8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Prieškambario baldai

(3829)
Patarimai renkantis ir perkant prieškambario baldus: baigę darbą greitai apsiperkate. Namuose įėjęs į prieškambarį pilnomis rankomis galite padėti maišus ant šoninio stalo. Laimei, jūsų prieškambaryje yra spinta ir prieškambario baldai, kad visi jūsų
Skaityti daugiau


Patarimai renkantis ir perkant prieškambario baldus

Turinys
> Spintelės, lentynos ar komplektai: universalūs prieškambario baldai
> Koridoriaus dekoracijos: naudingos ir kviečiančios detalės
> Keturi spintų ir prieškambario baldų surinkimo patarimai
> Švarūs ir tvarkingi: trys jūsų prieškambario baldų valymo patarimai
> Išvada: jaukiai pasitinkantys prieškambario baldai
  
Spintelės, lentynos ar komplektai: universalūs prieškambario baldai
Rūbinės baldai užtikrina tvarką prieškambaryje ir taip pat gali papuošti jūsų prieškambarį kaip dekoratyviniai elementai. Galite rinktis iš uždarų spintelių, atvirų lentynų sistemų, dekoratyvinių aksesuarų ar praktinių rinkinių. Čia rasite apžvalgą, kokius salės baldus galite rasti.
 
Atviros laikymo galimybės: lentynos, stendai ir drabužinės
Jei turite nedidelį prieškambarį, galite lengvai pasiekti atvirus prieškambario baldus, kurie atrodo erdvūs ir padaro kambarį didesnį. Turėdami siaurus kailinių stovus ir plokščias sienines lentynėles, kurios neužima vietos, galite nuostabiai išnaudoti nedidelę erdvę. Lentynų sistemas taip pat galima pritvirtinti prie sienos, kad grindys liktų laisvos.
 
Paslėpta saugojimo vieta: spintos, spintelės ir komodos
Uždarų salės baldų pranašumas: viską galite laikyti spintelėse ir komodose, kad būtų greitai sukurtas švarus ir tvarkingas įspūdis. Žiemos aksesuarus vasaros mėnesiais galima laikyti prieškambario spintose, o jūsų batai greitai pasislėps aukštų batų spintelėse. Tokie pat praktiški yra rūbinės suolai, ant kurių galite sėdint apsiauti batus, tuo pačiu veikia kaip daiktų saugykla.
Patarimas: Galite papuošti suolus minkštomis pagalvėlėmis ir padaryti juos dar patogesnius.
 
Prieškambario komplektai: kompaktiški ir suderinti baldai
Jei pasirinksite drabužių spintos rinkinį, visus svarbius elementus gausite vienoje pakuotėje. Jį paprastai sudaro sieninė plokštė su palto kabliu ir skrybėlių lentyna, komoda batams ir kitiems rūbams, veidrodis ir - atsižvelgiant į jūsų poreikius - drabužių spinta, kurią dažnai, bet nebūtinai dėvite kiekvieną dieną. Komplekto pranašumas yra tas, kad atskiri baldai yra suderinti vienas su kitu ir atrodo labai harmoningi. Jie taip pat gerai tinka su mažoms lentynomis, nes paprastai yra labai kompaktiškos.
Patarimas: ant kabliukų vonios kambaryje taip pat galite kabinti rankšluosčius ar chalatus.
 
Koridoriaus dekoracijos: naudingos ir kviečiančios detalės
Prieškambaris ne tik suteikia erdvę dideliems baldams. Praktiniai aksesuarai ir dekoratyviniai elementai taip pat gali pagražinti jūsų erdvę.
•  Prieš pat išeinant iš namų galite paskutinį kartą pažvlegti į veidrodį.
•  Prieškambario lempos suteikia pakankamai šviesos, kai grįžtate namo.
•  Ant nedidelio šoninio stalo turite šiek tiek vietos raktams ir rankinei laikyti.
•  Priešais duris esantis kilimėlis užtikrina, kad į jūsų butą pateks mažiau nešvarumų, taip pat pasitiks svečius.
 
Keturi spintų ir prieškambario baldų surinkimo patarimai
Priklausomai nuo sezono, jūsų drabužių spinta turi turėti galimybę atlaikyti skirtingus svorius - sunkius žieminius paltus žiemą, lengvus švarkus vasarą. Todėl turėtumėte spintas tvirtai pritvirtinti. Čia yra keli patarimai. Be to, visada laikykitės pridedamų surinkimo instrukcijų.
1.    Naudodami pieštuką pažymėkite sieną, kur norite pakabinti drabužių spinta. Įsitikinkite, kad pakabinami drabužiai neuždengia šviesos jungiklių ar lizdų, ir patikrinkite jų padėtį pagal gulsčiuką.
2.    Dabar naudokite tinkamą grąžtą, kad išgręžtumėte skylutes kaiščiams ir varžtams į sieną. Skylės turi būti pakankamai gilios, kad kaiščiai į jas visiškai įsikištų.
3.    Kadangi surinkimo medžiaga dažnai įtraukiama į komplektaciją, galite atsargiai įkišti kaiščius ir įsukti tinkamus varžtus.
4.    Kabliukai, esantys spintos gale, dabar turėtų būti lengvai pakabinami.
 
Švarūs ir tvarkingi: trys jūsų prieškambario baldų valymo patarimai
Kadangi prieškambaris dažniausiai yra pirmasis kambarys, kurį mato jūsų svečiai, turėtumėte jį tvarkyti ir reguliariai valyti baldus.
1.    Norėdami nuvalyti dulkes ir šiurkščius nešvarumus nuo savo prieškambario baldų, naudokite mikropluošto šluostę.
2.    Mažesnes dėmes galite nušluostyti drėgnu skudurėliu ir trupučiu plovimo skysčio. Tada baldo detalę galite apdoroti poliruote ar aliejumi, priklausomai nuo medžiagos.
3.    Stiklo paviršius valykite stiklo valikliu ir minkšta šluoste.
 
Išvada: jaukiai pasitinkantys prieškambario baldai
Su rūbines ir prieškambario baldais galite suprojektuoti savo prieškambario zoną ir tuo pat metu išlaikyti tvarką. Kompaktiški baldai paprastai užima mažai vietos, todėl galite su jais įrengti ir mažus koridorius. Perskaitykite čia pateiktą svarbiausią informaciją.
•  Atviri salės baldai atrodo erdvūs ir jūsų drabužiai yra matomi. Pastatomos kabyklos užima mažai vietos ant grindų, o lentynos ir sienų kabliukai palieka grindis laisvas.
•  Uždari baldai daro tvarkingą įspūdį, nes daiktų nesimato. Spintelėse yra vietos žiemos aksesuarams, o rūbinės suolas yra sėdimoji vieta ir daiktų laikymo vieta viename.
•  Naudodami prieškambario dekoracijas, tokias kaip veidrodžiai, maži šoniniai staleliai ir lempos, galite padaryti jūsų įėjimo erdvę patrauklesnę. Grindų kilimėliai priešais duris užtikrina švarų prieškambarį.
•  Rūbinių komplektai veikia harmoningai, nes atskiri baldų elementai yra suderinti. Be to, kompaktiški rinkiniai gerai tinka mažiems kambariams.
•  Pritvirtinkite drabužių spintas tinkamais kaiščiais ir varžtais ir vykdykite surinkimo instrukcijas.
Į viršų