8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Pastatomos spintelės

(192)

Vonios spintelės – tvarkingam vonios kambariui
 

Drąsiai suskaičiuotumėte tris buteliukus šampūno, keturis – kondicionieriaus, dar penkis indelius su skirtingomis kaukėmis plaukams? Ką jau bekalbėti apie kūno losjonus ir kitas kūno priežiūros priemones? O gal tiesiog mėgstate, kai viskas patogiai sudėta ir turi savo vietą? Tokiu atveju įsirengiant vonios kambarį nepamainomos taps patogios vonios spintelės, kuriose bus paprasta susidėti ir laikyti savo higienos priemones.

Didelės ir mažos spintelės voniai – tai funkcionalūs baldai kambariui, kuriame pradedate kiekvieną savo rytą ir užbaigiate vakarą. Todėl jį įsirengti galima ne tik patogiai, kad visi maudynėms ir kūno higienai skirti reikmenys būtų po ranka, bet ir stilingai, sukuriant šiai intymiai namų vietai dar daugiau jaukumo.
 

Platus vonios spintelių asortimentas – „OTTO“ parduotuvėje

 
Vonios spintelės ir jų dalys – „OTTO“ parduotuvėje paprasta rasti viską, ko reikia vonios kambariui įsirengti. Aukštos ir vidutinio aukštumo spintelės, spintelės po kriaukle ar virš jos kabinamos vonios spintelės su veidrodžiu – didelis pasirinkimas leis susikurti išsvajotą vonios kambarį atsižvelgiant į jo dydį ir interjero stilistiką.

Nesvarbu, kokiomis plytelėmis išklijavote šio kambario sienas ar išklojote grindis – „OTTO“ el. parduotuvėje siūlomos skirtingo dizaino ir spalvų vonios spintelės padės susikurti patraukliausią vonios kambario variantą.

Turintiems galimybę įsirengti erdvesnį vonios kambarį, puikiai tiks pastatoma vonios spintelė be praustuvo, kurioje galėsite laikyti švarius rankšluosčius ar valomąsias buities priemones. Joms susidėti taip pat puikiai pritaikomos ir vonios apatinės spintelės.
 

Stilingas sprendimas – vonios baldų komplektai

 
Kuriantiems išskirtinį namų interjerą bei mėgstantiems stilistikos vientisumą, puikus pasirinkimas įsirengiant savo vonios kambarį – vonios baldų komplektas. Tarpusavyje suderintos pastatomos ir pakabinamos spintelės ne tik vizualiai atrodys dailiai, bet ir sutalpins visus naudojamus vonios reikmenis.

Baltos ar ryškių spalvų, su lentynėlėmis ar sudarytos tik iš spintelių, peršviečiamomis stiklo ar vientisomis durelėmis – rinktis tikrai yra iš ko. Akimirksniu sukurkite jaukumą ir paverskite kasdienes vonios procedūras dar malonesnėmis ir labiau atpalaiduojančiomis.
 
Į viršų