 
Kiti lempų kriterijai
Be lempos tipo, svarbūs ir kiti pirkimo kriterijai. Šiame sąraše pateikiama papildomos informacijos apie lempos įsigijimą.
•  Energijos sąnaudos: LED apšvietimas dažniausiai taupo energiją, tačiau čia taip pat yra skirtumų. Pavyzdžiui, lempos modelis ir lizdas nustato, kurią lempą galite naudoti savo šviestuve. Tai paaiškinta jūsų pasirinkto modelio produkto aprašyme.
•  Lemputės įmontuotos visam laikui arba laikinai: ypač LED lempos dažnai turi nuolatinę lemputę. Tokiu būdu jums nereikės ieškoti tinkamos LED lemputės. Be to, įmontuotiems LED moduliams nereikia bazės. Tai leidžia gamintojams lanksčiau planuoti savo lempas, taip pat galite pasirinkti iš neįprastų formų lempų. Jei norėtumėte daugelį metų laikyti savo lempą, pirkite šviestuvą su keičiama lempa.
•  Akumuliatoriaus silpnumas: galimybė pritemdyti leidžia pritaikyti šviesą jūsų nuotaikai ir jūsų poreikiams. Lubų poveržlės ir sieniniai žibintai dažnai yra pritemdomi. Lubų lempos su pritemdytuvais taip pat yra su nuotolinio valdymo pultu, kurį galite naudoti patogiai reguliuoti ryškumą.
•  Judesio detektorius: Judesio detektorius ypač rekomenduojamas lauko apšvietimui. Taip galite sutaupyti energijos ir visada turėti šviesos, kai jums jos reikia. Žibintai su judesio detektoriais yra praktiški sandėliukuose ir garažuose.
•  „Bluetooth“: lemputė ir muzikos sistema viename? Kai kuriuose modeliuose tai įmanoma dėl „Bluetooth“. Prijunkite „Bluetooth“ savo telefone prie savo lempos, kad jis grotų muziką ar rodytų nuotraukas ant sienos.
•  Smart Home: „Smart Home" yra madinga ir suteikia galimybę valdyti lempas per savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pvz., Galite išjungti vaikų kambario apšvietimą nuo sofos, kai laikas miegoti. Prasminga įjungti ir išjungti šviesą nereguliariais intervalais, kai nesate namie.
•  Dienos šviesos lempos: Be šviesos, dienos šviesos lempos taip pat užtikrina gyvenimo kokybę. Jei naudojate jį ant savo stalo tamsiais žiemos mėnesiais, apsisaugokite nuo niūrios nuotaikos su į saulės spinduliais panašia šviesa.
 
Šios lempos atitinka jūsų gyvenimo stilių
Šviestuvai yra tokie pat universalūs, kaip ir skirtingas gyvenimo stilius. Čia galite rasti patarimų, kaip rasti savo stiliui tinkamą lempą.
 
Užmiesčio stiliaus lempos
Žaismingos liustra formos šviestuvai gerai dera su kaimo namo baldais, pavyzdžiui, virš valgomojo ar svetainės stalo. Grindų lempa su graikinio riešuto ar ąžuolo išvaizda sukuria malonią šviesą šalia skaitymo fotelio. Galite apšviesti savo tvirtos ir gilios spintos vidų spintelių lemputėmis.
 
Vintažinio stiliaus lempos
Baldų stiliui, kuriam būdingi senoviniai baldai, yra vietos baldams, turintiems istoriją - ar bent jau tiems, kurie atrodo taip, tarsi atsiliktų daugelį metų. Čia gerai tinka žibintai, kurie atrodo perduoti kelioms kartoms. Metalas ir chromas yra vyraujančios medžiagos.
Pavyzdžiui, pakabinkite apvalius bronzos spalvos žibintus virš valgomojo zonos. Ant spintelių ir indaujų padėkite mažas stalo lempas su krepšio formos audinių atspalviais. Vintažiniame prieškambaryje pakabinamos lempos su pinta liustra gali suteikti tinkamą apšvietimą, o erdviame miegamajame galite pastatyti lenktą grindų lempą su tamsiomis lemputėmis.
 
Šiuolaikinio stiliaus baldai
Šiuolaikiniai baldai pasižymi aiškiomis formomis. Išskirtinės formos dizaino lempos sukuria stilingus kontrastus. Stalinės lempos be kojų ir pakabinamos lempos, kurios atrodo kaip paukščių plunksnos, yra tinkamos šiuolaikiškame kambaryje. Be paprasto dizaino, modernioje gyvenamojoje aplinkoje svarbų vaidmenį vaidina ir techniniai elementai. Išmanusis namo apšvietimas yra geras pasirinkimas, bet taip pat modernūs baldų šviestuvai su spalvota šviesa, užtikrinantys atmosferos šviesą virš televizoriaus.
Patarimas: naudokite šviesias juosteles ir apsukite jas aplink pietų stalą ar sofos kraštą, kad jūsų baldai išsiskirtų.
 
Patarimai: į tai turėtumėte atkreipti dėmesį tvirtindami lempas
Grindų lemputes, stalo lempas ir panašiai paprastai reikia tiesiog įkišti į lizdą, kad jos būtų paruoštos naudoti. Bet kaip pritvirtinti lubų lempą? Štai keli patarimai jums.
•  Jūsų įrankiai: kopėčios, atsuktuvas ir fazių testeris, taip pat grąžtas, gnybtas ir kaištis.
•  Norėdami sumontuoti lubų lempą, būtinai pašalinkite saugiklį. Fazių testeriu galite nustatyti, ar tikrai nėra srovės.
•  Pirmiausia nuimkite seną lempą (jei yra) ir atlaisvinkite gnybtą. Kaip turėtumėte elgtis tiksliai, galite perskaityti vadove, kurio tema yra „Roombeez“ tema „Prijunkite lempą“.
•  Tada gręžkite skylę lubų spaustukui ir įstumkite laidus atgal į spaustuką - aukščiau paminėtas vadovas taip pat jums padės čia.
•  Įjunkite lemputę ir vėl įjunkite maitinimą.
•  Jei lempa veikia, viskas gerai. Jei jis vis tiek neveikia, prieš patikrindami, kur yra gedimas, turėtumėte tikrai išjungti maitinimą.
 
 
Išvada: čia užsidega lemputė - jūsų poreikiams
Lempos suteikia šviesos bet kuriuo dienos ar nakties metu. Jie veikia jūsų nuotaiką ir kambario atmosferą. Įvairių formų, jie suteikia pagrindinį viso kambario apšvietimą arba jaukų, atmosferinį apšvietimą tam tikrose vietose. Šiuolaikiniai žibintai taip pat dažnai aprūpinti praktinėmis papildomomis funkcijomis.
•  Lubų šviestuvai užtikrina gerą pagrindinį apšvietimą. Naudodami kelių liepsnos modelius, galite pasukti atskiras vietas skirtingomis kryptimis, kad apšviestumėte skirtingas sritis.
•  Jei koncentruota šviesa tam tikroje vietoje, pavyzdžiui, skaitymo kampe ar darbo vietoje, naudokite skaitymo lemputes ir stalo lempas.
•  Galite sukurti jaukų netiesioginį apšvietimą naudodami grindų lempas ir pritemdomus lubų lempas. Prie to taip pat prisideda gerai išdėstytos stalo lempos, turinčios gana mažą ryškumą ir šiltą baltą šviesą.
•  Norint gerai apšviesti lauko zoną, jums reikia sieninių lempų, esančių ant priekinių durų, ir kelio žiburių, kurie apšviečia kelią iki įėjimo. Judesio detektoriai yra idealūs, nes lempos įsijungia tik tada, kai jų tikrai reikia.
Į viršų