8 (5) 207 1111
Pirkinių krepšelis
0 €
0
Atidėta peržiūrai
0

Dviračiai

(2702)
Dviračiai – itin smagus laisvalaikio leidimo bei susisiekimo būdas. Kas gali būti geriau, už jaukų pasivažinėjimą miesto gatvėmis, parko takais, ar net užmiesčio ir kalnų takeliais. Tai viena populiariausių pramogų, sporto bei transporto priemonių.
Skaityti daugiau

Važiavimas dviračiu yra ne tik viena judėjimo rūšių. Su tinkamu modeliu ir įranga daugumai žmonių tai yra tiesiog malonumas, puikus laisvalaikio praleidimo bei sportavimo būdas. Dėl skirtingų vairuotojų poreikių ir reikalavimų yra įvairiausių dviračių tipų ir didelis priedų pasirinkimas. Nesvarbu, ieškote naujo dviračio, atsarginių dalių ar aksesuarų, skirkite šiek tiek laiko, kad priimtumėte optimaliausią sprendimą. Ši apžvalga jums padės išsirinkti tinkamą dviratį ir jiems tinkančius priedus.
 

Dviračių pasaulis

 

Turbūt populiariausi yra miesto dviračiai, kurie žino kaip patenkinti kiekvieno poreikius dideliu savo pasirinkimu pradedant dviračiais retam važinėjimui iki dviračių su daugybe priedų ir funkcijų. Šie dviračiai pirmiausia yra sukurti vairuotojams, kurie daugiausia važinėja mieste.

Stilingas miesto dviratininkas gali rinktis iš didelio olandiškų dviračių asortimento, kurie turi ką pasiūlyti kiekvienam skoniui. Šie dviračiai yra labai madingi, paperka savo dizainu, stabilumu ir komfortu.

Greiti, patogūs, ir daugiau nebe tik tarp vyresnių žmonių populiarūs elektriniai dviračiai arba pedelec. Vairuodami šiuos dviračius ne tik įveiksite didesnį atstumą, bet ir sutaupysite jėgų. Į šiuos dviračius yra įmontuota įkraunama baterija, jei tik norėsis nepavargti vairuojant.

Jeigu jums svarbu ne tik sportas, bet ir estetinis vaizdas, stilingą variantą jums gali pasiūlyti Cruiser ir Chopper, kurie buvo įkvėpti baikeriško à la Harley-Davidson dizaino.

Tarp užmiesčio gyventojų ypač populiarūs yra sulankstomi dviračiai. Jūs rasite kompaktiškų, lengvai suskleidžiamų ir išskleidžiamų modelių, kuriuos bus patogu neštis į traukinį, laikyti darbe ar namuose.

Tam kad su malonumu ir saugiai važinėtų mažiausieji, tarp vaikiškų dviračių rasite modelių tinkamų kiekvienam pagal amžių ir gebėjimus.

Kopiant į kalnus kaip tikram sportininkui arba lenktyniauti akmenuotais ir purvinais miško takais bus daug smagiau važiuojant kalnų dviračiais, kurie yra žymiai saugesni nei kiti dviračiai. Šių dviračių asortimentas apima modelius skirtus įvairiausioms vietovėms ir vairavimo stiliams.

Freestyleriai ras sau BMX dviračius tinkamus tokiems triukams kaip šokinėjimas ir sukimasis. Net vaikai ant šių dviračių gali atlikti savo pirmuosius bandymus.

Lengviausi ir labiausiai minimalistiniai yra lenktyniniai dviračiai. Labiausiai patyrę ir sportiški vairuotojai ras modelių, pagamintų iš lengvų medžiagų, su plonu vairu sportiškam, greitam važiavimui bei važiavimui ilgomis distancijomis.

Treko dviračiai yra visiškai universalūs ir tinkami patogiam važiavimui mieste, taip pat greitesnėms kelionėms bei važiavimu nelygiais paviršiais. Pasirinkimas yra įvairus.
 

Atitinkami priedai dviračiams

 

Pagal dviračio dalis ir įrangą, rasite visas keičiamas dviračių detales pradedant dviračių stabdžiais, balnais, dviračio bagažinėmis ir baigiant vairais ir pedalais. Be to, yra daugybė kitų priedų, tokių kaip žibintai, įrankiai ir įvairios saugojimo galimybės.

Dviračių priedų skiltyje rasite platų asortimentą visko, kas priklauso dviračiams. Įskaitant kėdutes vaikams, skambučius, gertuves ir jų laikiklius, dviračio kompiuterius, telefono laikiklius, oro siurblius ir dar daugiau.
 

Populiariausių dviračių priedų apžvalga

 

Norint transportuoti nemažą krovinį arba apsiperkant parduotuvėje be automobilio, dviračių priekaba tokiam atvejui bus labai patogus transportas. Šios įvairių dydžių dviračių „bagažinės“ tvirtinamos prie dviračio galinio rato jungties ir suteikia komfortišką erdvę vaikams arba šunims.

Ne tik sportininkus domina informacija apie atstumą, greitį, pulsą, aukščio profilį ir t.t. vis daugiau dviratininkų nori sekti savo kelionę su praktišku ir lengvai ant vairo montuojamu dviračio kompiuteriu.

Nors Vokietijoje nėra įstatymo dėl šalmų dėvėjimo, dviratininkų šalmai priskiriami prie svarbiausių aksesuarų profesionaliems sportininkams ir mėgėjams. Dėl plataus pasirinkimo jie įtiks skirtingą skonį ir poreikius turintiems vairuotojams.

Vis labiau populiarėja dviračių krepšiai. Jie palengvina net sunkiausio bagažo vežimą, suteikia daugiau erdvės ir yra patogesni nei kuprinė. Ar kaip įtaisas ilgoms kelionėms prie stovo arba vairo, ar kaip madingas elementas su papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip kuprinė per petį arba kaip rankinė į darbą su skyriumi nešiojamajam kompiuteriui. Taigi, dviračių krepšiai palengvina kasdienį važinėjimąsi bei yra praktiški ir nulipus nuo dviračio.

Beje, kiekvienam dviračiui priklauso saugus užraktas. Jūs rasite dviračių užraktų su įvairiausiais saugumo lygmenimis, kurie saugos dviračius nuo vagių.

Į viršų